• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Celnicy za Owsiakiem

Status
Zamknięty.

Celina

Aktywny użytkownik
Dołączył
17 Grudzień 2015
Posty
169
Punkty reakcji
205
Poza wieloma niezwykle ważnymi tematami dotyczącymi naszej służby i pracy, istnieją tez sprawy istotne dla nas jako społeczeństwa za taka właśnie uważam WOŚP . Czy zgadzacie sie byśmy jako grupa zawodowa wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka który w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami złożył rezygnacje a na ,, bratnim " forum został delikatnie mówiąc perfidnie opluty ?
Warto być przyzwoitym, dajmy temu wyraz #muremzaowsiakiem.
 
Poza wieloma niezwykle ważnymi tematami dotyczącymi naszej służby i pracy, istnieją tez sprawy istotne dla nas jako społeczeństwa za taka właśnie uważam WOŚP . Czy zgadzacie sie byśmy jako grupa zawodowa wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka który w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami złożył rezygnacje a na ,, bratnim " forum został delikatnie mówiąc perfidnie opluty ?
Warto być przyzwoitym, dajmy temu wyraz #muremzaowsiakiem.


Nie!
Choćby dlatego, że to by wyglądało na gest "przeciw" - dla zasady, a nie z przekonania.
 
Przeciw komu ? przeciw przyzwoitymi człowiekowi ?
 
Przeciw nienawiści i pogardzie..... ? dla zasady lepiej nie?
Dla jakiej zasady?
 
Poza wieloma niezwykle ważnymi tematami dotyczącymi naszej służby i pracy, istnieją tez sprawy istotne dla nas jako społeczeństwa za taka właśnie uważam WOŚP . Czy zgadzacie sie byśmy jako grupa zawodowa wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka który w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami złożył rezygnacje a na ,, bratnim " forum został delikatnie mówiąc perfidnie opluty ?
Warto być przyzwoitym, dajmy temu wyraz #muremzaowsiakiem.

Właśnie warto być przyzwoitym i co to znaczy że tylko ci co wspierają WOŚP są przyzwoitymi ludźmi? Szczerze przez wiele lat wspierałem WOŚP ale od paru lat przestałem, gdyż uważam że WOŚP stracił na swojej wartości oraz że się wypalił. Wspieram inne organizacje charytatywne które nie maja takiej siły przebicia jak WOŚP a też wiele dobrego robią. Oczywiście to jest tylko moje zdanie i nigdy bym nikogo nie namawiał do tego aby nie wpłacał na WOŚP jeśli taka jego wola. Mimo że żal mi Owsiaka i całej tragicznej sytuacji jestem zdania że nie powinniśmy się w ogóle mieszać się do tego typu przedsięwzięć jako grupa zawodowa.
 
Każdy ma własna definicje przyzwoitości .
Przepraszam za zamieszanie.
Wróćmy do nieśmiertelnych tematów podwyżek , emerytur, rekrutacji.
 
Normalnie też na ten temat nic bym nie pisał ale co za dużo to i świnia nie zeżre. Poczytałem forum skarbowców i nie da się nic nie napisać. Ta nienawiść jaka wylewa się na Jurka Owsiaka z ich strony mówi wszystko. To właśnie przez takich ludzi jak oni stała się ta tragedia. Dalej podjudzajcie skarbowcy nawet po tym co się stało, To tylko potwierdza moje zdanie o was. A to są tylko tytuły z ich pierwszej strony:
"A może wreszcie kontrola KAS u (byłego) prezesa?, Owsiak nie przerwał tego cyrku, Dlaczego nienawidzę Owsiaka, Owsiak i WOŚP na wesoło, „Święty” Jurek, Największy szkodnik służby zdrowia i szczujący hejter, Najstarszy gówniarz na świecie". Teraz już wiem, że skarbowiec to nie jest zawód tylko stan umysłu.
 
Każdy ma własna definicje przyzwoitości .
Przepraszam za zamieszanie.
Wróćmy do nieśmiertelnych tematów podwyżek , emerytur, rekrutacji.
jaja ... proszę administratora o zamknięcie tego tematu, gdyż jad zabija przyzwoitość normalnych ludzi !!!

Pożyjemy zobaczymy na wyborach w październiku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Poza wieloma niezwykle ważnymi tematami dotyczącymi naszej służby i pracy, istnieją tez sprawy istotne dla nas jako społeczeństwa za taka właśnie uważam WOŚP . Czy zgadzacie sie byśmy jako grupa zawodowa wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka który w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami złożył rezygnacje a na ,, bratnim " forum został delikatnie mówiąc perfidnie opluty ?
Warto być przyzwoitym, dajmy temu wyraz #muremzaowsiakiem.

