Strona 171 z 211 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,197 z 1474

Temat: Podwyżki 2019

Domyślnie

Cytat Napisał Paulini Zobacz post
    16 związków a każdy z innym pomysłem. Dyrektor nie wyznaczył kolejnego terminu i jesteśmy w du........ A kuźwa dać po równo a kolejną tzw. modernizacyjną dzielić uznaniowo .
    I dlaczego znowu piszesz bzdury?!!! Celowo podkręcasz temat, denerwując niepotrzebnie ludzi w Katowicach? 16 związków w tym 13 mają zdanie „równo na zasadnicze”, a 3 w tym celnicy pl „ równo brutto”. No szkoda, że w Katowicach celnicy pl maja stanowisko „równo brutto” podczas gdy w Bydgoszczy i w Łodzi mają stanowisko „ równo na zasadnicze”. A Pan Dyrektor, nie zapraszając związków w ogóle na rozmowy, szkodzi tylko i wyłącznie sobie. Dziwne, a nawet śmieszne, że tego nie rozumie.
    Ostatnio edytowane przez bing ; 15-03-2019 o 08:55

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Zeby ocenic naszą produktywność, efektywność, zaangażowanie ect. MF zleci opracowanie mierników :-)
    Ostatnio edytowane przez Skarbek1972 ; 15-03-2019 o 08:51

Domyślnie

Cytat Napisał zmotywowany Zobacz post
    Kolego teraz każdy ma studia ale 95% niezwiązane z charakterem wykonywanych zadań służbowych. Rozumiem że ukończenie studiów jest dla ciebie wielkim sukcesem. Pokory kolego. Pracują ludzie bez studiów i niekiedy bardziej kompetentni niż ty po studiach. Matematyku przemienny z zerowym stażem to co napisałeś świadczy o twoim intelekcie naukowym. Wyrazy współczucia znajomym i współpracownikom. Może podaj jeszcze kilka przykładów kolegów czy koleżanek z którymi masz zaszczyt pełnić służbę wg ciebie niedouczonych. Może kogoś ze stażem 6 lat kto słabo zna geografię lub koleżankę z 11 letnim stażem bez szkoły która nie zna nazwy pasma górskiego, może kogoś kto w czasie kiedy ty ciągałeś patelnie z piachem po ulicy walczył już z bandytami i przemytnikami, kóry też jest głupi. Naukowcu z Bożej łaski Powinieneś się spalić ze wstydu. Ĺťałosne. Inteligent- intelektualista.
    Cytat Napisał Skarbek1972 Zobacz post
    A piszesz ten post będąc w pracy/ na służbie?
    Na urlopie, a ty?

Domyślnie

A i owszem. Mam do wykorzystania 15 dni z zeszlego roku

Domyślnie

Cytat Napisał Billy Zobacz post
    Ukończenie studiów nie jest dla mnie żadnym osiągnięciem. Dziwi mnie to, że ktoś może ich nie mieć. Jeszcze bardziej dziwi brak elementarnej wiedzy ze szkoły podstawowej przy oczekiwaniach finansowych, że ho ho. To raczej takiej osobie brakuje pokory. Zdejmij wreszcie klapki z oczu i bądź obiektywny, bo jak narazie nic do ciebie nie dociera. Myśl koleś, myśl.
    Mimo to, że mam studia i nie pracowałem w PRLu jestem w stanie zrozumieć że ktoś nie ma wyższego wykształcenia. Przeciwnie nie dociera do mnie jak ktoś taki mógł przejść testy preselekcyjne do służby. Boże chroń od takich znajomych pseudo naukowców z grafiku.

Domyślnie

Uczciwie to powinno być równo do podstawy, szkoda, że z tego powodu zrodziły się animozje. Ale żal a nawet wstyd, że pan dyrektor z Katowic zapomniał jak był zwykłym Celnikiem, "zapomniał wół jak cielęciem byŁ" wstyd panie dyrektorze, wstyd.

Domyślnie

W innych służbach dostali po rowno i u nas tez tak powinno byc bo o to chodzilo w tej podwyżce W Lublinie dużo specjalistow ma mnoznik 1.41. Te podwyzki mialy zwiększyć niski poziom naszych plac. Każdy chce żyć na jakims poziomie. Dlaczego w innych służbach mogą się dogadać A u nas nie? Nie dość, że związki nie mogą to nawet tu na forum...

Strona 171 z 211 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173181 ... OstatniOstatni

Uprawnienia