• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

Prl-owski jest system nagradzania w kas i to z nim trzeba zrobić porządek. Znowu nie zrozumiałeś? jeśli ktoś nie zna podstawowych działań matematyki to kim jest wg ciebie? Uczonym? Nie przypominam sobie nazwania kogokolwiek nierobem. Podaję przykłady zachowań co niektórych z mojego otoczenia, zachowań, które nie powinny mieć miejsca w żadnym miejscu pracy zwłaszcza w naszym. Prawda choć trudna do przyjęcia to wciąż prawda. I przepraszam cię bardzo, ale nie mogę się opanować. Udało mi się powstrzymać przy pierwszym razie, ale przy drugim już nie dam rady. Najlepsze pisze się przez "sz"
Na to właśnie czekałem😃 Jeszcze polonista, filozof. Koleś dzajesz się podpuszczać właśnie jak młody.Teraz tyrada o analfabetach w KAS. Nawet starszaki w przedszkolu wiedzą, że w telefonie jest program do sprawdzania pisowni. Jak teraz wyglądasz "DOKTORKU"? Postawiłeś kropkę nad j. 😉
 
Ostatnia edycja:
Mam prośbę do "zmotywowany", nie bądź złośliwy. "Billy" trochę się zapędził ze swoimi osądami, cóż młoda głowa. A tak nawiasem mówiąc "Billy" życzę Ci szybkiego awansu, wielu podwyżek i cierpliwości do ludzi starszych stażem. Po odsłużeniu 20-30 lat też będziesz miał inny pogląd. Pozdrawiam

Na to właśnie czekałem.😃

Znów ma kotek ogonek z drugiej strony. Taka widać jego natura
 
Wchodząc na forum o temacie Podwyżki 2019 myślałem , że o tym własnie poczytam. A ty przez kilka stron czytam tylko o tym jaki jest stary celnik a jaki młody. Chłopaki jak chcecie sobie pogadac, to załózcie osobny temat a nie "zaśmiecajcie" tematu swoimi przepychankami. Z góry dziekuję
 
Wchodząc na forum o temacie Podwyżki 2019 myślałem , że o tym własnie poczytam. A ty przez kilka stron czytam tylko o tym jaki jest stary celnik a jaki młody. Chłopaki jak chcecie sobie pogadac, to załózcie osobny temat a nie "zaśmiecajcie" tematu swoimi przepychankami. Z góry dziekuję
Racja "nie nabijajmy się z kaleki".
 
Na to właśnie czekałem😃 Jeszcze polonista, filozof. Koleś dzajesz się podpuszczać właśnie jak młody.Teraz tyrada o analfabetach w KAS. Nawet starszaki w przedszkolu wiedzą, że w telefonie jest program do sprawdzania pisowni. Jak teraz wyglądasz "DOKTORKU"? Postawiłeś kropkę nad j. 😉

Podejrzewam, że byłeś tak pewny swojej pisowni, że ręcznie poprawiłes słownik ortograficzny. Tak jak i innych rzeczy jesteś pewny, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi temu przeczą. Ktoś tam u góry ma rację. Nie zasmiecajmy tematu. Nie dogadamy się nigdy. Może to i dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Ukończenie studiów nie jest dla mnie żadnym osiągnięciem. Dziwi mnie to, że ktoś może ich nie mieć. Jeszcze bardziej dziwi brak elementarnej wiedzy ze szkoły podstawowej przy oczekiwaniach finansowych, że ho ho. To raczej takiej osobie brakuje pokory. Zdejmij wreszcie klapki z oczu i bądź obiektywny, bo jak narazie nic do ciebie nie dociera. Myśl koleś, myśl.

Nie mogłem się powstrzymać,

Młody gniewny i wszystkowiedzący, narazie pisze się osobno. Trochę pokory młody kolego. To nie jest złośliwość, tylko zwrócenie uwagi, że każdy może się pomylić w ferworze emocji.

I skupmy się na meritum, bo temat się rozjechał na wzajemne dogryzanie sobie.
 
Oczywiście, że osobno, choć nie wiem czy dobrze, że to wylapales, bo zaraz zyskasz miano drugiego "DOKTORKA" :)
 
Ostatnia edycja:
Nie mogłem się powstrzymać,

Młody gniewny i wszystkowiedzący, narazie pisze się osobno. Trochę pokory młody kolego. To nie jest złośliwość, tylko zwrócenie uwagi, że każdy może się pomylić w ferworze emocji.

I skupmy się na meritum, bo temat się rozjechał na wzajemne dogryzanie sobie.
Nie tłumacz przyjacielu bo i tak gieniuś nie zrozumie "że czarne jest czarne a białe jest białe". Chyba że napiszesz że jegomość jest najlepiej wykształconym pracownikiem (nie mylić z funkcjonariuszem) IAS i wie wszystko najlepiej bo ma studia. Nie ma wysługi biedny bo krótko pracuje. Może zrzucić się po 20 groszy na bidaka to mu skoczy o 100 zł do poborów.
 
