• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego wykasowano nam nasz wątek?

Status
Zamknięty.
S

StaryClorz

Gość
Ciekawe podejście do wolności słowa prezentuje portal celnicy.pl !!! Usunąć w całości wątek z żywo rozwijającą się dyskusją na temat konkursu na dyrektora w IC w Gdyni. Komu przeszkadzało wyrażanie opinii nt. dyrektora A.B. - patrz: http://www.celnicy.pl/showthread.php?t=3932 ?

A może administrator wytłumaczyłby nam, czym się kierował usuwając nasz wątek? Kto w tej sprawie u niego interweniował?
Cóż, nietrudno się domyśleć kto..., ale z drugie strony przykro patrzeć, jak związki zawodowe nie stać na niezależność! I jak tutaj z optymizmem patrzeć w przyszłość?
 
Ostatnia edycja:
Nie mam możliwości zweryfikować tego co piszecie na temat p.o. dyrektora. Interweniowaliśmy wprawdzie w sprawie naruszania godności w ref. snp w Ic Gdynia, jednak usunięto kierownika jak się wydaje jako winnego tej sytuacji. Ponadto otrzymałem anonimowe pismo do wiadomości do mnie, w którym anonimowy gość opisuje jaki to zły jest p.o. dyrektor. W związku z tym pismem wystąpiliśmy do SSC z wnioskiem o przeprowadzenie kontroli w IC Gdynia pod kątem zarzutów zgłaszanych w piśmie. Pismo było adresowane do Min. Finansów.

Usunąłem wątek, ponieważ interweniował adwokat. Poinformował także, że sprawę zgłosił wczoraj w GIODO i poprosił o IP użytkowników uzasadniając, że będzie interwencja w prokuraturze.
Adwokat zażądał usunięcia wątku, a ja nie mogę ryzykowac zamknięcia forum, więc to zrobiłem.
IP oczywiście nie dostanie ode mnie żaden adwokat, ale jeśli wystapi o nie uprawniony organ i zrobi to zgodnmie z procedrą określoną w ustawie to nie będę miał wyjścia.
Wątek muszę usunąc jeszcze raz, gdyż nie mogę ryzykować z tego powodu zamknięcia forum, proszę to zrozumieć.
 
Za pisanie prawdy jeszcze (póki co) nikogo w tym kraju nie zamknęli. A skoro jakiejś papudze udało się Ciebie zastraszyć to tylko można mu pogratulować. Możesz śmiało zamknąć gdyńskie forum bo tam na pewno nikt już nic nie napisze.
 
Oczywiście, że nikogo nie zamknęli, ale zamykali już za takie rzeczy fora internetowe, a ja nie mogę sobie na to pozwolić. Jak sugerujesz wolę zamknąć forum w Gdyni, niż ryzykować zamknięcie całego portalu.
 
hmn

hmn... w związku z powyższym chciałbym podziękować wszystkim za dialog.
Jak widać podczas protestu MF nas odcięło od celnicy.pl, teraz administrator.
Do widzenia.
 
Relax admin

Niestety, dałeś się zastraszyć i tyle... Jaka ochrona danych osobowych, jaka interwencja w prokuraturze? Panowie dyrektorzy zapomnieli chyba, że są osobami publiczymi i ochrona wizerunku własnego w kontekście sprawowanego przez nich urzędu nie obowiązuje. A na forum odnoszono się do nich, własnie w kontekście sprawowanego przez nich urzędu. Osoby publiczne płacą cenę za swój status i mogą być swobodnie oceniani np. przez media. Osoby publiczne są wręcz pod kontrolą społeczną np. poprzez media, a takowym jest również Twój portal internetowy!!!! Żyjemy w państwie demokratycznym i takie sprawy nie są ścigane z urzędu, gdyż tylko obraza i to tylko ściśle podczas pełnienia obowiązków służbowych, bywa ścigana z urzędu i znam tylko jeden taki casus, kiedy prokuratura wszczęła postępowanie z urzędu w obronie głowy państwa, narażając ją zarazem na śmieszność.

Jeżeli Panowie dyrektorzy poczuli się urażeni, to bardzo proszę pozew cywilny, wniesienie wadium i spotkanie na sali sądowej, może wtedy wyjaśni się wreszcie parę spraw poruszanych tutaj wcześniej...
 
Ostatnia edycja:
Nie to żebym się znał/a, ale mój "przedpisarz" chyba ma rację. W tym przypadku, w grę może wchodzić jedynie roszczenie z art. 24 KC dotyczące naruszenia dóbr osobistych. GIODO może i mógłby nakazać usunięcie danych osobowych, ale w tym przypadku będzie wchodziła w grę bodajże jakaś ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, zgodnie z którą dane naszych przełożonych, związane z pełnioną przez nich funkcją są jawne i w związku z tym nie są one objęte ochroną przewidzianą w ustawie o ochronie danych osobowych. A jeżeli te dane nie podlegają ochronie przewidzianej w ustawie o ochronie danych osobowych, to raczej nie będę miały zastosowania również przepisy części karnej tej ustawy i prokurator odmówi wszczęcia postępowania ze względu na brak znamion czynu zabronionego.
Ten adwokat jakiś niedouczony był. Ciekawe ile bierze za godzinę? I jakie jego nazwisko jest ;-)?
 
Ostatnia edycja:
Nie można czytać i pisać na forum?!

Jak udostępni pan Sławek dane IP komputerów to wiadomo jak się to skończy. Całkiem możliwe, że nikt z Izby Celnej nie zaloguje się już nigdy na jakimkolwiek forum z obawy.
 
Ostatnia edycja:
Dołączam się, dlaczego w moim profilu dołączono nowy album,
kto to to zrobił ? Moje pierwsze kroki wpisywania tekstu w progr. paint /obraz ten zamieściłam kiedyś na forum seniorów , czyżby jakiś diabełek? Dzisiaj jest przecież
hellowen
glitery_pl-259.jpg
 
Przeprosiny dla Sławka Siwego

Ostatnio trochę na Ciebie Sławku jechałem w tym temacie. Przyznaję iż nie miałem racji. Zwracam Ci honor i przepraszam za złe słowa, które tu wypowiedziałem. Miałeś rację usuwając ten wątek z gdyńskiego forum. To my przesadziliśmy pisząc te wszystkie teksty i plotki. Przepraszam, że dopiero teraz to zrozumiałem. Mam nadzieję, że inne osoby wypowiadające się w tym wątku dołączą się do moich przeprosin.
 
Ja też przepraszam. Ale może w akcie pomocy Panu Siwemu zaczniecie wpłacać kasę na moje konto na poczet jego długu wobec mnie za zdecydowanie zwiększenie aktywności na tym forum?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry