• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyznano nam jedną, czy dwie podwyżki?

Yogi

Aktywny użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2017
Posty
306
Punkty reakcji
64
Ciekawe pismo dzisiaj otrzymałem. Użyta w nim argumentacja wskazuje, że w pierwszej kolejności otrzymaliśmy indeksację/podwyżkę o 2,3%, a następnie odrębną podwyżkę o 655zł brutto. Odsyłam do pisma (w załączeniu).
 

Attachments

  • pismo o 2,3%.pdf
    522,7 KB · Wyświetleń: 355
to oczywiste, że nie podstawy i uzasadnienia dla włączenia 2,3 % w kwotę podwyżek.
to taka klasyczna gangsterka w stylu "psa ogrodnika".
... i kolejny powód na to aby pośpiesznie nie podpisywać uzgodnień.
chodzi o nasze przyszłe UPOSAŻENIA !!!

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Ciekawe pismo dzisiaj otrzymałem. Użyta w nim argumentacja wskazuje, że w pierwszej kolejności otrzymaliśmy indeksację/podwyżkę o 2,3%, a następnie odrębną podwyżkę o 655zł brutto. Odsyłam do pisma (w załączeniu).
Do tej pory żadnej podwyżki nie przyznano bo narazie trwa cyrk pt "jak znowu ocyganić funkcjonariuszy SCS" Zapewne znowu dostaniemy PRAWIE TAK SAMO lub PODOBNIE jak wszystkie służby mundurowe.
 
Ostatnia edycja:
Do tej pory żadnej podwyżki nie przyznano bo narazie trwa cyrk pt "jak znowu ocyganić funkcjonariuszy SCS" Zapewne znowu dostaniemy PRAWIE TAK SAMO lub PODOBNIE jak wszystkie służby mundurowe.

Owszem. Uważam bowiem, że podwyżki nie otrzymaliśmy, 2,3% to nie podwyżka, a jedynie wyrównanie wynagrodzenia o wskaźnik inflacji - co z założenia oznacza, że wynagrodzenie pozostaje na tym samym poziomie!
Co więcej, analiza uzgodnień z MF zdaje się potwierdzać powyższy tok rozumowania.
Z ciekawości zapytam jakie działania (pisma, rozmowy) w tej sprawie podjął nasz związek?
 
Owszem. Uważam bowiem, że podwyżki nie otrzymaliśmy, 2,3% to nie podwyżka, a jedynie wyrównanie wynagrodzenia o wskaźnik inflacji - co z założenia oznacza, że wynagrodzenie pozostaje na tym samym poziomie!
Co więcej, analiza uzgodnień z MF zdaje się potwierdzać powyższy tok rozumowania.
Z ciekawości zapytam jakie działania (pisma, rozmowy) w tej sprawie podjął nasz związek?


Wobec powyższego wątek można zamknąć, gdyż autor tytułowego pytania, raczył już wszystkich uświadomić
o całej, skrywanej prawdzie.

ps
Dziękujemy ...

ps2
Ciekawość można zaspokoić np. w dziale "STRONA".

 
Dział "strona" jest obszerny. Przeważają artykuły o podrobionych damskich torebkach, rafie koralowej itp, które choć ciekawe, nie dotyczą istoty sprawy. Bardzo proszę o link do konkretnej strony, co znacznie ułatwi mi zapoznanie się ze stanowiskiem naszego związku.
 
Dział "strona" jest obszerny. Przeważają artykuły o podrobionych damskich torebkach, rafie koralowej itp, które choć ciekawe, nie dotyczą istoty sprawy. Bardzo proszę o link do konkretnej strony, co znacznie ułatwi mi zapoznanie się ze stanowiskiem naszego związku.

Kolejne strony działu ze strony głównej

Inna droga - historia postów sławka

Trzecia droga - pisma celników.pl które dostajesz na maila, jeśli nie jesteś na liście mailowej porozum się ze swoim przew

Nie wiem czego dokładnie potrzebujesz i nie będę tracił czasu na przesyłanie ci linków, żeby potem nie przeczytać że to nie to, że to za mało...

Np. https://celnicy.pl/content.php/4894-Komunikat-ZOI-ZZ-Celnicy-PL-w-sprawie-środków-na-podwyżki
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry