• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kilka uwag

wolny - ogarnij sie to net jest tu każdy jest na ty - no chyba, że masz jakieś kompleksy lub zaburzenia psychiczne
Wiem o tym dobrze. Nie mogę jednak zaakceptować "prostackich wycieczek" niektórych forumowiczów typu "twoje wypociny".
PS
Co do moich domniemanych kompleksów czy też zaburzeń psychicznych, to proszę się o mnie nie martwić ale warto może samemu udać się do specjalisty. Żegnam
 
Chciałem serdecznie podziękować przewodniczącemu za otrzymanego bana na 3 tygodnie, który rozpoczął się 19 września, a skończył dzisiaj w nocy. Naprawdę nie wiem wg jakiego kalendarza było to liczone. Przyzwoitość nakazywałaby, aby przewodniczący wyjaśnił dlaczego wprowadza w błąd innych użytkowników co do długości samego bana. Nienawidzę wychodzić na osobę, którą nie jestem.

Przepraszam wszystkie osoby, które do mnie napisały, ale niestety nie mogłem odpowiedzieć na otrzymane wiadomości, co więcej nie mogłem ich nawet odczytać. Nie wiedziałem, że cenzura i wszechwładztwo przewodniczącego sięga tak głęboko, czyt. blokowanie prywatnej korespondencji. Nie uciekłem, nie obraziłem się, tak jak niektórzy mieli prawo podejrzewać.

Suma summarum dobrze się stało. Pozwoliło mi to spojrzeć na rzeczywistość bez emocji - z boku. Chciałem prosić o usunięcie konta, ale mam szacunek do przeprowadzonych rozmów i rozmówców. Spowodowałoby to niepotrzebny bałagan w postach. Proszę o nieblokowanie mojego konta i nieusuwanie moich postów. Czasem jeżeli przewodniczący pozwoli będę chciał wymienić parę zdań z niektórymi użytkownikami.
 
Back
Do góry