• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór na wolne stanowiska

Scyzoryk

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Scyzorykowo
Witam,

Mam pytanie odnośnie obecnego naboru na młodszego kontrolera celnego z miejscem służby w Urzędzie Celnym w Kielcach. Jak wygląda praca na takim stanowisku, czy jest ciężko, chodzi mi o wypowiedzi, którzy pracują bądź pracowali na podobnym stanowisku. Aha i czy z matematyką trzeba być za pan brat ?:confused:

Naprawdę nikt nie ma pojęcia co to za stanowisko ?
 
Ostatnia edycja:
To może tym razem, ktoś udzieli mi odpowiedzi na pytanie jak pracuje się w IC w Kielcach. Z tego co się orientuje to mała izba gdzie każdy każdego zna. Jak to wszysto ma się do wzajemnych kontaktów ? Może podzielicie się refleksjami na temat pracy w Kielcach ?
 
To może tym razem, ktoś udzieli mi odpowiedzi na pytanie jak pracuje się w IC w Kielcach. Z tego co się orientuje to mała izba gdzie każdy każdego zna. Jak to wszysto ma się do wzajemnych kontaktów ? Może podzielicie się refleksjami na temat pracy w Kielcach ?


trzeba by ksiązkę napisać na ten temat
propos kontaktów międzyludzkich: jak wszędzie - albo się dopasuje albo nie i jest zgrzyt.

ja nie narzekam , bo zyję z uśmiechem na gębię :D
 
trzeba by ksiązkę napisać na ten temat
propos kontaktów międzyludzkich: jak wszędzie - albo się dopasuje albo nie i jest zgrzyt.

ja nie narzekam , bo zyję z uśmiechem na gębię :D

podobnie podchodzę do otaczającego mnie świata :D

Hans a słyszałeś jakie warunki panują w UC na Ściegiennego ? Ja teraz czekam z niecierpliwością na rozmowę która odbędzie się 16:)
 
Back
Do góry