• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy avatar uzytkownika cat może naruszać prawo?

Status
Zamknięty.

j_a_nek

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
991
Punkty reakcji
0
Czy avatar uzytkownika cat może naruszać prawo?
Moim zdaniem tak - prawo SSC do wizerunku.
Niezwłocznie więc dla dobra cat'a powiadamiam o tym, tym tematem, Moderatorów.
 
Drugim aspektem występku cat'a jest naruszenie praw autorskich.
Deformacja lub edycja bez zezwolenia zdjęcia do którego nie ma się praw autorskich lub zezwolenia od osoby je posiadającej (mam wrażenie, że cat nie jest ani autorem zdjęć, ani właścicielem praw autorskich do zdjęć wykorzystanych w avatarze), z całą pewnością narusza takie prawa.
Niezwłocznie więc powiadamiam o tym Moderatorów (art. 13 Regulaminu Forum).
 
Zgadzam się, mnie prawdopodobnie z art.13 Regulaminu Forum skasowano albumy.:p
 
Drugim aspektem występku cat'a jest naruszenie praw autorskich.
Deformacja lub edycja bez zezwolenia zdjęcia do którego nie ma się praw autorskich lub zezwolenia od osoby je posiadającej (mam wrażenie, że cat nie jest ani autorem zdjęć, ani właścicielem praw autorskich do zdjęć wykorzystanych w avatarze), z całą pewnością narusza takie prawa.
Niezwłocznie więc powiadamiam o tym Moderatorów (art. 13 Regulaminu Forum).
Czekiści zawsze na posterunku!!
 
Drugim aspektem występku cat'a jest naruszenie praw autorskich.
Deformacja lub edycja bez zezwolenia zdjęcia do którego nie ma się praw autorskich lub zezwolenia od osoby je posiadającej (mam wrażenie, że cat nie jest ani autorem zdjęć, ani właścicielem praw autorskich do zdjęć wykorzystanych w avatarze), z całą pewnością narusza takie prawa.
Niezwłocznie więc powiadamiam o tym Moderatorów (art. 13 Regulaminu Forum).

Czekiści zawsze na posterunku!!

I pod ich kontrolą/pomimo, ze się maskują/.
http://www.voila.pl/237/5l44w/?1
 
Tak poza konkursem - Koba w grobie by się przekręcił, gdyby zobaczył, że ON - przez lata główny 'macher' od 'retuszu' i nowatorskich montaży zdjęć, skończył na cudzej 'sklejce':D

Janek, hm... co to ja chciałam...Pisałeś w tej sprawie do autora rozrywki? tak pytam z ciekawosci...
 
Pisałeś w tej sprawie do autora rozrywki?
Hm... nie przyszło mi to do głowy, zresztą nawet bym nie śmiał nawet pomyśleć a co dopiero pisać.

A w kwestii Avatora - cat pokazał, że ma jaja. Inny mamlak w takiej sytuacji motał by się udowadniając że jest ok., a on wyszedł z tego z klasą.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry