• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zgłoszenia nieprawidłowości i naruszeń zasad forum

Grzesiek Rytko

Administrator
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
63
Punkty reakcji
1
Miasto
IC Opole
W tym miejscu prosimy zgłaszać wszystkie zauważone naruszenia zasad dobrego zachowania przez osoby zabierające głos na forum.

Dla przejrzystości prosimy podać link do odpowiedniego tematu oraz podać nazwę użytkownika.

Yoshi
 
Dobre obyczje

Szanowny Yoshi, dobry obyczaj nakazuje podanie autora używanego cytatu. "Im bardziej chore państwo, tym więcej w nim praw." - to słowa Tacyta 8)
 
proszę o zbanowanie czlowieka o nicku mimi 11. naruszył zasady dobrego wychowania
 
Może warto pomyśleć o "dyżurnych Adminach" na Forum ?!
Dzisiejsze usunięcie postów - tego od @tele echo i go powielających - właściwe,
ale stanowczo spóźnione.
 
wkradł się błąd na forum w orzeczeniu : Wyrok WSA w Szczecinie dnia 19.10.2017-r.-II-SA-Ol-672-17 , a orzeczenie jest o Olsztynie zdublowane
 
Proszę przywrócić KASowskiego. Nie znam człowieka, nie analizowałem wszystkich jego wypowiedzi, nie znalazłem jego wypowiedzi obrażających innych użytkowników.
Proszę zobowiązać wszystkich użytkowników forum do używania tej samej czcionki. Wiadomości z inną czcionką należy usuwać, chyba że są to ogłoszenia czy informacje naszego szefa.
 
Ostatnia edycja:
Proszę przywrócić KASowskiego. Nie znam człowieka, nie analizowałem wszystkich jego wypowiedzi, nie znalazłem jego wypowiedzi obrażających innych użytkowników.
Proszę zobowiązać wszystkich użytkowników forum do używania tej samej czcionki. Wiadomości z inną czcionką należy usuwać, chyba że są to ogłoszenia czy informacje naszego szefa.

Rozumiem że dotyczy to także kominiarza?


Proszę nie przywracać kasowskiego, co prawda nie używał wulgaryzmów ale obrażał innych, poniżał, manipulował wypowiedziami, fałszował cytaty z innych sugerując, że są to prawdziwe cytaty innych userów

Proszę o ostrzeżenie kominiarza że niniejsze forum nie służy celom politycznym, oraz że wklejanie memów politycznych, niezwiązanych z tematyką forum, zaśmieca je i w przypadku braku reakcji prowadzić będzie do bana
 
Kasowski i kominiarz usiłują z naszego forum zrobić tubę propagandową, tak jak zaśmiecali drugie forum

Próbka


Jestem funkcjonariuszem SC-S. Nie jestem skarbowcem, stąd nie zaglądam na forum skarbowców.
Uważam, że na naszym forum winna być wolność wypowiedzi. Wypowiedzi polityczne należy usuwać, ale nie należy
zawieszać użytkowników!
Przecież Kominiarz to CELNIK, który przedstawił się z imienia i nazwiska! To, że ma inne poglądy niż bolo1999 nie znaczy, że należy go zawiesić!
Proszę o jego przywrócenie.
 
Ostatnia edycja:
Przecież Kominiarz to CELNIK, który przedstawił się z imienia i nazwiska! To, że ma inne poglądy niż bolo1999 nie znaczy, że należy go zawiesić!
Proszę o jego przywrócenie.


A w którym poście prosiłem o jego zawieszenie?

"Proszę o ostrzeżenie kominiarza że niniejsze forum nie służy celom politycznym, oraz że wklejanie memów politycznych, niezwiązanych z tematyką forum, zaśmieca je i w przypadku braku reakcji prowadzić będzie do bana?

Chyba czytasz coś innego niż napisałem
 
Proszę przeczytać posty użytkownika CAT na poniższej stronie:
https://celnicy.pl/threads/podwyzki-podwyzki-podwyzki.16023/page-8#post-178967
W każdej wypowiedzi obraża mnie i innych użytkowników.
Ponadto korzysta z dwóch loginów na forum (drugi Rybka).
Ciekawy jestem, czy bolo1999 dlaczego z tym nic nie robisz?


Nie o tym pisałeś powyżej

Chcesz być traktowany poważnie nie traktuj innych jak idiotów

Yogi napisał: Przecież Kominiarz to CELNIK, który przedstawił się z imienia i nazwiska!

Nawet nie wiesz jak się takim wpisem ośmieszasz....

W którym poście się przedstawił?

Tomasz Siwek?


Yogi napisał: Przecież Kominiarz to CELNIK, który przedstawił się z imienia i nazwiska! To, że ma inne poglądy niż bolo1999 nie znaczy, że należy go zawiesić! Proszę o jego przywrócenie.

A w którym poście prosiłem o jego zawieszenie?

"Proszę o ostrzeżenie kominiarza że niniejsze forum nie służy celom politycznym, oraz że wklejanie memów politycznych, niezwiązanych z tematyką forum, zaśmieca je i w przypadku braku reakcji prowadzić będzie do bana?

Chyba czytasz coś innego niż napisałem
 
Proszę przeczytać posty użytkownika CAT na poniższej stronie:
https://celnicy.pl/threads/podwyzki-podwyzki-podwyzki.16023/page-8#post-178967
W każdej wypowiedzi obraża mnie i innych użytkowników.
Ponadto korzysta z dwóch loginów na forum (drugi Rybka).
Ciekawy jestem, czy bolo1999 dlaczego z tym nic nie robisz?

Odpowiedzi nie ma, a zatem problem powtórzę. Dosyć zamiatania brudów pod dywan. Dodatkowo zaznaczę, że wiem o czym piszę, ale mam wątpliwość, czy Ty o tym wiesz kolego bolo1999.
 
Do Yogiego.
Po raz kolejny walisz po omacku i w efekcie trafiasz sam siebie. Kominiarz vel Kasowski na pewno nie jest celnikiem ( zresztą spróbuj zweryfikować to na privie ), na pewno nie jest skarbowcem a przyjęcie w ciemno, że podał prawdziwe dane osobowe, może tylko wywołać uśmiech politowania. Pozostałe kwestie Bolo wyłuszczył chyba w sposób jak najbardziej jasny i zrozumiały.
 
Back
Do góry