• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyskusja wywołana przez użytkownika skarbowcy.pl

Status
Zamknięty.
Opanuj sie chłopie.

Czy ja dawałem jakiekolwiek słowo jakiemuś nieetosowemu skarbowcowi?

Gdyby był etosowy to może i dałbym słowo honoru.

To że on sobie w swojej chorej wyobraźni coś wymyślił to nie znaczy że to istnieje.

Równie dobrze mógłbym żądać od ciebie np. przeprosin wszystkich skarbowców za wszystkie inwektywy pod ich adresem jaki padły na tym forum.

czego się szarpiesz?

masz do mnie coś?

to dawaj te cytaty i inwektywy, za które mam przepraszać, tylko cytaty ze mnie

tylko bez bzdur, żadne wypowiedzi, opinie, dyskusje, konkretyzowanie tego co miałeś na myśli, że źle cię zrozumiałem, bez odwracania kota ogonem

nie - dawaj cytaty konkrety ze mnie

cytuj moje inwektywy pod adresem skarbowców

z tego co wiem nie musisz sięgać do mojej historii na profilu

wszystko masz na zrzutach ekranowych

jakieś inne haki też masz na mnie? obyczajowe?

to nie strasz tylko wal

same cytaty
 
Ostatnia edycja:
Aby protest pociągnął za sobą skarbowców, ZZ Celnicy muszą przede wszystkim odrzucić narrację stosowaną przy połączeniu KAS: że skarbowcy to "brzydki, ślepy i kulawy partner" itp., które to uwagi padły z ust kierownictwa Waszego związku zawodowego. Przydałyby się może przeprosiny.
Nie znam takich wypowiedzi, ani żadnych innych w tym stylu. Dziwi mnie taki post.

Ponadto ZZ Celnicy zbyt często mówią w swoich wystąpieniach wyłącznie o funkcjonariuszach, a zapominają o (raz) zwykłych skarbowcach i (dwa) ucywilnionych kolegach i koleżankach. Z części komunikatów ZZ przeciętny skarbowiec wyczyta: to nie jest związek dla mnie i nie reprezentuje moich interesów.
Jeżeli chodzi o ucywilnione osoby to jest to oczywista nieprawda. Nie wiem skąd takie przekonanie. To dość zaskakujące. ZZ Celnicy PL jest jedynym ZZ, który realnie podejmuje działania w Ich sprawie i będziemy to czynić do końca, tzn. nie ustąpimy.
Co do podejmowania w większości spraw funkcjonariuszy to taki jest charakter Związku i taki pozostanie. To jest ZZ o charakterze mundurowym, tak jak np. ZZ w Służbie Więziennej czy PSP, który zrzesza także pracowników. Ja mam podobną wizję. W ZZ Celnicy PL od zawsze są pracownicy cywilni, których sprawy podejmujemy. Nie znam dobrze spraw skarbowców, a celnicze mam w małym palcu. Te sprawy skarbowców, które poznałem podejmujemy. Już wyjaśniałem, że sprawy skarbowców, które należy podjąć, proszę zgłaszać po prostu. Nie ma zgłoszeń, a Związek działa przecież na podstawie interwencji od ludzi. Zgłoszeń od fszy mamy wiele, od skarbowców były pojedyncze dotąd.
Największą bolączką w skarbowości wg tego co do mnie dociera są wynagrodzenia. Ten wątek podejmujemy. Proszę o zgłoszenia innych tematów i opracowanie zagadnień na początek, a będziemy je podejmować i rozwijać. Kolejna ważna sprawa to zaangażowanie. Budujcie struktury Związku w Waszych jednostkach. Po prostu działajcie.
 
Nie znam takich wypowiedzi, ani żadnych innych w tym stylu. Dziwi mnie taki post.
To choćby E. Biernat, 4 października 2016 r., Senat RP. Przewodniczący był na sali i słuchał.

Co do podejmowania w większości spraw funkcjonariuszy to taki jest charakter Związku i taki pozostanie. To jest ZZ o charakterze mundurowym, tak jak np. ZZ w Służbie Więziennej czy PSP, który zrzesza także pracowników. Ja mam podobną wizję.
Szkoda. Postulaty z 21 września do min. Czerwińskiej mówią w zasadzie tylko o funkcjonariuszach. Cywilnym pracownikom raczej nie będzie "po drodze" z ZZ Celnicy, co rodzi niestety ryzyko podziałów i rozgrywania przez decyzyjnych.
 
