• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanko do Admina

rybka

Użytkownik
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
750
Punkty reakcji
5
Zauważyłem wczoraj dużą aktywność Pana Kapicy w "DIALOGU z ..." i niecierpliwie oczekiwałem na odpowiedź w jednym z tematów. Niestety! Dialog trwał, a moje pytanie zaczęło przesuwać się na dalszy plan. Może moje pytanie nie było zbyt ważne ale sądzę, iż dobrym by było wprowadzenie funkcjonalności pozostawania pytań bez odpowiedzi na pierwszych miejscach, by nie umknęły żadne ważne sprawy! Czy jest to możliwe?
 
Owszem, można przyklejać tematy. Jednak zbyt dużo przyklejonych tematów powoduje, że umykają znów bieżące wpisy. Można tez dokonać kolejnego wpisu w swoim temacie i wątek wróci na pierwsze miejsce.
 
chyba mamy remont na forum i nie wszystko działa tak jak powinno, albo z moim kompem jest coś nie tak:)
 
Ostatnia edycja:
Przechodzimy na najnowszą wersję forum i przy okazji uruchomiamy pomalutku portal celnicy.pl. W najbliższych dniach mogą pojawić się utrudnienia w działaniu forum i portalu - prosimy o wyrozumiałość...
Wszelkie problemy w działaniu forum proszę zgłaszać w odpowiednim dziale lub na PW
 
pos.ało się wyświetlanie forum ?

pos.ało się wyświetlanie forum ? czy to mój komp?
nie wchodzi strona główna i przeglądanie
 
Szanowny Adminie.
To, że Nasza Służba została powiązana z polityką, jest już nieodwracalne (niestety), oczywistym jest więc w wypowiedziach "zachaczanie" o politykę. Uprawianie jednak polityki (a raczej politykierstwa) w stylu znanym z innych mediów, a polegającym jedynie na słownym opluwaniu którejś z frakcji - jednocześnie bez merytorycznej treści -całkowicie nie przystoi Naszej godności!
Zdaję sobie sprawę z "delikatności" tematu i trudności z tym związanych, lecz uważam za słuszną interwencję w wypadkach oczywistych, gdzie wypowiedź jest tylko politycznym jadem pozbawionym treści. Nie odnoszę się tutaj do racji kierujących daną wypowiedzią (nawet najbardziej szczytnych), lecz do samego sposobu i meritum wypowiedzianych słów.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Ale dokładnie to o co Ci chodzi bo nie za bardzo rozumiem... Nie śledzę wszystkich wypowiedzi na forum, nie mam na to czasu.
 
Szanowny adminie!Można odnieść wrażenie ,że najważniejsza jest dyskusja między - n.p. dwoma forumowiczami z jakiejś izby celnej.A przecież tak nie jest!Patrz forum w dniu dzisiejszym od 18 do 21.Zrób coś z tym w kwestii technicznej!Pozdrawiam.
 
Dzień dobry dnia 13.11.2010 r. dostałem na skrzynkę maila od użytkownika kontestator o takiej treści:" synku jeżeli wydaje ci się , że na forum jesteś anonimowy
to jesteś w grubym błędzie. Uważaj co i do kogo piszesz." trochę się przestraszyłem i proszę o odpowiedź co mam zrobić?
 
Trzeba po prostu uważać co się pisze bo niektórzy są bardzo wrażliwi...
Mieliśmy na początku działania forum kilka przypadków, że dane na wniosek prokuratury zostały udostępnione ale czy prokuratura była w stanie je wykorzystać do identyfikacji danej osoby to już inna sprawa.
Z tego co wiem to Sławek w kilku przypadkach odmówił udostępnienia danych policji a nawet prokuraturze.
Bać się nie masz co jeśli piszesz prawdę i potrafisz ją udowodnić.
Dla kontestatora jesteś anonimowy.
 
Witam admina. Chciałbym dowiedzieć się jak całkowicie usunąć mój profil. Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam
 
Może na podobieństwo "Dialog z SSC" warto przemyśleć nową zakładkę "Rozmowa z Przewodniczącym" ?!

Skoro i tak sprawy nagłe, a "delikatne" nie dotrą elektronicznie (pewnie ze względu na ilość-skrzynka pełna), opcja "priva" przestała mieć sens.
 
Może na podobieństwo "Dialog z SSC" warto przemyśleć nową zakładkę "Rozmowa z Przewodniczącym" ?!

Skoro i tak sprawy nagłe, a "delikatne" nie dotrą elektronicznie (pewnie ze względu na ilość-skrzynka pełna), opcja "priva" przestała mieć sens.

może warto rozważyć konsultację z medykiem?!
 
Back
Do góry