• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowe zasady w dziale

Administrator

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
158
Punkty reakcji
28
Straszny bałagan się tu zrobił ale posprzątamy...
Nowe zasady są proste - każdy użytkownik zadaje pytanie w postaci osobnego tematu, jedynie SSC ma uprawnienia do odpowiedzi w temacie.
Wadą takiego rozwiązania jest to, że nie ma możliwości skomentowania wypowiedzi SSC, zaletą zaś porządek na forum.
Wszelkie uwagi proszę pisać w dziale "Opinie i uwagi".
 
Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, bo liczyłem, że będzie nastepowała wymiana poglądów. Czasem nie udnosiłem sie do jakiś kwestii widząc, że forumowicze wymieniają poglady, a część z nich podzielałem. Przyznam szczerze, że mam ograniczone możliwości udzielania się na forum - głównie w wieczory weekendowe. Wynika to z moich obowiązków zawodowych i rodzinnych. Przy obecnych zasadach pytający będa musieli czekac na odpowiedź do weekendu, a watków może byc tyle,że nie będę miał czasu na wszystkie pytania odpowiedzieć. Dotychczasowa forma wymagała uporzadkowania, ale jej zaletą (dla mnie) była możliwośc poznania opinii innych o moim poglądzie na daną sprawę. Taka jest zaleta dzialogu.
jk
 
Back
Do góry