Jestem z Tobą Celina i z Tymi Wszystkimi na Rynku Długim w Gdańsku.
 
Poza wieloma niezwykle ważnymi tematami dotyczącymi naszej służby i pracy, istnieją tez sprawy istotne dla nas jako społeczeństwa za taka właśnie uważam WOŚP . Czy zgadzacie sie byśmy jako grupa zawodowa wyrazili swoje poparcie dla Jurka Owsiaka który w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami złożył rezygnacje a na ,, bratnim " forum został delikatnie mówiąc perfidnie opluty ?
Warto być przyzwoitym, dajmy temu wyraz #muremzaowsiakiem.
Każdy temat jest dobry.
Homo sum; humani nihil a me alienum puto.

Można również otworzyć temat "Celnicy za Platformą".
 
Tak zgadzam się z wami co się wypisuje na głównej stronie skarbowcy.pl na temat Jurka to przechodzi ludzkie pojęcie! To jest straszna mowa nienawiści i jest do kwadratu. Brawo Panie Ludwiński 😢 Jurek nie odchodż!!!
 
Celnikiem nie jesteś , nigdy nie byłeś i nie będziesz.
 
Colina jestem od 11 lat celnikiem, także do kogo ta mowa:(
 
Sorki Celina myślałem ze to do mnie. Tak czy siak powinniśmy stanąć murem za Owsiakiem i naszym Sławkiem S.
 
spokojnie, spokojnie celnik nie daje się tak łatwo wyprowadzić z równowagi.
 
Każdy temat jest dobry.
Homo sum; humani nihil a me alienum puto.

Można również otworzyć temat "Celnicy za Platformą".

Kasowski i ty masz jeszcze czelność się odzywać na naszym forum po tym wszystkim co wypisujesz na waszym forum. Od nienawiści, pogardy i skarbowców ustrzeż nas Panie.
 
Sorki Celina myślałem ze to do mnie. Tak czy siak powinniśmy stanąć murem za Owsiakiem i naszym Sławkiem S.

Właśnie to robimy, za Sławkiem zawsze stać będziemy a za Jurkiem jeśli nie jako celnicy to każdy indywidualnie wie co trzeba zrobić .
 
Właśnie to robimy, za Sławkiem zawsze stać będziemy a za Jurkiem jeśli nie jako celnicy to każdy indywidualnie wie co trzeba zrobić .

Właśnie o coś takiego mi chodziło, co powyżej się rozwija ... Jak ktoś napisał, za chwilę wyleje się tu "hejt" na tych, co mają choćby niewielkie wątpliwości wobec gościa, a to chyba wolno ?!

Nie można "przeginać" i dotyczy to obydwu stron, a już na pewno nie jest właściwym postawienie w jednym zdaniu Sławka i tego człowieka!!

Popieram zamknięcie tematu, bo Owsiak podzieli nas prędzej czy pózniej ...
 
Celina - uważam że masz rację. Owsiak musi zostać tam gdzie jest. Jest niezastąpiony. Jest Symbolem. On był przez ostatnie 27 lat tam gdzie brakło naszych rządzących. to tylko dzięki niemu wiele, ale to naprawdę wiele dzieci ma szansę na pełnowartościowe i normalne życie, nie da się wymienić wszystkich beneficjentów WOŚP.
Tym bardziej moje zdziwienie budzą niektóre wypowiedzi tutaj. Normalnie wstyd mi za tą część środowiska. facet robi coś dobrego, zaangażował całe społeczeństwo do pomocy, jego bezpośrednie działania uratowały zdrowie i życie wielu ludziom - ilu z krytyków może się tym pochwalić?

Nasze środowisko dało ciała przy poprzednich "próbach dziejowych" (ot, choćby kiedy orano sądy) - byliśmy bierni, teraz ponosimy konsekwencje tego.
Miejmy choć tę odrobinę przyzwoitości i pomóżmy człowiekowi, który pomógł nam. Tak, pomógł każdemu z nas bo nie wierzę by znalazł się ktoś, kto nie był badany sprzętem "Owsiaka", czy też nie były badane jego dzieci.
On pomógł tam, gdzie nie dało rady państwo.
Wszelka krytyka, w mojej ocenie, stanowi zupełne zaprzeczenie przyzwoitości.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry