• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyskusja wywołana przez użytkownika skarbowcy.pl

Status
Zamknięty.
"A teraz nie ma celników, nie ma skarbowców - wszyscy jesteśmy KASowcy. "

mylisz się misu

ja nie jestem kasowcem

jestem celnikiem

aktualnie funkiem sc-s, która aktualnie znajduje się w strukturach kas, aktualnie w mf

ale nic nie trwa wiecznie...






KAS-owstwo ( zwłaszcza w wykonaniu tego "gościa" ), to jednak stan umysłu. Żeby tak nabluzgać na samego siebie...

Jak nie pamięta skąd taki a nie inny zwrot, to chętnie przypomnę.



I to powinno wystarczyć za cały komentarz.

A kolegom celnikom pod uwagę. Szkoda wchodzić w konwersację z tym trolem. Trolem, bo to na pewno nie jest aktualny pracownik skarbowości ( znaczy srASU ), Na 99,99% to spad z forum Ludwińskiego o nicku kominiarz ( znany też z nicku badman ). Zero treści merytorycznych, zero rzeczowej dyskusji. Zaczepia, zadaje głupie pytania a później wycofuje się na z góry upatrzone pozycje ( znaczy znika ). Po jakimś czasie znowu zaczepia i tak w kółko.



Podobno facet może dawać. Słowo honoru znaczy...

Chociaż może miał na myśli "słowo chonoru"?

racja

szkoda nerwów

nie pierwszy raz coś chlapnie np. o 5 000 zł, a potem wbrew oczywistym faktom i cytatom - zaprzecza

natura taka...

i na tym można zakończyć ten wątek

i dyskusję z tak niesłownym i oszczerczym typem

i tacy ludzie, niestety, psują opinię przyzwoitym cywilom
 
Ostatnia edycja:
sorry ale ja uważam że najpierw powinien potwierdzić swoją wiarygodność

zarzucił mi obrzucanie skarbowców inwektywami

czekam więc na te screeny

powiedziało się a, obrzuciło błotem?

karty na stół kasowski - sprawdzam!!!

Tak, i dlatego mówię sprawdzam. Bolo na tym forum jesteś VIP, olej te zarzuty, niech Pan Kasowski merytorycznie napisze, jak w kasie polepszyć nasz los. Że były animozje, to wiemy. Serio kasowski, uważasz, że teraz trzeba o tym przypominać?
 
czego się szarpiesz?

masz do mnie coś?

to dawaj te cytaty i inwektywy, za które mam przepraszać, tylko cytaty ze mnie

tylko bez bzdur, żadne wypowiedzi, opinie, dyskusje, konkretyzowanie tego co miałeś na myśli, że źle cię zrozumiałem, bez odwracania kota ogonem

nie - dawaj cytaty konkrety ze mnie

cytuj moje inwektywy pod adresem skarbowców

z tego co wiem nie musisz sięgać do mojej historii na profilu

wszystko masz na zrzutach ekranowych

jakieś inne haki też masz na mnie? obyczajowe?

to nie strasz tylko wal

same cytaty

To jest absurd. (Po komowskiemu: apsórt)
Absurd (łac. absurdus – niewłaściwy, niestosowny, absurdalny)
– pojęcie określające sytuację, sformułowanie lub myśl będące wewnętrznie sprzeczne lub pozbawione sensu
https://pl.wikipedia.org/wiki/Absurd_(pojęcie)

Teraz jarzysz co pisałem?

Ok. Dobra. Wytłumaczę:
pisałem że żądanie nieetosowego 5.000 PLN ode mnie (za zakład, który zrobił sam ze sobą) jest takim samym absurdem jak moje żądanie od ciebie np. przeprosin wszystkich skarbowców za wszystkie inwektywy pod ich adresem jaki padły na tym forum.

Powtarzam:
za wszystkie inwektywy pod ich adresem jakie padły na tym forum
a nie
za TWOJE inwektywy

Teraz już jarzysz?
Bo jaśniej chyba nie potrafię wyjaśnić.
 
