• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Kolejny nabór

Bierzesz udział drugi raz? Czy to w końcu rzeczywiście tak jest, że jak się ma poszczególne etapy zaliczone to się do nich nie podchodzi? Tj. w pierwszej kolejności do testu wiedzy ?
 
Bierzesz udział drugi raz? Czy to w końcu rzeczywiście tak jest, że jak się ma poszczególne etapy zaliczone to się do nich nie podchodzi? Tj. w pierwszej kolejności do testu wiedzy ?

nie mam takowych informacji aby cos było zaliczone z poprzedniego naboru, może ktoś sie wypowie jeszcze
 
Aż dziwię się, że ktoś jest chętny do ponownego wzięcia udziału w tym cyrku. Roczna rekrutacja i jak już się dostajesz to otrzymujesz używana odzież służbową. Do tego na rozmowie potwierdzono, ze na start 2200-2400 dla nowym przy czym realniejsza jest ta dolna granica :) w ciągu tego roku już znalazłem dwie prace lepiej płatne.
Tu naprawdę trzeba lubieć to co się robi i wykonywane zajęcie traktować bardziej jako służbę a nie pracę zarobkową.
 
Henek na rozmowie to mogą mówić wszystko. Pod względem zarobków to pozytywnie byłem zaskoczony. Co do mundurów to fakt z tym jest problem.
 
Henek na rozmowie to mogą mówić wszystko. Pod względem zarobków to pozytywnie byłem zaskoczony. Co do mundurów to fakt z tym jest problem.

Serio byłeś pozytywnie zaskoczony ?? Przecież tyle masz w biedrze i bez rekrutacji... i dostaniesz nowy uniform, a nie stare opierdzianki z kleksem. A do tego SCS nie ma nic wspólnego ze służbą. Stanowiska kierownicze zajmują Basie i Ryśki z US... Cud, że kierowników oddziałów i zmian nie zastąpili skarbowcami.
 
Ostatnia edycja:
Witam osoby po naborach, będę składała swoje dokumenty na nabór 2019. Najbardziej zastanawiają mnie pytania z wiedzy ogolnej. Czy mógłby ktos z Was napisać jakie były pytania? z jakiego zakresu wiedzy? na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując się. Pozdrawiam
 
Back
Do góry