Strona 174 z 211 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,212 do 1,218 z 1474

Temat: Podwyżki 2019

Domyślnie

Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Sprawiedliwie to by było jakby każdy pracownik z osobna był wzięty pod lupę, oceniony przez kogoś obiektywnego i na tej podstawie dostał podwyżkę. Ponieważ tak nie będzie, to nie będzie sprawiedliwie. 10 lat w orzecznictwie, a 20 lat otwierania listów to też różnica.
    Wg ciebie każdy pracownik powinien być WZIĘTY POD LUPĘ abyś dostał 100 zł więcej podwyżki. Ty piszesz że chcesz walczyć z PRLem. Chyba się w czasie przeniosłeś. Jeśli przybyważ z przeszłości to już rozumiem twoją dygresję odnośnie ukończenia przez ciebie studiów najleprzych w SCS i przekonanie o własnym geniuszu(szczególnie matematcznym)bo tak trochę marksizmem ideowym zawiało.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał horacy Zobacz post
    W innych służbach owszem dostali równo...ale do podstawy. Od uposażenia zasadniczego został doliczony dodatek stażowy, indywidualnie dla każdego z osobna zgodnie z wysługą lat.
    Horacy masz słuszność. Ale nie każdy to rozumie a w szczególności jeden "wyjątkowo super wykształceny" młodzieniec "walczalczący" jak pisze. z PRL, chcący brać wszystkich "pod lupę" aby dostać stówę do podwyżki za staż, którego nie ma bo krótko pracuje.
    Ostatnio edytowane przez zmotywowany ; 15-03-2019 o 14:45

Domyślnie

Cytat Napisał zmotywowany Zobacz post
    Nikt nikomu nie życzy. Przyjmowałeś się jak twierdzisz mając ukończone studia nie jak reszta niedouczonych, jesteś super matematykiem w przeciwieństwie do innych funkcjonariuszy z którymi pracujesz. W związku z powyższym powinieneś potrafić czytać ze zrozumieniem angaż zawierający warunki służby do której dobrowolnie wstąpiłeś. Myślę że w związku ze skomplikowaną konstrukcją intelektualną oraz z roszczeniowymi postawami i brakiem szacunku do współtowarzyszy broni nie dopracujesz kilkunastu lat nie mówiąc o 30stu.
    To ile będę pracować nie jest akurat twoim problemem. Poczytaj jeszcze raz moja wypowiedź o studiach wyższych i jej kontekst to może za drugim razem zrozumiesz dobrze. Albo ułatwie ci. Uważam,że studia są dziś tak powszechne, że nie ma co się z tego.powodu wywyzszac czego i ja nie robię. Ponadto pragnę zauważyć, że w kas również pracują ludzie po studiach, bo jeden z kolegów nie dowierzal. Ponadto wcale nie uważam, że ktoś bez studiów nie będzie pracował dobrze. Nie studia są tu wyznacznikiem tak jak i stazowe nie jest. Już jaśniej?

Swoją drogą wy "starzy" macie naprawdę duże umiejętności w odwracaniu kota ogonem. Jakoś nikt nie potępił starego, który nie zna elementarnych zasad matematyki. Gdyby to dotyczyło młodego to całe forum by huczalo. Ale ponieważ to dotyczyło starego to cicho sza, a gownem znów trzeba obrzucić młodego, bo śmiał o tym powiedzieć.

Domyślnie

Mam prośbę do "zmotywowany", nie bądź złośliwy. "Billy" trochę się zapędził ze swoimi osądami, cóż młoda głowa. A tak nawiasem mówiąc "Billy" życzę Ci szybkiego awansu, wielu podwyżek i cierpliwości do ludzi starszych stażem. Po odsłużeniu 20-30 lat też będziesz miał inny pogląd. Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał Billy Zobacz post
    To ile będę pracować nie jest akurat twoim problemem. Poczytaj jeszcze raz moja wypowiedź o studiach wyższych i jej kontekst to może za drugim razem zrozumiesz dobrze. Albo ułatwie ci. Uważam,że studia są dziś tak powszechne, że nie ma co się z tego.powodu wywyzszac czego i ja nie robię. Ponadto pragnę zauważyć, że w kas również pracują ludzie po studiach, bo jeden z kolegów nie dowierzal. Ponadto wcale nie uważam, że ktoś bez studiów nie będzie pracował dobrze. Nie studia są tu wyznacznikiem tak jak i stazowe nie jest. Już jaśniej?

