• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

bezkomentarza przeczytał ale niestety chyba zapomniał ;):D naprawdę, nieraz nieźle się bawię czytając to forum
 
Ot bez komentarza wyrwał się i co dalej? Czytałeś to napisz. Szybki gozdek jesteś? Konkret mondraliński.

bezkomentarza przeczytał ale niestety chyba zapomniał ;):D naprawdę, nieraz nieźle się bawię czytając to forum

Jeżeli bawi Was ubliżanie komuś to powiem jedno - wstyd mi, że muszę pracować w jednej firmie z takimi ludźmi.
Wesołej zabawy - bawcie się dalej chłopcy
 
Jeżeli bawi Was ubliżanie komuś to powiem jedno - wstyd mi, że muszę pracować w jednej firmie z takimi ludźmi.
Wesołej zabawy - bawcie się dalej chłopcy

Bezkomentarza, przecież ci nikt nie ubliza 😉 zapewne nie każdy może przeczytac to porozumienie więc jest szansa dowiedziec sie czegoś na forum A ty tylko odsylasz do czytania jakby to była jakaś wiedza tajemna
 
Ja tam przeczytałem porozumienie i dalej nie wiem ile dostanę. Ale widocznie ułomny jestem. Jak reszta mojego referatu. Policjanci mieli jasne zasady. My nie. Jedno jest pewne: nikt z nas nie otrzyma 655 brutto. Więc moim zdaniem zostaliśmy po raz kolejny wydymani.
 
Ja tam przeczytałem porozumienie i dalej nie wiem ile dostanę. Ale widocznie ułomny jestem. Jak reszta mojego referatu. Policjanci mieli jasne zasady. My nie. Jedno jest pewne: nikt z nas nie otrzyma 655 brutto. Więc moim zdaniem zostaliśmy po raz kolejny wydymani.
Masz rację.
 
Ostatnia edycja:
Ja tam przeczytałem porozumienie i dalej nie wiem ile dostanę. Ale widocznie ułomny jestem. Jak reszta mojego referatu. Policjanci mieli jasne zasady. My nie. Jedno jest pewne: nikt z nas nie otrzyma 655 brutto. Więc moim zdaniem zostaliśmy po raz kolejny wydymani.

No tyle to nikt nie otrzyma, bo z tego co pamiętam coś lekko ponad 600 zł. ludzie z ponad 20-letnim stażem (tutaj zaraz pewnie posypią się komentarz typu
Haha nie ma jak konkretna odpowiedź :) Lublin przynajmniej tu zostanie tajemnica
michal81 napisał:
bezkomentarza przeczytał ale niestety chyba zapomniał ;)
Natomiast ile dostaniesz na rękę to będzie wiadomo dopiero jak wypłacą bo nie wiadomo czy jeszcze nic nie pokombinują przy odliczeniach. W innych izbach pisali, że dostali mniej niż się spodziewali po kwocie brutto z porozumienia.
Ale jeżeli dla kogoś taki wpis jest powodem do kpin to tylko gratulować.

Dzięki, o ile prawdą jest co piszesz, to wreszcie nasze forum (nasze, ponieważ płacimy składki) odpocznie od Ciebie.

Tak się składa, że ja też składki płacę ale skoro uważasz, że moja osoba jest tutaj zbędna to nie ma sprawy - zrezygnuję z członkostwa w ZZ Celnicy i znikam z forum.
 
Ostatnia edycja:
Co do zasady podwyżki mają objąć pracowników/funkcjonariuszy zatrudnionych na dzień 1 stycznia 2019.
 
Znajomi dookoła np. 332, 317 albo 282 i chciałam zaznaczyć że wszyscy w Cle ponad 25 lat niektórzy ucywilnieni inni nie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 
Hmmm czyli gdybym sie przeniósł że służby cywilnej do mundurowej w ramach struktury to bym utrzymał podwyżkę? A na zasadzie naboru zewnętrznego już niekoniecznie...
 
Znajomi dookoła np. 332, 317 albo 282 i chciałam zaznaczyć że wszyscy w Cle ponad 25 lat niektórzy ucywilnieni inni nie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Czyli wyszło jak zwykle. W Policji czy SG ok 450 na rękę a celnikom damy tyle co piszesz. Podziałów ciąg dalszy.
 
Back
Do góry