• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sorty mundurowe

bartekk

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam koledzy. Jestem nowo przyjętym funkcjonariuszem z jednej z IAS, otrzymałem wszystkie sorty oprócz spodni polwych... Mam ogromną prośbę gdyby ktoś z kolegów posiadał na zbyciu spodnie w rozmiarze 112/189 lub coś blisko tego to z wielką chęcią odkupił bym. Proszę o kontakt PRIV
 
Jesteś gość :) ja otrzymałem 30 elementów licząc Emblemat,paski, i 3 radzaje czapek :) spodnie mam dostać dopiero po 3 Msc :)
 
Coś kojarzę to obecne umundurowanie (Służby Celnej) mamy używać do marca 2019r., a po tym terminie mamy dostać nowe uniformy (Służby Celno-Skarbowej). Biorąc pod uwagę ciszę w temacie i koniec stycznia, termin ten nie wydaje się realny.
Czy wiecie kiedy dostaniemy nowe uniformy?
 
Witam koledzy. Jestem nowo przyjętym funkcjonariuszem z jednej z IAS, otrzymałem wszystkie sorty oprócz spodni polwych... Mam ogromną prośbę gdyby ktoś z kolegów posiadał na zbyciu spodnie w rozmiarze 112/189 lub coś blisko tego to z wielką chęcią odkupił bym. Proszę o kontakt PRIV
Kolego to i tak bardzo dobrze Cię wyposażyli. Nowi funkcjonariusze z podkarpacia nie mogli liczyć na takie rarytasy
 
Kolego to i tak bardzo dobrze Cię wyposażyli. Nowi funkcjonariusze z podkarpacia nie mogli liczyć na takie rarytasy

Chyba magazyn mamy centralny i nie ma znaczenia kto jest z jakiej izby i jaki ma staż

Ważne żeby mieć punkty a dostępność zależy tylko od rozmiarów
 
Panie i panowie zauważyłem, że zmianie (podwyższeniu) uległa wartość niektórych składników umundurowania.
Dla przykładu podam, że w ubiegłym roku półbuty skórzane miały wartość 115 punktów, a buty skórzane zimowe 150 punktów. Obecnie te same buty mają wartość odpowiednio 150 i 175 punktów.
Buty te same, zużycie takie same, punktów dostajemy tyle samo, a cena w punktach wyższa! Coś tu jest nie halo ....
Co o tym myślicie?
 
No jak to co, wszystko drożeje, więc i firma zewnętrzna szyjąca, też chce zarobić.

Dla mnie "nie halo" jest fakt wprowadzenia takich limitów punktowych. Wiadomo przecież że w sortach raczej nie będę chodził poza pracą, a "wyglądać" trzeba. Nawet w takim "biurze" - jak ja. Na co dzień - biuro i wyjścia - sąd, prokuratura itp... Miesiąc w roku (plus weekendy) - granica. W międzyczasie jakieś oględziny w magazynie. Naprawdę krucho z punktami się robi - zwłaszcza jak nie ma zwyczaju by przełożeni pisali o więcej...
Ale o czym my piszemy, przecież jeszcze sorty z połowy zeszłego roku nie są zrealizowane....
 
Panie i panowie zauważyłem, że zmianie (podwyższeniu) uległa wartość niektórych składników umundurowania.
Dla przykładu podam, że w ubiegłym roku półbuty skórzane miały wartość 115 punktów, a buty skórzane zimowe 150 punktów. Obecnie te same buty mają wartość odpowiednio 150 i 175 punktów.
Buty te same, zużycie takie same, punktów dostajemy tyle samo, a cena w punktach wyższa! Coś tu jest nie halo ....
Co o tym myślicie?

To nie jest pierwsza podwyżka, wcześniej polary, koszule itp.

Składniki podrożały a punktów nie przybywa

O ile się nie mylę, pracowano liczbę składników przysługujących funkowi przez 3 lata, ich cenę wyrażono w pkt i podzielono na 3 lata

I wyszła liczba przysługujących pkt

Tyle że po tych ilkukrotnych podwyżkach zmalała ilość składników przysługujących na te 3 lata

Będziemy jak te obdartusy...
 
Ciekawe czy nowe sorty mundurowe jak się kiedyś wreszcie pojawią, będą się do czegoś nadawać. Bo te obecne to dramat. Po kilku praniach to bezdomni lepiej wyglądają. Nie wiem z czego one robione. Chyba z plastikowych butelek. Aby jak najtaniej
 
Dobrze ze koszuli poprawili bo te gumowe to sie do niczego nie nadaja. Po 5 minutach czlowiek mokry
 
Dzisiaj dostałem kilka fantów ... Materiał moim zdaniem w ogóle nie oddycha .... szczególnie te ciemne polo i spodnie. Reszta w miarę ok. "Podkoszulek" - zwykły t-shirt .
 
Koko z tego co wiem nowe sorty będą dostarczane dla osób które zamówienia składały po jakimś tam dniu marca (już nie pamiętam którym :D).
 
Obecne sorty można używać do 2022 roku.
Dzisiaj w inranecie było info, że nowe wzory najwcześniej w 4 kwartale
 
Jak wcześniej pisałem od 2019r. podwyższyli nam punkty/ceny za niektóre składniki, np buty zimowe i półbuty. Czy ktoś się orientuje, na jakich zasadach przydzielają nam punkty, tj. na jaki okres, ile punktów dla funkcjonariusza dochodzeniowego i czy ilość punktów wraz ze wzrostem cen składników też ulegnie zmianie/podwyższeniu?
 
Back
Do góry