Wiecie co, kiepsko się to czyta. Myślę, że jesli ktos z zewnątrz to czyta to nie może przestac sie śmiać. Wykształcony źle, młody źle, stary źle... same niedopowiedzenia, ktoś coś źle zrozumiał, skakanie sobie do gardeł i nic więcej... Mam nadzieję, że admin ogarnie te wasze konwersacje bo temat sie rozmywa. Poczekajmy na decyzje Dias bo prawdopodobnie tam gdzie się nie dogadano to juz oni beda decydować... nie mamy na to wpływu
 
Wiecie co, kiepsko się to czyta. Myślę, że jesli ktos z zewnątrz to czyta to nie może przestac sie śmiać. Wykształcony źle, młody źle, stary źle... same niedopowiedzenia, ktoś coś źle zrozumiał, skakanie sobie do gardeł i nic więcej... Mam nadzieję, że admin ogarnie te wasze konwersacje bo temat sie rozmywa. Poczekajmy na decyzje Dias bo prawdopodobnie tam gdzie się nie dogadano to juz oni beda decydować... nie mamy na to wpływu

Nie! Źle jest jak młody stażem półinteligent obraża ludzi przyzwoitych powołująć się na ich niekompetencję delikatnie mówiąc oraz w sposób
rasistowski chce ich "czyścić i brać pod lupę" tylko dla tego że mają duży staż to nieszcz꛶cie że żyli w gównie PRLu. Ciekawe w jaki sposób takie "znamienitości" przeszły nabór do SCS? Ciekawe w jakiej żeczywistości żyli jego rodzice czy dziadkowie. Jaskrawy obraz braku gruntownego wykształcenia i przykład systemu nauczania edukacji obecnie i braku logicznego samodzielnego myśenia i bezrefleksyjnego kreowania chorych autorytarnych sądów.
 
Ostatnia edycja:
Twojej wypowiedzi nie da się przeczytać. Moje ostatnie pytanie: czy jak powiem, że zebra jest w paski to ją obrażę czy raczej stwierdze fakt? Czemu tak zajadle bronisz niekompetencji zamiast ją potępic? Dziwi mnie to. Czy to coś w stylu " ręką rękę myje"? Tak czy siak daj już spokój, ochlon, bo dostaniesz zawału. Wszyscy są już tą dyskusja znudzeni. A co do brania pod lupę to w każdej firmie ocenia się pracownika indywidualnie tylko o dziwo nie w kas. Tu nadal panują jakieś dziwne układy. Może gdybyś popracowal gdzies poza kas to poszerzyłyby ci się horyzonty i byś wiedział, że nie jest to normalne. Wiem, zaraz napiszesz, że kas to nie firma i że mam spadać do korpo.

Po raz kolejny: nie czyścić ludzi, tylko bałagan z systemem oceniania i wynagradzania. " brać pod lupę " czyt. Oceniać każdego ( i ciebie i mnie) wg jakości wykonywanej pracy, poziomu trudności itp. Gdzie ty tu widzisz rasizm? Już inaczej nie potrafię Ci tego wytłumaczyć.
 
Ostatnia edycja:
Twojej wypowiedzi nie da się przeczytać. Moje ostatnie pytanie: czy jak powiem, że zebra jest w paski to ją obrażę czy raczej stwierdze fakt? Czemu tak zajadle bronisz niekompetencji zamiast ją potępic? Dziwi mnie to. Czy to coś w stylu " ręką rękę myje"? Tak czy siak daj już spokój, ochlon, bo dostaniesz zawału. Wszyscy są już tą dyskusja znudzeni. A co do brania pod lupę to w każdej firmie ocenia się pracownika indywidualnie tylko o dziwo nie w kas. Tu nadal panują jakieś dziwne układy. Może gdybyś popracowal gdzie poza kas to poszerzyła ci się horyzonty i byś wiedział, że nie jest to normalne.
Raczej zdegustowani twoim chamstwem mierny magistrze który nie znalazł miejsca w realnej żeczywistości rynkowej. Ps zmień pracę bo przecież Z takim jak ty wykształceniem pracę znajdziesz.
 
Raczej zdegustowani twoim chamstwem mierny magistrze który nie znalazł miejsca w realnej żeczywistości rynkowej.

Znów podwójne standardy. Ty obrazasz mnie to ok, ja rzekomo ciebie to gowboburza. Ja się w rzeczywistości rynkowej nie odnajduje, ale ty już tak, choć pracujesz w tym samym miejscu. Co się tak uczepiles tego, że mam studia wyższe. Zazdrościsz czy co? Bo nie wiem o co ci chodzi. Ani słowa nie mówię, że to jakiś atut, a ty juz zdążyłes mnie 20 razy w tym temacie obrazić. Kompleksy masz czy o co ci chodzi?
 
Chłopaki proszę. Napijcie się, jest piątek. Billy powinieneś bardziej ważyć słowa na przyszłość bo można kogoś łatwo urazić, a Ty Zmotywowany wybacz młodemu.
 
@Billy - Czemu tylko ja mam ważyć słowa? Ten drugi nie musi? dlaczego?


Może dlatego, że mimo młodego wieku, okażesz się dojrzalszy ?!
 
Chłopaki proszę. Napijcie się, jest piątek. Billy powinieneś bardziej ważyć słowa na przyszłość bo można kogoś łatwo urazić, a Ty Zmotywowany wybacz młodemu.

@Billy - Czemu tylko ja mam ważyć słowa? Ten drugi nie musi? dlaczego?


Może dlatego, że mimo młodego wieku, okażesz się dojrzalszy ?!

Żeby jeszcze ktoś to docenił....
 
Chłopaki proszę. Napijcie się, jest piątek. Billy powinieneś bardziej ważyć słowa na przyszłość bo można kogoś łatwo urazić, a Ty Zmotywowany wybacz młodemu.
Bing dzięki chłopie za głos rozsądku. Nie mam co wybaczać bo dla mnie nie ubliżył jestem po dobrym kierunku studiów nie jestem stary bo mam troszkę ponad dziesięć stażu mam w dupie prl znam kilka języków ale ubliżania przyzwoitym ludziom nie będę tolerował bo "jak się cham odbije to Cię torbą zabije" życie pokory nauczy.
 
Back
Do góry