• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

FORUM - uwagi o funkcjonowaniu, rejestracja, pisz na temat!

Czy obowiązkowa rejestracjato na forum dobry pomysł?


  • Total voters
    20
Gnojki

My też chcemy godnie żyć, abyś nie miał kłopotów na granicy aby kierowcy jeżdzili przez granicę jak po autostradzie i temu służy to forum. Chyba, że jesteś przemytnikiem gnojku jeden i Ci nie pasi, że wykonujemy swoje zadania ale jak sam zaznaczyłeś to Ty korumpujesz ludzi bo jak sam twierdzisz "zapłaciłeś za ekspres '.Jakby co to w afekcie....
 
Nie no poniosło mnie zle wam nie życzę a przemytnikiem nie jestem tylko legalnym przedsiębiorcą drażni mnie tylko ze paczka ze szczegółową faktura jest przetrzymywana dłużej niz leciała do Polski :( czekam praktycznie na towar i mogę otwierać sklep, a tak odsetki lecą czynsz za lokal też jak tak dalej pójdzie zbankrutuje zanim zacznie jakikolwiek handel.

Co do przymusowej rejestracji nie powinniście wogóle tracić czasu na dyskusje o tym musi być i koniec albo zawsze bedzie bajzel na forum oczywiście tak czy tak bedzie ale od tego juz jest moderator.

POzdrawiam i oby sytuacja dla was wkońcu sie wyklarowała.
 
Ostatni post był z 11-06-2008, 9 lat ciszy i teraz mój. Pytanie: jak znaleźć posty danego użytkownika???
Próbowałem znaleźć np. swoje w: Panel użytkownika - Przeszukaj forum - Nazwa użytkownika: KASowski.
Ale nic nie wyszukuje, a jest 7 wpisów. :eek:
 
Ostatni post był z 11-06-2008, 9 lat ciszy i teraz mój. Pytanie: jak znaleźć posty danego użytkownika???
Próbowałem znaleźć np. swoje w: Panel użytkownika - Przeszukaj forum - Nazwa użytkownika: KASowski.
Ale nic nie wyszukuje, a jest 7 wpisów. :eek:


klikasz lewym przyciskiem na nick użytkownika z lewej strony jego postu

z listy wybierasz "zobacz posty"

proszę :)

na twoim działa - wchodziłem i widać wszystkie posty
 
Proste jak drut! Serdeczne dzięki!
Mam nadzieję że nie zostane zablokowany tutaj i że przyda mi się ta opcja.
 
Tutaj nie blokują mimo wrzucania śmieci jak widać. To tam wywalają za poglądy inne niż moderatorów. Potem się jeden z drugim dziwi czemu nikt nic nie pisze tylko "premie kiedy będą". Bo nikt normalny tam nie zagląda, żeby ten bełkot luntyka czytać, a ci o chcieli pisać nie mogą.
 
Back
Do góry