Strona 11 z 120 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 834

Temat: Podwyżki 2019

Domyślnie

Cat no to teraz pojechales. Nie czytałam pisma bo nie mogę otworzyć na telefonie. Jest to po prostu okropne co robi MF. Według mnie trzeba znaleźć jakiś sposób, żeby udało się spotkać z panią minister... Sławek ja tam wierzę, że wiesz co robisz.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Prezydium Avatar slawomir.siwy
    Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

CAT. Wybacz, ale wysyłanie pisma do Pana Piotra Dudy uznaję za bezprzedmiotowe i nie będę wyjaśniał spraw oczywistych.
    Jeżeli masz ochotę wysłać to pismo bez podawania danych, to zrób tak jak ktoś wysłał list otwarty do Premiera.
    Co do braku zaproszenia to jest to zabawne i myślałem, że to dość jasno wytłumaczyłem. Idą w ślady J.Kapicy i to jest niewątpliwie zabawne. Czyż nie? Poprzednik robił przecież tak samo, a jednak nie udało mu się zneutralizować naszych działań. Tak samo nie uda im się teraz i dlatego się z tego śmieję. Mam doświadczenie w tym zakresie i wiem, że dużo ważniejsza jest korespondencja w tej sprawie i inne działania, poza MF, niż obecność tam. Tam będzie 10 ZZ. Mój głos nie przebił się w dniu 21.11., bo nie miał się przebić. Dopiero brak podpisu i inne działania podjęte doprowadziły do zmiany podejścia i już wiemy, że zapowiedziano np. zmianę rozporządzenia.
    Co do braku pokory. Jak każdy człowiek grzeszę, ale nie boję się prawdy, choć czasem jej głoszenie, brzmi dla wielu, jak brak pokory.
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    CAT. Wybacz, ale wysyłanie pisma do Pana Piotra Dudy uznaję za bezprzedmiotowe i nie będę wyjaśniał spraw oczywistych.
    Jeżeli masz ochotę wysłać to pismo bez podawania danych, to zrób tak jak ktoś wysłał list otwarty do Premiera.
    Co do braku zaproszenia to jest to zabawne i myślałem, że to dość jasno wytłumaczyłem. Idą w ślady J.Kapicy i to jest niewątpliwie zabawne. Czyż nie? Poprzednik robił przecież tak samo, a jednak nie udało mu się zneutralizować naszych działań. Tak samo nie uda im się teraz i dlatego się z tego śmieję. Mam doświadczenie w tym zakresie i wiem, że dużo ważniejsza jest korespondencja w tej sprawie i inne działania, poza MF, niż obecność tam. Tam będzie 10 ZZ. Mój głos nie przebił się w dniu 21.11., bo nie miał się przebić. Dopiero brak podpisu i inne działania podjęte doprowadziły do zmiany podejścia i już wiemy, że zapowiedziano np. zmianę rozporządzenia.
    Co do braku pokory. Jak każdy człowiek grzeszę, ale nie boję się prawdy, choć czasem jej głoszenie, brzmi dla wielu, jak brak pokory.

Rozumiem, żem za Przyjaciela niegodnym ...

Mimo tego, że TYLKO Przyjaciel Ci to powie, ja napiszę jeszcze raz:

- na GENERAŁA się nie nadajesz, a powyższe Twe słowa to potwierdzają
    wyraźnym tchnieniem PYCHY ...

Sławku, pamiętaj: "Pycha kroczy przed upadkiem ..."

Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2
    CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ - DEKLARACJA DO ZWIĄZKU Konto Związku - 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001

Domyślnie

Z uwagi na różne sprzeczne opinie dot. kwot ewentualnych podwyżek, proszę niech mnie ktoś uświadomi. Załóżmy, że dostaniemy, czysto hipotecznie, podwyżki wg Porozumienia to jaka byłaby ich kwota netto. Co oznacza zapis, że te 655 zł zawiera wszystkie składniki wynagrodzenia? Bo doszły do mnie słuchy, że to będzie trochę ponad 100 zł miesięcznie do pensji na pracownika. Serio tak to wygląda? To ma być te 655zł brutto "jak policjanci"?

Mieszka w
    ZZ Celnicy PL
    Wpisów
    2

Domyślnie

Cóż CAT. Tak odebrałem brak zaproszenia i nic na to nie poradzę. To, że mnie to rozbawiło, jest poparte tym co już sprawdziło się w przeszłości i praktykowane było wielokrotnie i nie zaszkodziło nic a nic Naszym celom jako środowiska, a nawet pomogło(były sytuacje, że nawet wychodziliśmy z jakiegoś Zespołu i to tylko pomagało osiąganiu celów)
    Czy o to Tobie chodzi z pychą? Napisz, bo nie wiem do końca co masz na myśli.

Domyślnie

Ja zaliczyłem już 3 razy bana.

Uprawnienia