• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Utrzymanie forum

przez ostatnie dni to była moja strona startowa.. i to bez reklam :eek: ,propaganda niestety była( MF)
20PLNOW przelane - pozdrawam
 
w każdym oddziale są informatycy, którzy powinni albo przenieś forum na phpbb3 które jest bardziej stabilne i nie obciąża tak serwera albo po prostu kupić licencje vBulletin który jak wiadomo nie od dziś jest najlepszym forum i najmniej obciąża serwer. Bo phpbb2 to najgorsze forum jakie powstało pod względem obciążenia serwera.
Poza tym najlepiej kupić serwer dedykowany co na lata załatwi całą sprawę. W razie pytań prosze pisać na PW znam się na forach, więc mogę pomóc.
 
przykro(sam spędziłem z Wami kilka dni na forum) ale niestety przez forum nasi przeciwnicy znali nasze słabe punkty, nasze plany, w początkowej fazie brak poparcia związków, ale nie upadajmy na duchu należy wspolnie pomyśleć i wypracować metody komunikacji bez dostępu dla konfidentów , będzie to trudne ale myślę że można to jakoś zorganizować. uderzyli w nasz najsłabszy punkt "brak reprezentanta" bo zdusili go w zarodku myslę o Siwym (głośno było o nim). Pomyślmy o tym wspolnie bez zdradzania szczegółów aby jakaś .....nie wsadziła nosa. najbliższą okazją do sprawdzenia obienic będzie 500zł które rzekomo mamy otrzymać (ciekawe ile nam skapnie). niebawem schodzimy do podziemia.
 
Anonymous napisał:
przykro(sam spędziłem z Wami kilka dni na forum) ale niestety przez forum nasi przeciwnicy znali nasze słabe punkty, nasze plany, w początkowej fazie brak poparcia związków, ale nie upadajmy na duchu należy wspolnie pomyśleć i wypracować metody komunikacji bez dostępu dla konfidentów , będzie to trudne ale myślę że można to jakoś zorganizować. uderzyli w nasz najsłabszy punkt "brak reprezentanta" bo zdusili go w zarodku myslę o Siwym (głośno było o nim). Pomyślmy o tym wspolnie bez zdradzania szczegółów aby jakaś .....nie wsadziła nosa. najbliższą okazją do sprawdzenia obienic będzie 500zł które rzekomo mamy otrzymać (ciekawe ile nam skapnie). niebawem schodzimy do podziemia.

Jest kilka wyjście...wiadomo, że w stadzie zawsze znajdzie się czarna owca, ale można założyć jedno ukryte forum tylko dla ludzi zarejestrowanych i biorący czynny udział w forum....albo porozumiewać się ze Sławkiem poprzez jeden numer gg, wtedy każdy uzyska konkretną odpowiedź...możemy założyć własny czat...a najbardziej bezpiecznym i niedostępnym dla wszystkich będzie dobrze poinformowany przedstawiciel ZZ danej izby który poinformuje swoje koleżanki i kolegów...warto o tym pomyśleć, bo od protestu MF będzie często tutaj zaglądać
 
bez sensu

Chłopaki! Ja to jakoś tak głupio mam, niby przerżnęliśmy a ja ciągle taki dumny jestem. Bez sensu,cojavascript:emoticon(':?:')
Question
 
pzdr.

Czarny Ziutek napisał:
"ćwierć wieku w cle" pozdrawiam Cię gorąco! Ciągle mnie wyprzedzasz w przemyśleniach na temat sytuacji w cle. Popieram Twe posty. Wszystkich odwiedzających Forum proszę o wsparcie jedynego rzetelnego źródła informacji o naszej firmie.

Ja Ciebie też pozdrawiam, to dobrze, że myślimy tak samo, może jak będzie nas jeszcze więcej to coś zwojujemy.
 
slawomir.siwy napisał:
Jeżeli życzliwi temu forum celnicy będą dokonywać wpłat, za co serdecznie dziękuję, proszę o dopisanie na przelewie adnotacji "wolny datek na rzecz ZZFiPSC Woj. Opolskiego"
Sławek, ja żeby zrobić przelew internetowy muszę oprócz numeru konta wpisać na kogo (nazwisko lub instytucje) i podać adres beneficjenta (ulica z nr, kod pocztowy, miasto).
 
