Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Poka wyniki od 36 do 42 z 50

Temat: Czego nie powiedzia Jacek K. podczas zezna przed Komisj?

Domylnie

Cytat Napisa Burack Zobacz post
    Sorry , ale nikt nie stracia , ani "zotwki"
    wszyscy ucywilnieni w ramach pracy blisko domu dostali 6 miesiczn odpraw
    nie byo sytuacji , ze nie dosta/a Pan/Pani propozycji pracy gdy pracowaa w sekretariacie milicji, czy w obku itd
    no i na koniec nikomu nie "strzelia pikawa" bo straci wszystko, tzn: pensje , mundur, stopie i stanowisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje, e genera jeszcze tu wrci !!!
    O Boe, to to szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ps: JA straciem kilkanacie tysiczkw, gdy na 12 godzin przed "wartociowaniem", zostaem przeniesiony!
    Byo te kilka przypadkw, gdy komu "strzelia pikawa" na wie o zsyce na wschd!
    Trzeba te wspomnie o wielu rozwodach, rozbiciach rodzin i "przyjciu" wielu alokowanych - mj przyjaciel straci wszystko, przesiedzia parnacie miesicy bez postawienia zarzutw tylko dlatego, e by uczciwy, co nie spodobao si przeoonym.

Mam jeszcze nik nadziej, e w powyszym nie odczytaem tylko sarkazmu, bo ani jeden, ani drugi, nie zasuguj na miano Czowieka!

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Cytat Napisa rybka Zobacz post
    O Boe, to to szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ps: JA straciem kilkanacie tysiczkw, gdy na 12 godzin przed "wartociowaniem", zostaem przeniesiony!
    Byo te kilka przypadkw, gdy komu "strzelia pikawa" na wie o zsyce na wschd!
    Trzeba te wspomnie o wielu rozwodach, rozbiciach rodzin i "przyjciu" wielu alokowanych - mj przyjaciel straci wszystko, przesiedzia parnacie miesicy bez postawienia zarzutw tylko dlatego, e by uczciwy, co nie spodobao si przeoonym.

Mam jeszcze nik nadziej, e w powyszym nie odczytaem tylko sarkazmu, bo ani jeden, ani drugi, nie zasuguj na miano Czowieka!
    alokacje miay miejsce w 2003-2004 , o Kapicy wtedy nikt nie sysza, natomiast po 2009 , gdy wartociowali stanowiska to nikt nie straci zotwki, moesz rozrni to, ze te "kilkanacie tysicy" rzekomo utraconych, to nikt Ci nie zabra, owszem byli tacy co dostali, ale pisanie, ze komu zabrano uwaam za naduycie, osoby ktre zarabiay wicej ni na zwartociowanym stanowisku, zachoway pensje, nie popieram wartociowania, by to proces przeprowadzony nie waciwie, ale przypomn, ze by odpowiedzi na postulaty rodowiska podczas protestw- "kominiarze na stanowiskach" . Natomiast "reforma" Banasia spowodowaa obnienie pensji, czsto o ok 2k z, siowe zabranie munduru, zwolnienie 2,5 k ludzi na bruk. Sprbuj podej do tego obiektywnie, a zobaczysz jak ogromna jest rnica pomidzy tym co zrobi Kapica a co "dobra zmiana", widoczne jest to szczeglnie, jeeli chodzi o identyfikacj Suzby Celnej- obecnie jej ju nie ma

Domylnie

Szanowny @trzebarozmawiac. W ten sposb to jest rozmowa w stylu "o wyszoci wit Boego Narodzenia
    nad witami Wielkanocy". Szczerze, to wszystkiego si spodziewaem, tylko nie obrony JK, ktry wysya nas
    do pracy w biedronce, a na wstpie nie rozrnia SG od SC. Co to w ogle za "porwnywanie"?!
    Dla mnie nie ma tu "lepszych"! JK by zy dla Suby i MB jest taki.

I prosz mnie ju wicej nie prbowa przekona, e wybr midzy zym, a jeszcze gorszym, moe by dobry!

Domylnie

Cytat Napisa rybka Zobacz post
    Szanowny @trzebarozmawiac. W ten sposb to jest rozmowa w stylu "o wyszoci wit Boego Narodzenia
    nad witami Wielkanocy". Szczerze, to wszystkiego si spodziewaem, tylko nie obrony JK, ktry wysya nas
    do pracy w biedronce, a na wstpie nie rozrnia SG od SC. Co to w ogle za "porwnywanie"?!
    Dla mnie nie ma tu "lepszych"! JK by zy dla Suby i MB jest taki.

I prosz mnie ju wicej nie prbowa przekona, e wybr midzy zym, a jeszcze gorszym, moe by dobry!
    Prosz zamilcz !!! i Tyle !!!!!!!!!!!!
    To nie JK zlikwidowa SC tylko MB !!!!!!!!!!!!!!!!

To s FAKTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a na sprawiedliwo przyjdzie CZAS !!!!!!!!!

Domylnie

Sorry , ale nikt nie stracia , ani "zotwki"
    wszyscy ucywilnieni w ramach pracy blisko domu dostali 6 miesiczn odpraw
    nie byo sytuacji , ze nie dosta/a Pan/Pani propozycji pracy gdy pracowaa w sekretariacie milicji, czy w obku itd
    no i na koniec nikomu nie "strzelia pikawa" bo straci wszystko, tzn: pensje , mundur, stopie i stanowisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieje, e genera jeszcze tu wrci !!!

Burack zgadzam si z Tob w 100% masz racj.

Domylnie

Nie masz prawa zamyka mi ust!
    Nie masz prawa pozytywnie ocenia JK chyba, e naleysz do krewnych i znajomych "krlika", ktrzy zaapali si na "uwaszczenie". Ja zostaem "wypyrtkowany" przez jego poplecznikw i mam PENE PRAWO, na wyraenie swojego negatywnego zdania!

Nie wiem jakiego, w miar cenzuralnego epitetu mgbym uy, by opisa Twoje irracjonalne rozumowanie,
    jakbym stawia MB, jako kogo lepszego od JK, bo w swoim zacietrzewieniu nie dopucie do swych szarych komrek faktu, e nie broni ani odrobin MB, bo to on mnie poniy, obdzierajc z munduru!

Faktw jest "hektary" wicej, a JK nigdy nie by, nie jest i nie bdzie "dobry" tylko i wycznie dlatego, e znalaze jeden nie-negatywny (w odrnieniu od pozytywnego) fakt, i TO NIE ON ZLIKWIDOWA SC!
    Mao tego wszystkiego - Ty pragniesz jego powrotu i nie ma dla Ciebie adnego znaczenia, za kogo uwaa
    i nadal uwaa, uczciwych celnikw. Kime ty jeste, e udajesz niewiedz o wielu negatywnych faktach,
    choby wieo ze strony gwnej tego portalu:
    "Kapica zaatakowa celnikw, ktrzy ujawniali nieprawidowoci ..."
    Masz to czarno na biaym, a jednak miesz wobec tego rodowiska podkreli "nadziej", e
    "Mam nadzieje, e genera jeszcze tu wrci !!!"
    Lepiej to Ty zamilcz i nie omieszaj si wicej, ale nie traktuj tych sw jako prb zakazu, lecz jak yczliw rad. Oczywicie, jeste dorosy i wiesz co robisz - z zastrzeeniem, e nie odbye kursu aspiranckiego, albo co gorsza oficerskiego, na ktrych tylko nieliczne, silne jednostki, mogy si oprze "praniu mzgu".

Domylnie

Nie wierz, e doyem czasw ,kiedy kto prbuje broni Jacka K....To si w pale nie mieci, e broniona jest osoba , ktra atakowaa naszego przewodniczcego ZZ, ktry dyskredytowaa celnikw tzw "hejnalistw" za uczciwe profesjonalne podejcie do swoich obowizkw. Jak buracku moesz pisa , e chciaby by genera wrci???Prosz Ci, wypisz si ze zwizkw bo habisz Nas takimi wpisami.

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams