• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

DLACZEGO BOICIE SIĘ LOGOWAĆ????

minio82

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2006
Posty
151
Punkty reakcji
0
nie wiem może o czymś nie wiem, może nie pozwala WAM na to sieć w pracy lub administrator ale chciałem się zapytać "gości" dlaczego nie chcą się logować i "normalnie" uczestniczyć w forum? Boicie się? czego? boicie się, że was namierzą? a może, ku waszwemu usprawiedliwieniu, nie możecie się zalogować? jak nie będziecie nikogo w drastyczny sposób obrażać tylko kulturalnie wyrażać swoje opinie to nic WAM nie będzie!!!
poruszyłem ten temat bo od kiedy panuje "anarchia" to nagle pojawiło się na forum bardzo dużo osób...
pozdrawiam i niech nikt nie czuje się obrażony :lol:
 
Czy logujesz się, czy nie, to i tak na jedno wychodzi. Z jednej strony tak, czy siak rejestrowane są i archiwizowane wszystkie ruchy na danym komputerze służbowym.Na pytanie do admina,po co? Stwierdził że dla potomności..., a on sam nie chce narazić się procedurom i przełożonym. Z drugiej strony, to robione są statystyki i analizy ile czasu f-sz korzystał w godzinach pracy z internetu i w jakim celu. Ocena: jak chodził po forum,to znaczy,że nie pracował!
 
Piszesz oczywiście o adminie w swojej izbie. A gdzie tak Was ścigają z tym wchodzeniem na FORUM SC RP. A sami przełożeni wchodzą - nieładnie.
 
akcja protestacyjna celników

Ludzie co wy robicie?Zjednoczcie się i ustalcie jeden kierunek działania.Jedne zwiazki walczą inne jak Porozumienie Białostockie obrażaja się.Wszyscy winni walczyć o wspólną sprawę.W przeciwnym razie nic z tego nie wyjdzie.Wasze protesty będa zmarnowane.Panie Siwy i Pani Fołta zjednoczcie wysiłki i ustalcie jeden kierunek działania .Ustalcie konkretne postulatu z którymi wystąpcie do Ministerstwa Finansów.Przestrzegam,że tylko mądrość może zwyciężyć.Możecie stracić wszystko co wywalczyliście dotychczas.Zaangazowanie tysiecy celników i transportowców jest olbrzymie.To należy wykorzystać.Rozmawiać ,ustalać konkretnie i wracać do pracy.Co należy sie celnikom to ma byc dane dość wykorzystywania ich przez tyle lat.Na polski rząd patrz Unia Europejska,to nie przystoi krajowi który nazywa sie Polska.Gdzie jest ambicja rzadu.Podwyższać wynagrodzenie lekarzy,pielegniarek to przystoi a celnikom rzucać ochłapy.Co to znaczy?Ta słuzba wypracowuje dochody państwa do budzetu w dużej wielkości.Coś im sie należy.Dość protestów ,teraz mają być konkretne rozmowy, konkretne ustalenia i konkretna praca.Kazdy ma dość tego.Panie Siwy i Pani Fołta teraz jest wasz czas i od Was zależy pomyślne rozwiązanie tej sytuacji.W przeciwnym razie odejdzcie z tej służby gdyż będziemy uważali iż brak Wam umiejetnosci dowodzenia.Tej sytuacji mają dość celnicy i kierowcy.Wszyscy są zmęczeni.Wstyd , iż premier Pawlak powiedział , iż nie bedzie rozmawiał z celnikami.To po co jest koalicjantem i ministrem gospodarki.Pieniadze to dobrze brac a rozwiazywać problemy niech robi kto inny.Panie premierze Tusk liczymy na Pana.Inni nie sa kompetentni.Liczymy na pomyślne rozwiazanie problemów celników.
 
Zgadzam się z tobą i dodam też, że duża część naszego środowiska głosowała właśnie na PO, mając dość rządów PIS-u.
 
przeszukania na hangaże, ostatnio baba żądała takiego wiem że nie mam takiego obowiązku ale ona stanowczo się domagała i co mam zrobić ,jak nie chcałem jej wydać to powiedziała że napisze skargę,to możliwe jakie będa konsekwencje.
 
Back
Do góry