Naprawdę, tak uważasz , tego chcesz? Wiesz kocham ludzi, wierzę że ludzie są dobrzy. Kocham życie, kocham się bawić, chciałabym żeby wszyscy ludzie kochali życie. Możesz wierzyć czy nie, ale jestem kobietą, feministką, chcę, żeby kobietom żyło się łatwiej, żeby wszyscy w skarbówce zarabiali więcej. Może jestem idealistką. Ale mnie w życiu udało się, dzięki ciężkiej pracy, wiele rzeczy osiągnąć, i chce pomagać innym. A miałam różne chwile. I wiesz co, wierzę, że jakbyśmy się spotkali w realu, to byśmy porozmawiali, poimprezowali, pogadali. Nie ja wywołałam ten temat. Ale to nieważne.

Tym bardziej tu zostań :) Nasze forum się zmienia, i my się zmieniamy, powoli, z mozołem, idziemy do przodu. Musimy sobie wzajemnie zaufać, byli celnicy i byli skarbowcy. Póki co reagujemy nieco alergicznie na siebie, ale kto wie co będzie dalej.

Tak, proszę, żebyś tu była aktywna, masz do tego święte prawo.
:)
 
Ostatnia edycja:
przykro, że nasze dyskusje sprowadzają się często do niekontrolowanych lub "zamierzonych" emocji.
tymczasem liczą się tylko fakty, a te są takie jak wszyscy wiemy.
próba ze strony Celników propozycji legislacyjnej w sprawie modernizacji ze względu na właśnie te niepotrzebne emocje i kalkulacje kto zyska, a kto straci zakończyła się porażką nas wszystkich w KAS.
zwyciężyło nic nie robienie i kalkulowanie interesów różnych grup w środowisku i teraz zamiast tego mamy jakieś mgliste miraże ministerstwa pod presją niezadowolenia całego środowiska - cywili i mundurowych.
ciekawa jest tym niemniej kwestia konsultacji z tylko jednym związkiem w tej sprawie / jeśli info Pani minister nie jest tylko zwykłą socjotechniką /.
warto o to naszych obecnych dowódców zapytać i wtedy będziemy wszyscy trochę mądrzejsi.
kropla drąży skałę i dlatego wszyscy powinniśmy jedną "łzę" w sprawie naszej osobistej przyszłości uronić.
zabiegamy o budowę silnych związków zawodowych i chcemy naszych przyjaciół, kolegów i adwersarzy do tej inicjatywy przekonywać.
w najbliższych dniach / zaproszenie do wspólnego spotkania / wiele się zapewne wyjaśni.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Bing - "Wolnością słowa? Chyba żartujesz!! Nazywanie kogoś ..., ...nazywasz wolnością słowa. Wstyd mi za Was, urzędników, funkcjonariuszy że prezentujecie taki poziom. Zwrócisz mi honor!!! Ja pierd.... !!!! Może wcześniej bym się zastanowiła, ale teraz !!!! Żal mi Was."
Zastanawiam się - ta wypowiedź to tylko dno, czy już kloaka...?

To jest dno? Kloaka?
A co powiesz o tym:



?
O tym i o wielu, wielu innych.
Przypomnieć opowieść o źdźble i belce?
 
Ostatnia edycja:
To było do mnie?
Nie, do PJS.
Ty też jesteś Paweł?
Uderz w stół, a nożyce się odezwą???

Pudło, strzelaj dalej g*wnojadzie.
Kreatury, lizusy, prostytutki, wyp... stąd, g*wnojady.....
Poznać pana po cholewach, poznać człowieka po języku.
Ale czego oczekiwać od nieestosowego skarbowca? Etosu?

I czyżby tow. Ludwiński zaczął się posuwać do udostępniania swoim trolom danych osobowych onegdaj wyrzuconych z tamtego forum?
Czyżbyś był osobą onegdaj wyrzuconą z tamtego forum?
Opowiedz swoją historię.
 
To jest dno? Kloaka?
A co powiesz o tym:

?
O tym i o wielu, wielu innych.
Przypomnieć opowieść o źdźbłu i belce?


"Źdźble" ...

