Strona 173 z 211 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,205 do 1,211 z 1474

Temat: Podwyżki 2019

Domyślnie

Cytat Napisał bing Zobacz post
    No Ty to wiem jak chcesz. Większość na forum billy, niestety dla Ciebie, wypowiada się za opcją równo do podstawy.
    Widzę, że większość z Was jest za rozwiązaniem „ równo do podstawy”. Celnicy z Katowic tez? Jak tak to czemu wszystkie Wasze zz chcą równo brutto ?
    Wiem wiem, nie martwi mnie to zbytnio, zważywszy na to, że na tym forum wypowiada się w kółko kilka tych samych osob. Zresztą Katowice tez niespecjalnie mnie interesują, ale fakt jest taki, że wcale nie chcecie sprawiedliwie, nie domagacie się zróżnicowania że względu na wykonywane zadania czy choćby komórki, w których pracujecie. Wy chcecie podziału ze względu na staż pracy. czyli wszyscy ze stażem po równo i oczywiście więcej niż młodzi. Dobry czy mierny, ważne że ma staż, ma dostać tyle samo. Sorry, ale ze sprawiedliwościa niewiele to ma wspólnego. Z logika też nie. A jeszcze śmieszniej, że ten staż wcale nie musi być w kas. Może być w biedronce
    Ostatnio edytowane przez Billy ; 15-03-2019 o 12:40

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

@bing - Cat proszę Cię. DIAS w Katowicach nie chce równo do podstawy...

Fakt, przyznaję się do pomyłki. Źle przeczytałem jeden fragment tekstu.

Domyślnie

No Ty to wiem jak chcesz. Większość na forum billy, niestety dla Ciebie, wypowiada się za opcją równo do podstawy.
    Niezależnie od większości na tym forum bing, przekazano mi właśnie radosne wieści, że u mnie wszyscy dostaną po równo. Także miłego dnia. Pozdrawiam

Domyślnie

Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Niezależnie od większości na tym forum bing, przekazano mi właśnie radosne wieści, że u mnie wszyscy dostaną po równo. Także miłego dnia. Pozdrawiam
    Dziękuje Billy. Z jakiej IAS jesteś? Życzę Ci, aby praca w KAS przynosiła Ci satysfakcję oraz abyś za kilka i kilkanaście lat czuł się doceniony jako pracownik.
    Ostatnio edytowane przez bing ; 15-03-2019 o 13:28

Domyślnie

Cytat Napisał arvo Zobacz post
    1 z matematyki młody. Mógłbym napisać dlaczego ale nie ogarniesz.
    Niech Pan profesor pokarze obliczenia.

Domyślnie

Dziękuje Billy. Z jakiej IAS jesteś? Życzę Ci, aby praca w KAS przynosiła Ci satysfakcję oraz abyś za kilka i kilkanaście lat czuł się doceniony jako pracownik.
    Dziękuję. Narazie żyje tu i teraz. Swoją drogą ciekawe czy swoim dzieciom też życzycie zarobków na poziomie najniższej krajowej, tłumacząc, że przecież za 30 lat będą mieć więcej. Podejrzewam jednak, że wtedy macie całkiem inne zdanie. Nie mam już ochoty ciągnąć tego tematu.
    Ostatnio edytowane przez Billy ; 15-03-2019 o 14:21

Domyślnie

Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Dziękuję. Narazie żyje tu i teraz. Swoją drogą ciekawe czy swoim dzieciom też życzycie zarobków na poziomie najniższej krajowej, tłumacząc, że przecież za 30 lat będą mieć więcej. Podejrzewam jednak, że wtedy macie całkiem inne zdanie.
    Nikt nikomu nie życzy. Przyjmowałeś się jak twierdzisz mając ukończone studia nie jak reszta niedouczonych, jesteś super matematykiem w przeciwieństwie do innych funkcjonariuszy z którymi pracujesz. W związku z powyższym powinieneś potrafić czytać ze zrozumieniem angaż zawierający warunki służby do której dobrowolnie wstąpiłeś. Myślę że w związku ze skomplikowaną konstrukcją intelektualną oraz z roszczeniowymi postawami i brakiem szacunku do współtowarzyszy broni nie dopracujesz kilkunastu lat nie mówiąc o 30stu.

Strona 173 z 211 PierwszyPierwszy ... 73123163171172173174175183 ... OstatniOstatni

Uprawnienia