Gdyby misiu @KASowski miał screeny tego, "czego już tu nie ma",
już dawno by ich użył! Nie doczekasz się.

Blefować trzeba umieć, a i tak można to czynić bardzo rzadko.
"Temu misiu" zdarzało się to kilkukrotnie, więc sam się zapędził
w "kozi róg" ...

Co się denerwujesz. Przyjdzie czas to pokażę.

Poczekam aż niektórzy wyleją więcej pomyj :p
 
Prosto

Czytać forum i czynnie reagować
A może wypadało by przekonać najpierw że ma się rację, potem że wskazana droga jest słuszna?
Czy może stosujemy zasadę domniemanej racji?
Bo, jak na razie zauważam że tutaj istnieje jedna, jedynie słuszna linia, zaś każdy, kto śmie napisać cokolwiek innego jest dyskredytowany i to w sposób dosyć prostacki...
Dlatego, moim zdaniem, zapomniałeś napisać "reagować w sposób jedynie słuszny"....



Nie jestem i nie będę liderem związkowym
A czemu? Nie posądzam Ciebie o brak odwagi cywilnej, myślę że miałbyś odwagę przedstawiać swoje stanowisko w miejscu pracy podpisując się swoją osobą. Dlatego, tym bardziej uważam że ludzie tacy jak Ty, wiele by zmienili, Sławek nie był by tak osamotniony....
Nie krzyczę i nie obrażam na forum

Co masz do mnie?
Nie, ale czasem można osiągnąć lepszy efekt bez użycia "krzyku" - prawda?

Czemu mnie atakujesz zamiast razem ze mną i innymi w scs tworzyć wspólnotę?
Ależ absolutnie nie miałem zamiaru, po prostu wyrażałem rozgoryczenie spowodowane naszą bezsilnością i postawą na tle Policji czy SW.
W listopadzie chorowałem 3 tygodnie - a jak tobie zdrowie dopisywało w tym czasie?
A dziękuję, prawie przez cały listopad dopisywało. Dzięki temu mogłem służyć, najlepiej jak potrafię. Czy to komuś przeszkadza?
Życzę zdrowia w przyszłości. Szczerze. Dla mnie nie ma nic bardziej dołującego niż zawracać głowę rodzinie (wiesz, leki i herbatka...) oraz obciążać własną pracą, i tak dociążonych kolegów z pracy.
Sygnał dla mnie i wielu innych był silny, jasny i czytelny

Zrozumiałeś go i czynnie wsparłeś czy tylko teraz kwękasz szukając dla siebie i innych biernych usprawiedluwienia?

Tak nie stworzymy wspólnego frontu - nie uważasz?
No widzisz, a ja jestem jakiś dziwny... Bo dla mnie istotne jest to co mówi do mnie człowiek, twarzą w twarz, w tzw. reali, a nie avatar na forum. Sorry, Bolo, nie znam Ciebie, znam z widzenia Sławka, znam jego autorytet, ale nie widziałem wcale aktywności naszych lokalnych struktur... nie zrozum mnie źle, ale o co Ty masz do mnie pretensje? Że sam nie poszedłem za Twoim głosem? Weź dorośnij Chłopie, po pierwsze, nikt by nie zauważył, po drugie, nikt nie był chętny do współpracy, po trzecie, jeśli bym zaczął epatować swoim zachowaniem, co by to dało poza represjami?
Nie potrafiliśmy obronić Sławka, to kto by się mną przejął?

Piszesz o wspólnym froncie... ale froncie o co? Bo z tego co czytam, to powinniśmy zmienić nazwę na "ZBoWiD", czyli Związek Bojowników o Wygody i Dochody...
Nic tylko "nagrody", "premie", "pensje", "emki"...
A to że po wejściu do KASU-u spadłą skuteczność, że nie wykorzystujemy możliwości jakie mamy, że pozwalamy na kumoterstwo i kolesiostwo we własnych szeregach jakoś zeszło na dalszy plan...

