• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

jakie warunki na celnika?

W

wolke

Gość
mam pytanie co tzreba zrobic jakie wymagania spełnic zeby zostac celnikiem? to bardzo wazne. trzeba jakis kurs przejsc? prosze o odpowiedz z informacjami
 
wystarczy złożyć dokumenty w IC i czekać na postepowanie kwalifikacyjne. bedzie jakiś test + rozmowa, z tymi , którzy zaliczyli pozytywnie test pisemny z wiedzy ogólnej. szkolenia zapewnia pracodawca w trakcie trzyletniego okresu słuzby przygotowawczej. w tym czasie trzeba zaliczyć zasadniczy kurs celny i zdać egzamin państwowy. pozdrawiam i powodzenia
 
Wykształcenie nie ma znaczenia. Jeśli posiadasz wyższe bez znaczenia czy wyższe zawodowe (tzw. licencjat jakże ostatnio popularny) czy wyższe pełne z tytułem magistra, kierunek dowolny dosłownie, choćby nawet kosmetologia lub fizyka czy arabistyka.
Więc jeśli spełniasz warunek "wykształciucha" śledź ogłoszenia na oficjalnej stronie Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Jeśli takowe będzie aplikuj i czekaj na odpowiedź kadr (telefoniczna lub listowna). Przebieg j.w.
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Wykształcenie nie ma znaczenia. Jeśli posiadasz wyższe bez znaczenia czy wyższe zawodowe (tzw. licencjat jakże ostatnio popularny) czy wyższe pełne z tytułem magistra, kierunek dowolny dosłownie, choćby nawet kosmetologia lub fizyka czy arabistyka.
Więc jeśli spełniasz warunek "wykształciucha"
Mi osobiscie (jak i większości moich kolegów) nie przeszkadza czy bedziemy pracować z osobą mającą wyższe średnie czy studium kosmetyczne. A że się komuś nie udało to nie powód żeby pogardliwie wypowiadać się o wykształceniu innych ludzi.
 
Back
Do góry