• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

LIST OTWARTY Dyrektora - R.Kokota

Oj Rafciu, wstyd mi za ciebie. Żenujące. Tego bałam się, że będziesz na usługach Warszawy.
Sprawdź kogo nie ma dzisiaj w pracy może mnie namierzysz.
ps. To podpuszka wydmuszka, bo piszę z kafejki.
 
Związek powinien napisać, że list nie zasługuje na żadną reakcję. Wstyd przed innymi izbami. Wazelina w czystej postaci. Masz śmieszka w prezencie i tak masz chodzić od poniedziałku
p.s. A to napisałam z telefonu komórkowego.
 
List faktycznie przypomina zamierzchłe czasy i praktycznie identyczną propagandę, która zresztą była już kiedyś uprawiana w naszej izbie.

Zarząd udzieli, mimo tego odpowiedzi na ten list.

Do tego czasu pragnę tylko podkreślić, że:

- SSC w kilku miejscach przypadkowo chlapnął już, dlaczego tak naprawdę wiąże uchwałę modernizacyjną z ustawą(musiałby pytać środowisko pracownicze o zdanie w zakresie sposobu rozdysponowania środków, a tak można wykonać skok na kasę jak nie teraz to w 2010r.)

- Dyrektor IC Opole, podobnie jak inni, wiedzą już też lub przy odrobinie staranności powinni wiedzieć, że w MF istnieją dokumenty, z których wynika, że środki z uchwały modernizacyjnej, przeznaczone na motywacyjny system wynagrodzeń zostały zapisane w poczet oszczędności i nie mają być wypłacone w 2009 roku

- środki na awanse, dodatki specjalne w naszej IC w latach poprzednich, wynikały z oszczędności na funduszu płac i mogły być dysponowane przez dyrektorów głównie dzięki licznym naszym interwencjom/pismom w MF(to jak były dysponowane to już inna sprawa)

- w chwili obecnej jest prowadzona wobec nas skandalicznie niekorzystna polityka kadrowa, o czym poinformowaliśmy Wojewodę i będziemy temat kontynuować aż do skutku

- truizmem jest, że tytuły publikacji prasowych, to wyłączna domena dziennikarzy. Odkąd działam w ZZ nigdy nie miałem wpływu na żaden tytuł w gazecie czy na portalu radia, dlatego podnoszenie tej kwestii jest niepoważne
 
nieświadomy derektor -albo.... ktoś beknie za to...

pierwszy rzut oka na poddańczy list........ i co ... same błędy- JUŻ w nagłówku.....dyrektor nie wie gdzie pracuje .....albo pod czym się podpisuje !

JEST w nim NAPISANE ,, SŁUIBACELNA RP" - a winno być - wszyscy chyba wiedzą Służba Celna RP ! niewielka różnica, niby to samo- acz czyni wielką róznicę.

Po prostu ,, jaki pan taki kram " lub też dosadniej Ż E N U J Ą C E PANIE DEREKTORZE !

 
Witaj Rafciu, czytałeś o podwyżkach, że nie ma w tym roku i dlaczego? I jak teraz wyglądasz? Mam nadzieję, że to i list z Hrebenne wybił ci z głowy te czerwone odezwy do nas.
ps. Jak poszukiwania w kadrach? Daremne co? Nie byłam niestety na dłuższym zwolnieniu w styczni. To była podpuszka wydmuszka. Byłam cały czas w pracy. Sprawdź teraz kto nie brał urlopu na żądanie
 
Back
Do góry