• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sorty mundurowe

Zatem ilość punktów wynosi 1.450 i nie ulega zmianie.
Przeciwnie ilość punktów za poszczególne składniki ulega zmianie, co oznacza, że przysługuje nam mniej składników.
 
Yogi, porównujesz tabele z 2 rozporządzeń, są pewne różnice w rodzaju składników i okresów używalności, stąd różnice punktowe. Pewnie jak większość wcielonych w mundur po "reformie" nie masz jeszcze kompletnego umundurowania i dlatego ten temat Cię tak nurtuje.
Sytuacja jest dziwaczna, bo mamy nowe rozporządzenie a sorty w magazynie stare. Przyznam, że sam nie wiem jak ściągane są punkty. Logiczne by było gdyby za stare sorty liczono wg starego rozporzadzenia. Można to sprawdzić logując się w magazynie i składając zamówienie. Ja nie sprawdzam, bo nie mam zamiaru w tym roku nic zamawiać bo przez lata nazbierałem tyle sortów, że nie mam gdzie ich trzymać. Wystarczy mi do 2022 roku (przedłużony czas do którego można używać celniczych wzorów). Jak najdłużej będę unikał KAS-owskich emblematów.
W poczcie powinieneś mieć informację z magazynu mundurowego, którą Pani Naczelnik przekazała kierownikom, żeby zapoznali podległych f-szy.
 
Osobiscie tez tak zrobie ze nie bede nic zamawial bo po co. Czekam na nowe wzory moze beda on jakies lepsze od obecnych.
 
Back
Do góry