Swoją drogą wy "starzy" macie naprawdę duże umiejętności w odwracaniu kota ogonem. Jakoś nikt nie potępił starego, który nie zna elementarnych zasad matematyki. Gdyby to dotyczyło młodego to całe forum by huczalo. Ale ponieważ to dotyczyło starego to cicho sza, a gownem znów trzeba obrzucić młodego, bo śmiał o tym powiedzieć.
    Jednak to prawda "że na głowę najleprzy jest wstrząs" Zaczynasz kolego rozumieć jakie bzdury napisałeś. To bardzo dobrze ale tylko winny się tłumaczy. Ty tłumaczysz się wyjątkowo pokrętnie jak na drzemiące w tobie zasoby intelektualne wynikające twojego jak twierdzisz rewelacyjnego, wzorcowego wykształcenia ( wszystkie chamy tylo Ja z pipiwólki ). Daj spokój gościu bo jeszcze trochę popocisz się wypisując pseudointelektualne dyrdymały a wszyscy młodzi zaczną nyć postrzegani przez pryzmat twich wypocin. "O skurczybyk jemu dołóżmy 100 zł do podwyżki". Ps gównem to nie forum ciebie obrzuciło (jako młodego) tylko obrzuciłeś ty swoim chamskim wpisem. Współczuj osobom, które z tobą pracują. Jednak to prawda (jak widać na załączonym obrazku) że nie ilość ukończonych studiów (często z gęsi) świadczy o człowieku tylko to co wyniosł z domu.
    Ostatnio edytowane przez zmotywowany ; 15-03-2019 o 15:09

Domyślnie

Cytat Napisał niesprawiedliwy Zobacz post
    Mam prośbę do "zmotywowany", nie bądź złośliwy. "Billy" trochę się zapędził ze swoimi osądami, cóż młoda głowa. A tak nawiasem mówiąc "Billy" życzę Ci szybkiego awansu, wielu podwyżek i cierpliwości do ludzi starszych stażem. Po odsłużeniu 20-30 lat też będziesz miał inny pogląd. Pozdrawiam
    Jak bedziesz chciał mi szczerze czegoś dobrego życzyć to się odezwij. A ironię sobie daruj

Domyślnie

Cytat Napisał niesprawiedliwy Zobacz post
    Cytat Napisał zmotywowany Zobacz post
    Jednak to prawda "że na głowę najleprzy jest wstrząs" Zaczynasz kolego rozumieć jakie bzdury napisałeś. To bardzo dobrze ale tylko winny się tłumaczy. Ty tłumaczysz się wyjątkowo pokrętnie jak na drzemiące w tobie zasoby intelektualne wynikające twojego jak twierdzisz rewelacyjnego, wzorcowego wykształcenia ( wszystkie chamy tylo Ja z pipiwólki ). Daj spokój gościu bo jeszcze trochę popocisz się wypisując pseudointelektualne dyrdymały a wszyscy młodzi zaczną nyć postrzegani przez pryzmat twich wypocin. "O skurczybyk jemu dołóżmy 100 zł do podwyżki". Ps gównem to nie forum ciebie obrzuciło (jako młodego) tylko obrzuciłeś ty swoim chamskim wpisem. Współczuj osobom, które z tobą pracują. Jednak to prawda (jak widać na załączonym obrazku) że nie ilość ukończonych studiów (często z gęsi) świadczy o człowieku tylko to co wyniosł z domu.
    Zostawię cię kolego w twoim świecie. Niestety raczej już z niego nie wyjdziesz. Te klapki niestety najwidoczniej na stałe przyrosly ci do głowy.

Strona 174 z 211 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184 ... OstatniOstatni

Uprawnienia