• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

nowelizacja ustawy-pytanie o zwolnienie z pracy

B

baltyk1930

Gość
Witam!
Dopiero co sie zalogowalem. Przepraszam za ewentualne bledy. Mam problem. W 2004 roku zostalem aresztowany i zwolniony ze sluzby.Wyszedlem za kaucja. W chwili obecnej pracuje w Angli. od tamtego czasu niewiele sie w mojej sprawie dzialo. Dopiero niedawno sprawa trafila do sadu. nie udowodniono mi winy, do ktorej sie nie przyznaje. Zostalem zwolniony zgodnie z art.25b ustawy o Sluzbie Celnej. W znowelizowanej ustawie powyzszy artykul zostal wykreslony. Najbardziej zalezy mi na uzyskaniu poprawionego swiadectwa pracy. Mam pytanie czy ktos moze mi pomoc? czy jest ktos w podobnej sytuacji jak ja? od czego zaczac? dziekuje za wszelka pomoc
pozdrawiam
byly celnik-niestety nie z wlasnej woli
 
Bardzo ważne dla mnie pytanie? A co z tymi papierami robia ZZ Celnicy????? To jest bardzo ważne dla mojego kolegi, zwolnionego w tym trybie 2006r.

jakie jest stanowisko MF i tryb przywrócenia do pracy?
I w jakim czasie mozna spodziewać się odpowiedzi ?

Tak poza nawiasem . Ja wysłałam pismo do Związków w swojej sprawie hehehehe w 2006r. jakoś do dzisiaj odpowiedzi nie dostałam, od swoich (w swojej Izbie)związków również. Ten sam efekt. Kogo nie boli , temu powoli heheheheh
 
Jeżeli ktoś miałby jeszcze podobny problem albo inne pytanie niech napisze priva, a postaram się dać kontakt do mojego szwagra który jest prawnikiem i czasami doradza pro bono :)
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry