Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 7 z 19

Temat: Uposaenie wieaka.

Domylnie Uposaenie wieaka.

Cze, mam pytanko. Zoyem papiery na fusza celno skarbowego. W ogoszeniu o prac jest podana kwota netto 1900 z haczykiem + dodatki subowe. Moe kto napisa ile wynosi realna wypata po zatrudnieniu ? I po jakim okresie mona spodziewa sie podwyki/ awansu ?
    Uprzedzam pytania... Wiem e bd zarabia mniej jak teraz 😛

2. Reklama Google
    Reklama Google

Doczy
    05-03-2013
    Postw
    999

Domylnie

Cytat Napisa sk4 Zobacz post
    Cze, mam pytanko. Zoyem papiery na fusza celno skarbowego. W ogoszeniu o prac jest podana kwota netto 1900 z haczykiem + dodatki subowe. Moe kto napisa ile wynosi realna wypata po zatrudnieniu ? I po jakim okresie mona spodziewa sie podwyki/ awansu ?
    Uprzedzam pytania... Wiem e bd zarabia mniej jak teraz 😛
    jeli na granicy to na rk 2100z +215z dodatek kontrolerski + ok. 120z dodatek za nocki + 40z dodatek za wyywienie + dojazdy zwrot od 30km

Domylnie

Cytat Napisa angel81 Zobacz post
    jeli na granicy to na rk 2100z +215z dodatek kontrolerski + ok. 120z dodatek za nocki + 40z dodatek za wyywienie + dojazdy zwrot od 30km
    A jesli dochodzeniowka?

Domylnie

Cytat Napisa angel81 Zobacz post
    jeli na granicy to na rk 2269 o ile dobrze pamitam (podstawa + dodatek za stopie) do tego dodatek kontrolerski od 2% do 50% podstawy i kasa za nocki i wyywienie to w zalenoci od sub

Domylnie

Granica nie, jestem ze lska. Oddzia lub wydzia realizacji ...

Domylnie

Dodatku nie masz na start wicej jak 50 z jak nie robisz nocek to nie masz adnego dodatku nocnego ani za wyywienie .

Domylnie

Czyli ciko nawet o 2500 ? 😂

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •  
...
vBDreams