Robiąc przelew nie trzeba podawać adresu, wystarczy podać dla kogo.

djhit napisał:
w każdym oddziale są informatycy, którzy powinni albo przenieś forum na phpbb3 które jest bardziej stabilne i nie obciąża tak serwera albo po prostu kupić licencje vBulletin który jak wiadomo nie od dziś jest najlepszym forum i najmniej obciąża serwer. Bo phpbb2 to najgorsze forum jakie powstało pod względem obciążenia serwera.
Poza tym najlepiej kupić serwer dedykowany co na lata załatwi całą sprawę. W razie pytań prosze pisać na PW znam się na forach, więc mogę pomóc.

Będziemy się przenosić na inny skrypt na pewno czy to będzie vB, IPB czy phpBB3 to jeszcze się okaże, potrzebujemy kilku narzędzi administracyjnych, których teraz nie mamy.
Co do serwera robię już rozeznanie, którą wersję wybrać tak aby niepotrzebnie nie przepłacać ale żeby serwer się wyrobił przy tak dużej ilości wizyt.
 
utrzymanie forum

20 PLN poszło
także popieram powołanie ogólnopolskiego zz "celnicy.pl"
 
Na pewno poprę waszą inicjatywę zbiórki pieniędzy,cel jest szczytny.
Co do powałania nowych związków-dawno to powinno by zrobione.W chwili obecnej jak nigdy dodąd jest możliwe powołanie jednego silnego.
Co do mnie,jestem poza służbą z powodu "sławnego" art.25-pomówienia i związane z tym tymczasowe aresztowanie.Mimo to deklaruję,że wesprę zbiórkę na dalszą działanie "Forum".
 
djhit napisał:
w każdym oddziale są informatycy, którzy powinni albo przenieś forum na phpbb3 które jest bardziej stabilne i nie obciąża tak serwera albo po prostu kupić licencje vBulletin który jak wiadomo nie od dziś jest najlepszym forum i najmniej obciąża serwer. Bo phpbb2 to najgorsze forum jakie powstało pod względem obciążenia serwera.
Poza tym najlepiej kupić serwer dedykowany co na lata załatwi całą sprawę. W razie pytań prosze pisać na PW znam się na forach, więc mogę pomóc.
Na vBulletin się chętnie dorzuce bo to dobre jest
 
Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Jesteście wielcy, a tematy które proponujecie, także przez PW - szczegółowo analizuję. Otrzymałem setki maili, za które serdecznie dziękuję w wolnej chwili postaram się odpowiedzieć. Teraz jednak musimy pomóc celnikom, którzy cierpią z powodu protestu - mam dużo takich sygnałów. MF wydał niemało bezprawnych decyzji, przez które cierpią teraz celnicy. Nie pozwolimy na to, a Dyrektorzy, którzy wykonują bezprawne polecenia będą ponosić tego konsekwencje. Aby skutecznie pomóc represjonowanym celnikom trzeba pomyśleć o ukonstytuowaniu się. Jest jeszcze jeden aspekt całej sprawy, o którym już ktoś gdzieś wcześniej pisał, faktycznie celnicy niezrzeszeni oraz wszyscy działający w ZZ wbrew swoim przewodniczącym wyhamowującym protest(jest oczywiście trochę szlachetnych wyjątków) nie mieli w trakcie rozmów z MF prawa głosu. Nie mieli także prawa głosu podczas wszelkich Konferencji prasowych. To jest niedopuszczalne.
Odnośnie kontaktowania się poprzez ukryte forum, chcę napisać, że temat bardzo ciekawy i już podjęliśmy się rozeznania możliwości. Uderzymy niebawem ze zdwojoną siłą. Będzie OK. Ograniczymy także niebawem posty prowokatorów i różnych agentów, które niestety pojawiają się na tym forum. Emerytury mundurowe, które na pewnym etapie negocjacji zostały zarysowane przez Min. Boniego w wersji bardzo mglistej, ale jednak, jeszcze wdrożymy. W ustawie modernizacyjnej musimy zapisać znacznie wyższe podwyżki niż 1500zł do roku 2011.
 
slawomir.siwy napisał:
Aby skutecznie pomóc represjonowanym celnikom trzeba pomyśleć o ukonstytuowaniu się. quote]

Czekamy na konkretne decyzje. Tylko jeden silny związek ma szanse skutecznie walczyć o swoje.
 
Ciekawe, czy jakbyśmy mieli jeden związek to czy na jego czele nie zagościłyby jakieś sprzedajne przydupasy... Oczywiście dodaje coś na utrzymanie forum ;)
 
A co z innymi ZZ? Same się przecież nie rozwiążą. Można należeć do kilku związków? Może czas przestać gadać o jednym związku i po prostu go założyć? Może pierwszy ZZ przez internet?
 
Back
Do góry