• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zniszczony samochod celnika z Medyki

P

portos111

Gość
Widziałem zniszczony samochód celnika w medyce gdy motłoch blokował granicę. Szyby wybijali mu znakiem drogowym a policja i SG nic nie zrobiła, blacha powginana, szyba tylko jedna została cała... ciekawe czy SSC zapłaci za zniszczenia temu celnikowi? czy też będzie musiał on się obejść "pamiatkowym dyplomem za zasługi dla SG"??? A może SSC odda mu swój samochód słuzbowy? :)
 
Widziałem zniszczony samochód celnika w medyce gdy motłoch blokował granicę. Szyby wybijali mu znakiem drogowym a policja i SG nic nie zrobiła, blacha powginana, szyba tylko jedna została cała... ciekawe czy SSC zapłaci za zniszczenia temu celnikowi? czy też będzie musiał on się obejść "pamiatkowym dyplomem za zasługi dla SG"??? A może SSC odda mu swój samochód słuzbowy? :)

Oczywiscie myslałem o "pamiatkowym dyplomie za zasługi dla SC" :)
 
Czy wypłacono już zapomogę temu celnikowi, za zniszczenie prywatnego mienia z powodu braku zapewnienia bezpieczeństwa przez państwo? W jakiej wysokości?
Konwoje wprowadzono na następny dzień, dopiero po naszych interwencjach i po tym zdarzeniu.
Proszę o info na maila.
 
Back
Do góry