• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Testy sprawnościowe do służby celnnej

pawel1999

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2019
Posty
9
Punkty reakcji
1
Mam pytanie jest 4zadania bieg brzuszki pompki i koperta czy któryś z nich można nie zaliczyć aby zaliczyć pozostałe na dobry wynik i dostać się do kolejnego etapu
 
Mam pytanie jest 4zadania bieg brzuszki pompki i koperta czy któryś z nich można nie zaliczyć aby zaliczyć pozostałe na dobry wynik i dostać się do kolejnego etapu

Gdzie to jest? Nie powinno być biegu po kopercie tylko na bieg na 600 / 1000 m. Kiedyś testy sprawnościowe przy naborze regulowały decyzje poszczególnych Dyrektorów IC, ale teraz wszędzie jest jednolicie, uregulowane rozporządzeniem:

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 23 lutego 2018 r. w sprawie informacji o wolnych stanowiskach służbowych w Służbie Celno-Skarbowej oraz postępowania kwalifikacyjnego do Służby Celno-Skarbowej

Jeśli chodzi o ocenianie wg tego rozporządzenia, to:

3. Sposób oceny wyników testu sprawności fizycznej kandydatów do służby w Służbie Celno-Skarbowej
Ilość uzyskanych przez kandydata do Służby Celno-Skarbowej punktów z testu sprawności fizycznej stanowi suma punktów uzyskanych z trzech wykonanych ćwiczeń. W przypadku wykonania przez kandydata ćwiczenia na poziomie niższym niż 3 punkty lub rezygnacji z
wykonania ćwiczenia, kandydat otrzymuje 0 punktów. Maksymalna możliwa do uzyskania
ilość punktów za wykonanie trzech ćwiczeń wynosi 15.

EDIT:
A odnośnie pytania:

§ 11. 1. Przed przystąpieniem do testu sprawności fizycznej kandydat przedstawia zaświadczenie lekarskie dopuszczające do wykonywania ćwiczeń fizycznych, wydane nie wcześniej niż 14 dni przed dniem przeprowadzenia testu sprawności
fizycznej.
2. Zakres testu sprawności fizycznej oraz sposób oceny jego wyników określa załącznik nr 2 do rozporządzenia.
3. Kandydat wykonuje test sprawności fizycznej w stroju sportowym. Przepis § 9 ust. 2 stosuje się odpowiednio.
4. Kandydaci, którzy z testu sprawności fizycznej uzyskali co najmniej po 3 punkty z każdego ćwiczenia, przystępują do testu psychologicznego.
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie jest 4zadania bieg brzuszki pompki i koperta czy któryś z nich można nie zaliczyć aby zaliczyć pozostałe na dobry wynik i dostać się do kolejnego etapu

Po zmianach podczas testu sprawności nie ma już koperty. Są tylko pompki, brzuszki i bieg na 1000 m. w przypadku mężczyzn. Czas oczekiwania jest różny, w poszczególnych Izbach. Średnio około miesiąca.
 
A tak odbiegajac od tematu. Czy pamieta ktos i moglby mi podac pytania z wiedzy? Moze byc na priv zeby tu nie zasmiecac.
 
Czy ciężko jest zdać testy sprawnościowe od miesiąca trenuje codziennie na siłowni bo mam problemy z pompkami mam 31lat
 
Po zmianach podczas testu sprawności nie ma już koperty. Są tylko pompki, brzuszki i bieg na 1000 m. w przypadku mężczyzn. Czas oczekiwania jest różny, w poszczególnych Izbach. Średnio około miesiąca.

Niedługo to zlikwiduja wszystkie zaliczenia i wprowadzą podskakiwanie na jednej nodze.





Czy ciężko jest zdać testy sprawnościowe od miesiąca trenuje codziennie na siłowni bo mam problemy z pompkami mam 31lat
Kolego, może po prostu daj sobie spokój. Te wymagania co obecnie istnieją to każdy powinien z zamkniętymi oczyma, biegnąc do tyłu zaliczyć. Skoro masz 31 lat i nie dasz rady zrobić 30 pompek to może zamiast być funkcjonariuszem idź i aplikuj do urzędu skarbowego na cywila.
 
Ostatnia edycja:
Mam problem z pompkami waga 88 187cm ale od 1,5miediaca chodzę codziennie na bieżnie biegam po 5km plus siłownia
 
Witam,
Czy jakaś osoba mogłaby powiedzieć mi ze stuprocentową pewnością jakie pompki robią kobiety na teście sprawnościowym (Medyka).
Wiem, że w rozporządzeniu nie ma nic o oparciu kolan o podłogę, ale doszły mnie słuchy że w rzeczywistości tak się robi bo kobiety nie dają rady innych. A to jest różnica... Do KAS w Rzeszowie nie mozna sie dodzwonić
Wiecie coś?
 
Mam pytanie dotyczące brzuszków czytałem jak mają wyglądać tylko nierozumienie to mają być normalne brzuszki pełne głowa do kolan jest ciężko zrobić w 30sek
 
Back
Do góry