Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 24

Temat: Sorty mundurowe

Domyślnie Sorty mundurowe

Witam koledzy. Jestem nowo przyjętym funkcjonariuszem z jednej z IAS, otrzymałem wszystkie sorty oprócz spodni polwych... Mam ogromną prośbę gdyby ktoś z kolegów posiadał na zbyciu spodnie w rozmiarze 112/189 lub coś blisko tego to z wielką chęcią odkupił bym. Proszę o kontakt PRIV

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Jesteś gość ja otrzymałem 30 elementów licząc Emblemat,paski, i 3 radzaje czapek spodnie mam dostać dopiero po 3 Msc

Domyślnie

Coś kojarzę to obecne umundurowanie (Służby Celnej) mamy używać do marca 2019r., a po tym terminie mamy dostać nowe uniformy (Służby Celno-Skarbowej). Biorąc pod uwagę ciszę w temacie i koniec stycznia, termin ten nie wydaje się realny.
    Czy wiecie kiedy dostaniemy nowe uniformy?

Użytkownik Avatar Gefreiter
    Mieszka w
    Kraina Szczęśliwego Kartofla

Domyślnie

Po nowelizacji ustawy przepisy wprowadzające ustawę o KAS dotychczasowe umundurowanie i znaki Służby Celnej mogą być używane do 31 grudnia 2022 r. (art. 186)

Domyślnie

Cytat Napisał bartekk Zobacz post
    Witam koledzy. Jestem nowo przyjętym funkcjonariuszem z jednej z IAS, otrzymałem wszystkie sorty oprócz spodni polwych... Mam ogromną prośbę gdyby ktoś z kolegów posiadał na zbyciu spodnie w rozmiarze 112/189 lub coś blisko tego to z wielką chęcią odkupił bym. Proszę o kontakt PRIV
    Kolego to i tak bardzo dobrze Cię wyposażyli. Nowi funkcjonariusze z podkarpacia nie mogli liczyć na takie rarytasy

Domyślnie

Cytat Napisał lukeboss Zobacz post
    Kolego to i tak bardzo dobrze Cię wyposażyli. Nowi funkcjonariusze z podkarpacia nie mogli liczyć na takie rarytasy
    Chyba magazyn mamy centralny i nie ma znaczenia kto jest z jakiej izby i jaki ma staż

Ważne żeby mieć punkty a dostępność zależy tylko od rozmiarów
    NIKT MI NIE WMÓWI, ŻE CZARNE JEST CZARNE, A BIAŁE JEST BIAŁE

Domyślnie

Magazyn jest chyba pusty, kto był wcześniej też dostał. Chyba czekamy na nowe mundury

Uprawnienia