Ale rozgadałem się, wiesz, w realu też jestem gadułą, ludzie z tego forum, znający mnie na co dzień, mogą potwierdzić.
A mi tylko chodziło, że jeśli mamy coś zmienić, musimy iść inną drogą, bo ta ostatnia "coś nie pykła"...
Przemyśl to proszę sobie, bo wbrew pozorom, nie jestem Twoim przeciwnikiem...
 
Ostatnia edycja:
A może wypadało by przekonać najpierw że ma się rację, potem że wskazana droga jest słuszna?
Czy może stosujemy zasadę domniemanej racji?
Bo, jak na razie zauważam że tutaj istnieje jedna, jedynie słuszna linia, zaś każdy, kto śmie napisać cokolwiek innego jest dyskredytowany i to w sposób dosyć prostacki...
Dlatego, moim zdaniem, zapomniałeś napisać "reagować w sposób jedynie słuszny"....
...

Szkoda, że tak wiele mądrych treści, znowu przejdzie bez echa ...
Sam się w końcu przekonałem, dlaczego tak ucichłeś, dlaczego ucichło tak wielu mądrych i godnych ludzi. Szkoda!
Nie spodziewałem się wcześniej, że i tutaj - z etosu może powstać dyktatura. Niestety, Prawda nawet tu umiera ...
 
Zauważyłem, że cenzura na skarbowcy.pl nie ma granic. W temacie "Kierownictwo KAS potwierdza..." jeden z użytkowników zadał pytanie odnośnie cyt. "A ja się pytam, kto podpisuje porozumienie na pierwszym spotkaniu bez jakichkolwiek konsultacji?" i dostał odpowiedź, że ma się pytać bezpośrednio zz. Odpowiedział pytaniem czy skarbowcy.pl nie jest portalem związkowym i po niecałych 10 minutach post został usunięty a co do użytkownika przypuszczam, że dostał bana (biorąc moje doświadczenia z tym portalem, gdzie za każde pytanie lub post napisany nie po linii jedynie słusznej dostawałem ostrzeżenia i bany). No cóż jaki związek taki portal.
 
Nie ma co się przejmować. U mnie po kilku, jak rozumiem niewygodnych i defetystycznych postach, administratorzy zablokowali możliwość wstawiania komentarzy do artykulów. A na forum moje posty podlegają moderacji.
 
Zauważyłem, że cenzura na skarbowcy.pl nie ma granic.
No cóż jaki związek taki portal.

Szkoda, że tak wiele mądrych treści, znowu przejdzie bez echa ...
Sam się w końcu przekonałem, dlaczego tak ucichłeś, dlaczego ucichło tak wielu mądrych i godnych ludzi. Szkoda!
Nie spodziewałem się wcześniej, że i tutaj - z etosu może powstać dyktatura. Niestety, Prawda nawet tu umiera ...
Na portalu wyborczej blokują moje posty,
na twitterze Tomasz lis zablokował moje konto,
Wałęsa podobnie jak jego pomagier Sekuła na pejsbuku :mad:

Ech ta demokracja! Ta wolność słowa!

OTUA ! OTUA! OTUA!
 
Nie ma co się przejmować. U mnie po kilku, jak rozumiem niewygodnych i defetystycznych postach, administratorzy zablokowali możliwość wstawiania komentarzy do artykulów. A na forum moje posty podlegają moderacji.
Co nas obchodzi tamto forum?
Lepiej się przyjrzyj, co się z tym forum dzieje, bo dobrze nie jest!
 
Na portalu wyborczej blokują moje posty,
na twitterze Tomasz lis zablokował moje konto,
Wałęsa podobnie jak jego pomagier Sekuła na pejsbuku :mad:

Ech ta demokracja! Ta wolność słowa!

OTUA ! OTUA! OTUA!

Wolność wypowiedzi nie oznacza obowiązku wypowiedzi. Zaś demokracja to odpowiedzialność, nie anarchia.

Moje posty tutaj też kiedyś zostały wycięte, ale ja to troll jestem i posty wyleciały za słowa na k..., na ch... i na ...upa, jak mawiał klasyk, bo ja do polityki się nie mieszam...
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry