• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zaproszenie na spotkanie w UCS w Katowicach-godz.16.30 dnia 31.01.2019r.

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
Zapraszam na spotkanie w UCS na ul. Słoneczną w dniu 31.01. na godz. 16.30.
Odbędzie się Konferencja ZZ CELNICY PL.
Ja też będę i chętnie porozmawiam o wszelkich sprawach.
Zachęcam do udziału w spotkaniu każdego członka Związku i każdego kto nosi się z zamiarem wstąpienia do Związku/wsparcia Związku i walki o wspólne cele.
Do zobaczenia.
 
Ostatnia edycja:
W takim razie użyj wszystkich palców z wszystkich kończyn.

Że co, proszę ?!

images (3).jpg38.png

Niestety, nie każdy potrafi tak

gorrraca-klawiatura.gif
 
Mam prośbę do wszystkich obecnych na spotkaniu ze Sławkiem, napiszcie co działo się na spotkaniu. Jestem bardzo zainteresowany, jednak nie wszyscy mogli uczestniczyć w nim, z różnych powodów. Służba, zdrowie lub inne ważne powody. I jest mi wszystko jedno czy jednym, dwoma czy wszystkimi palcami. Bądźmy poważni. Pozdrawiam
 
Mam prośbę do wszystkich obecnych na spotkaniu ze Sławkiem, napiszcie co działo się na spotkaniu. Jestem bardzo zainteresowany, jednak nie wszyscy mogli uczestniczyć w nim, z różnych powodów. Służba, zdrowie lub inne ważne powody. I jest mi wszystko jedno czy jednym, dwoma czy wszystkimi palcami. Bądźmy poważni. Pozdrawiam
Wybacz Szanowny Kolego, ale poważnie, to istotne informacje mogą nie być przeznaczone dla osób spoza związku. O tym będzie decydował nowy przewodniczący - Jacek Sosnecki.. Tyle mogę napisać.
 
Wybaczam szanowna "Rybko" ale nie jestem człowiekiem spoza związku. Nie wiem teraz czy dobrze zrobiłem prosząc o garść informacji, ale nie sądziłem, że rozmawialiście o wypowiedzeniu komuś wojny, czy o planowanym wybuchu bomby jądrowej. Jeśli to takie tajne to mogłaś mi wysłać na privat. Wiem jestem już stary i niczego nie rozumiem, albo w czasie prawie trzydziestoletniej służby zwariowałem. Pozdrawiam
 
Wybaczam szanowna "Rybko" ale nie jestem człowiekiem spoza związku. Nie wiem teraz czy dobrze zrobiłem prosząc o garść informacji, ale nie sądziłem, że rozmawialiście o wypowiedzeniu komuś wojny, czy o planowanym wybuchu bomby jądrowej. Jeśli to takie tajne to mogłaś mi wysłać na privat. Wiem jestem już stary i niczego nie rozumiem, albo w czasie prawie trzydziestoletniej służby zwariowałem. Pozdrawiam

No, teraz Ty nie zachowujesz się poważnie, ale mnie to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie.
Myślałem o wysłaniu Ci czegoś na priva, ale po pierwsze - ktoś ciekawy spoza związku, raczej by się do tego nie przyznał, a po drugie - przewodniczący wysłał dziś na maile członków to, co uznał za najważniejsze.

Ja mogę jeszcze napisać, że Sławek opowiadał nieco o tym, jak wyglądały "negocjacje" i "roli" wiadomego vice-ministra, a także nie tylko jego. Mówił o przygotowanych już dalszych działaniach, o szczegółach awansu znanej nam Basieńki, o obecnych nastrojach i nastawieniu MF-u i co za tym idzie - DIAS-ów, o tendencjach w sądach, o aktualnych bolączkach katowickiej IAS i paru innych sprawach. W spotkaniu uczestniczyli też nasi członkowie - skarbowcy, zawiedzeni "Solidarnością", którzy prócz siebie, wnieśli do związku bardzo cenne elementy.

Wiem, że to bardzo ogólna relacja, ale mam nadzieję, że rozumiesz mój brak wylewności. Myślę, że odnajdziesz kogoś uczestniczącego w spotkaniu, kto znając Cię przekaże Ci więcej.
 
Back
Do góry