• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki 2019

@retronix w IAS Rzeszów też ma być 1500 netto na pracownika, ale za całe II półrocze. Świadczeń świątecznych brak, ile było pieniędzy i na co poszły nie wiadomo. I chyba nikt tego nie powie. Ludzie są tak zdesperowani i zniechęceni tą sytuacją. Nikt nam nic nie mówi.
 
Czy to prawda, że DIAS do 19.12 ma przygotować i przesłać do MF kwoty podwyżek dla każdego? Ktoś coś słyszał?
 
bardzo jasny przekaz i jeżeli to prawda to właściwe podejście zz, mogę przypuszczać, że w ich izbie zdecydowano się pulę podwyżek powiększyć o izbowe oszczędności na etatach, może takie jest wytłumaczenie, pewnie u nich nie będzie cichych podwyżek i awansów dla przyjaciół królika

Nie ma na Dln. Śl. żadnych oszczędności na etatach. Wszystkie oddano do MF - na tworzenie Super Wyspecjalizowanego US.
A ciche podwyżki dla znajomych są zawsze i wszędzie, i tutaj też będą.
 
Ostatnia edycja:
Nie ma na Dln. Śl. żadnych oszczędności na etatach. Wszystkie oddano do MF - na tworzenie Super Wyspecjalizowanego US.(...)
Tego wirtualnego SWUS co miał ruszyć 1 kwietnia ? Zresztą tego należało się spodziewać. Partacka ekipa podłej zmiany spie... wszystko, nie tylko to czego się dotknie ale także to o czym myśli, że zrobi.
 
Wg Dyrekcji IAS we Wrocławiu, MF stoi na stanowisku, że owa sławetna (i coraz bardziej enigmatyczna) kwota 655 zl obejmuje: uposażenie/wynagrodzenie zasadnicze oraz WSZYSTKIE DODATKI, tj. stażowy, kontrolerski, orzeczniczy, 3% fundusz nagrod, część DWR itp.
Ja proponuję dodać do tego katalogu: ekwiwalent za pranie, dodatek dla urzędników SC i jubileuszówkę. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:
Cyt. "Tego wirtualnego SWUS, który..."
Dokładnie tego. Ale etaty (i pieniadze na nie) już nie takie wirtualne.
Cóż skoro powszechnie wiadomo, że pracowników za mało jest ...w Ministerstwie Finansów.
 
Ostatnia edycja:
Wg Dyrekcji IAS we Wrocławiu, MF stoi na stanowisku, że owa sławetna (i coraz bardziej enigmatyczna) kwota 655 zl obejmuje: uposażenie/wynagrodzenie zasadnicze oraz WSZYSTKIE DODATKI, tj. stażowy, kontrolerski, orzeczniczy, 3% fundusz nagrod, część DWR itp.
Ja proponuję dodać do tego katalogu: ekwiwalent za pranie, dodatek dla urzędników SC i jubileuszówkę. Pozdr.

Jeszcze wczasowe i przejazd koleją.
 
Wg Dyrekcji IAS we Wrocławiu, MF stoi na stanowisku, że owa sławetna (i coraz bardziej enigmatyczna) kwota 655 zl obejmuje: uposażenie/wynagrodzenie zasadnicze oraz WSZYSTKIE DODATKI, tj. stażowy, kontrolerski, orzeczniczy, 3% fundusz nagrod, część DWR itp.
Ja proponuję dodać do tego katalogu: ekwiwalent za pranie, dodatek dla urzędników SC i jubileuszówkę. Pozdr.

Jeszcze wczasowe i przejazd koleją.

I oczywiście jeszcze odprawy emerytalne ( w odpowiedniej części ) i zwrot kosztów z tyt. użytkowania własnego samochodu do celów służbowych...
A może jeszcze w te 655 zł. wchodzą koszty pracodawcy ponoszone na opłacanie składek ubezpieczeniowych?

Bareja by tego nie wymyślił.
 
I oczywiście jeszcze odprawy emerytalne ( w odpowiedniej części ) i zwrot kosztów z tyt. użytkowania własnego samochodu do celów służbowych...
A może jeszcze w te 655 zł. wchodzą koszty pracodawcy ponoszone na opłacanie składek ubezpieczeniowych?

Bareja by tego nie wymyślił.

Ha a gdzie odsetki za nie wypłacenie odprawy, też doliczyć do 655
 
Wydaje się to być śmieszne ale niestety to jest jakaś tragikomedia. Najważniejsze, że poszedł przekaz o podwyzkach. Jestem ciekawa co oni jeszcze wykombinuja. Mam w bliskiej rodzinie funkcjonariusza sw i żołnierza i chętnie się dowiem ile wynosi 655 zl w zależności od służby. Już się domyślam kto dostanie najmniej
 
Poczekajmy cierpliwie jaka będzie oficjalna propozycja domniemanych podwyżek. Jeśli będzie mniej niż inne służby to odwieszamy program protestu i działamy.
 
Popieram @bigi9. Taaak, to jest tragikomedia!
Trzy tygodnie od dnia zaprzedania zatrudnionych w KAS na rzecz Ma'Fii, a ci dalej dyskutują; jak to będzie podzielone futerko tego niedźwiadka, co go znaleźć nie mogą. Paru niegłupich ludzi, już wiele razy wyjaśniało, jak się sprawy potoczą, a coraz więcej wskazuje na to, że się nie mylili i co? I nic!
Najbardziej przeraża mnie myśl, że prawdopodobnie tak to już będzie wyglądać do końca września 2019!
 
Wydaje się to być śmieszne ale niestety to jest jakaś tragikomedia. Najważniejsze, że poszedł przekaz o podwyzkach. Jestem ciekawa co oni jeszcze wykombinuja. Mam w bliskiej rodzinie funkcjonariusza sw i żołnierza i chętnie się dowiem ile wynosi 655 zl w zależności od służby. Już się domyślam kto dostanie najmniej

W takim razie nie rozumiem czemu określili podwyżki na kwotę 655 zl‚. Nie można było napisać, ze każdy dostanie 100 zl netto? teraz pójdzie w swiat wiadomość,że dostaliśmy 655 zł i jeszcze nam mało.
 
Ostatnia edycja:
W takim razie nie rozumiem czemu określili podwyżki na kwotę 655 zl‚. Nie można było napisać, ze każdy dostanie 100 zl netto? teraz pójdzie w swiat wiadomość,że dostaliśmy 655 zł i jeszcze nam mało.

Właśnie dlatego padła kwota taka sama, jak w in służbach

Ale podwyżka nie będzie taka sama

Ni chu chu
 
Tak jak Rybka i niektóre osoby uważam, że rozmowy na temat podziału podwyżek to strata czasu, ponieważ nie będzie żadnych pieniędzy. Gdyby miały być to byłyby od 01.01. a nie kiedyś tam. To zwykłe granie na czas i zamydlanie oczu.
 
Back
Do góry