• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego skasowano albumy

Status
Zamknięty.

ewik

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Dlaczego skasowano moje wszystkie albumy, ? Proszę o odpowiedź na skrzynkę.
 
Prowokacja?

KTOŚ ZAŁOŻYŁ NOWY OŚMIESZAJĄCY MNIE ALBUM, COBYM SKASOWAŁA GO I FAKTYCZNIE SKASOWAŁAM, ZROBIŁAM TO SPONTANICZNIE, ALE NIEPOTRZEBNIE INTERWENIOWAŁAM DO ADMINISTRATORA FORUM, WYKORZYSTALIŚCIE PAŃSTWO TO.
SKASOWALIŚCIE WSZYSTKIE ALBUMY, ALE CHODZIŁO CHYBA O TEN JEDEN.
JEDEN BYŁ NIEWYGODNY, ALE I TAK ZROBIŁAM TO CO ZAMIERZAŁAM 200
ODSŁON BYŁO TYCH ALBUMÓW.
PEWNA JESTEM, ŻE POST TEN WYLĄDUJE W KOSZU, BO WASZYM ZDANIEM PISZĘ JAK ON
88.gif

MAM ZAMIAR POWIADOMIĆ O TYM KONTROLERA KOMUNIKACJI, NIE OTRZYMAŁAM OD PAŃSTWA ODPOWIEDZI PO POLSKU/LONDYŃCZYKIEM NIE JESTEM I TROLLEM TEŻ NIE.
FH5yeYmQs15wvbUa2B.jpg
 
To, że albumy były dostępne było niedopatrzeniem z mojej strony, przy którejś z aktualizacji forum opcja ta została pewnie przypadkowo włączona co zostało właśnie naprawione. To forum to nie miejsce na zamieszczanie zdjęć, proszę poszukać w sieci innych serwisów, które udostępniają takie funkcje.
Co do zamiaru poinformowania kontrolera komunikacji to proponuję zamiar ten zrealizować i poinformować kontrolera komunikacji (najlepiej komunikacji miejskiej).
 
Szanowny Administratorze.

Takie działanie jak kasowanie albumów jest nie w porządku,proszę o naprawienie i wyprostowanie tej sytuacji.Albumy są EWIKA i trzeba je przywrócić,a nie brzydko je kasować,takie działania to barbarzyństwo.Liczę na pomoc ,w odzyskaniu przez Ewika albumów.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry