• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Utrzymanie forum

jutro

Jutro przejde sie z kapeluszem po biurach i przesle .... !!!! Forum jest tego warte !!!!!! Ponadto proponuje ,aby wszyscy tak zrobili .... Pozdrawiam ....
 
co dalejjavascript:emoticon(':?:')

Właśnie wysłuchałem Premiera w TVN 24. Konkluzja jest oczywista: nasi negocjatorzy mają k/o-Donek sprawił ich, może nie tak uczciwie i honorowo jak sugerował, ale za to skutecznie. Bez względu na to, co o jego pokrętności myślimy, realia są takie, że swój udział w przemianach realizować musimy przy pomocy innej reprezentacji, bo tej (a ma to na własną prośbę) rządowcy nie uszanują. Mam jednak do Was, Przyjaciele Celnicy, ogromną prośbę: nie bojkotujcie działalności związkowej, bo bez Waszych przedstawicieli, wyposażonych w ochronę prawną i posiadających możliwość koordynacji działań w skali ogólnopolskiej, nikt się z Wami liczyć nie będzie, nie da pisemnych zobowiązań, nie będzie nawet wiedział o problemach, które Was gnębią, nie da możliwości współtworzenia prawa. Właściwą drogą jest zmuszenie waszych związków do aktywności, i to takiej, jaką Wy uważacie za właściwą. Naciskajcie na powstanie ogólnopolskiej reprezentacji poszczególnych związków, sprawniejszej niż Federacja, a może właśnie Federacji pracującej w nowej formule, bez dotychczasowych liderów. Strona rządowa, widząc nowych, nieskompromitowanych przedstawicieli znaczącej części naszych funkcjonariuszy, mając na uwadze doświadczenia Akcji Protestacyjnej, podejmie dialog, w ramach którego dadzą nam i emerytury mundurowe, które, wbrew pozorom, są korzystne także dla pracodawcy i to z różnych względów. Trzeba to tylko wyłuszczyć, już bez machania szablą, oni wiedzą, że ją mamy. Zamiast więc rozgoryczać się na związki niech się do nich zapisują ci z Was, którzy jeszcze nie należą. Już sam fakt wzrostu ilości członków ZZ każe rządowcom liczyć się z nami bardziej, da im sygnał, że nie jesteśmy pokonani.
Panie Sławku! Jeśli zgadza się Pan z moimi argumentami, niech się Pan odezwie i ewentualnie poprawi, jeśli się mylę.
 
ponieważ od kilku lat nie jestem w ZZ to troche mi sie uzbierało skladek! Wpłacam 50,-zł poprzez inteligo.Pozdrawiam forumowiczów
 
Re: jutro

pass napisał:
Jutro przejde sie z kapeluszem po biurach i przesle .... !!!! Forum jest tego warte !!!!!! Ponadto proponuje ,aby wszyscy tak zrobili .... Pozdrawiam ....

NIE MAM CO DO TEGO NAWET CIENIA WąTPLIWOśCI, IZ BEZ NASZEGO FORUM NIE MOGLIBYśMY POKAZAć NASZEJ SIłY!!!

COLNIK Z BOBRóW
 
UWAGA AGENCI Z MINISTERSTWA FINANSÓW! Szpiegujący nasze forum-Do Was też jest ten APEL-WPŁACAĆ DATKI a jak nie to wyp... wasze klikanie też kosztuje a sami wiecie ile tu mieszaliście więc miejcie honor(ups..przepraszam gest) i wpłaćcie coś :evil:
 
gościu z MF napisał:
A co mają powiedzieć ci "Agenci z MF" w zielonych mudurach ?
Jak to co, mogą się dorzucić ! :lol: Pozdro z ........ ( nie powiem skąd, bo to obciach), drobne wsparcie finansowe już poszło (po żmudnych lecz owocnych negocjacjach z żoną - trudno, takie czasy), forum musi istnieć, to nasze źródełko informacji. :wink:
 
"ćwierć wieku w cle" pozdrawiam Cię gorąco! Ciągle mnie wyprzedzasz w przemyśleniach na temat sytuacji w cle. Popieram Twe posty. Wszystkich odwiedzających Forum proszę o wsparcie jedynego rzetelnego źródła informacji o naszej firmie.
 
leonn31

wysłałem 20 pln z pko sa. Sławek napisz jaka sytuacja i ile jeszcze potrzeba. Wypisuje się ze swoich zwiazków (IC WARSZAWA) to dychę co miesiąc mam dla was. Pie-olę bon za 100 PLN do oszołoma raz w roku.
 
Back
Do góry