Podobnych paszkwili na temat mundurowych, znajdę Ci tu setki (jeśli nie tysiące).
Tylko CO z tego wynika ?! Do CZEGO prowadzi ?! CO się tak osiągnie ?!

ps
Na obiecane screeny, wciąż czekamy ...

 

"Źdźble" ...

Podobnych paszkwili na temat mundurowych, znajdę Ci tu setki (jeśli nie tysiące).
Tylko CO z tego wynika ?! Do CZEGO prowadzi ?! CO się tak osiągnie ?!

ps
Na obiecane screeny, wciąż czekamy ...


nieee - "źdźbłu"jest ok bo "temu misiu" :)

no więc misiu kasowski - dawaj te screeny z moimi inwektywami, za które mam przepraszać

bez ściemy i odwracania po raz kolejny kota ogonem
 
Opanuj sie chłopie.

Czy ja dawałem jakiekolwiek słowo jakiemuś nieetosowemu skarbowcowi?

Gdyby był etosowy to może i dałbym słowo honoru.

To że on sobie w swojej chorej wyobraźni coś wymyślił to nie znaczy że to istnieje.

Równie dobrze mógłbym żądać od ciebie np. przeprosin wszystkich skarbowców za wszystkie inwektywy pod ich adresem jaki padły na tym forum.

nie kręć jak ci wygodnie

dawaj te screeny z moimi inwektywami, za które mam przepraszać skarbowców

jazda
 
Podobnych paszkwili na temat mundurowych, znajdę Ci tu setki (jeśli nie tysiące).
Poproszę.
Czekam.
ps
Na obiecane screeny, wciąż czekamy ...
Żaden problem
Tylko nic za darmo.
Czy szczekający odszczekają kiedy je pokażę?

Tylko CO z tego wynika ?! Do CZEGO prowadzi ?! CO się tak osiągnie ?!
O! I to jest to!
Od dawna wielu skarbowców o to pytało i co w odpowiedzi słyszało? Inwektywy.
Jak potwierdził młspec67 były takie reakcje, za co jak przyznał sam przepraszał
tłumacząc to "podłymi okolicznościami", w których nerwy puszczały:
https://celnicy.pl/showthread.php/1...a-skarbowcy-pl?p=170839&viewfull=1#post170839

I jak najbardziej to rozumiem. Nie zazdrościłem Wam wtedy.
Ale niektóre reakcje były grubo poniżej zwykłej przyzwoitości.
Regulaminowe posty były usuwane, a użytkownicy banowani.
Źdźbło widzicie (widzieliście) u skarbowców, a belki nie widzicie (widzieliście) u siebie.
A teraz nie ma celników, nie ma skarbowców - wszyscy jesteśmy KASowcy.
I o NAS i tylko od NAS zależy co z tym zrobimy.
Pluć pod wiatr nie ma sensu. Sikać zresztą też ;)

Wystarczy, że inni plują nas:

X55
pracownikow skarbowki jak rowniez komornikow nalezy zaliczyc do grupy przestepcow okradajaych narod , ludzi bez honoru empatii i mozgu

Robin
Przecież oni niczego nie produkują ani nie dostarczają ludziom usług. To gończe psy rządzących. Dzięki ich pracy politycy dysponują naszymi pieniędzmi.

https://www.money.pl/gospodarka/wia...html?utm_source=Serwisy_WP&utm_medium=LStream
 
Pan KASowski naskoczył na mnie kiedyś za podanie paru faktów:

Cytat Napisał fajer Zobacz post
Proszę spojrzeć na KPD (Krajowy Plan Działań AP) na rok 2015 i 2016, na obszary ryzyka. W 2015 paliwa były w obszarach ryzyka dla wszystkich US. W 2016 paliwa były tylko w obszarach ryzyka dla wyspecjalizowanych US i to na samym końcu, natomiast nie było paliwa w obszarach ryzyka dla pozostałych US. A teraz proszę zobaczyć kto firmował KPD na 2016 r. - tekst z marca 2016. Są podpisy na 1 stronie.

KASowski:

"A TY WIESZ LEPIEJ które obszary sa bardziej ryzykowe a ktore mniej?
Może sie marnujesz i powinienes zostac ministrem finansów!
Albo zająć miejsce szefa KAS?"


W mojej wypowiedzi chodziło o to, że nowi panowie podpisali w ciemno dokument sporządzony przez pracowników starej ekipy. I nie żeby to był sabotaż - to była raczej głupota polegająca na przyjęciu niewłaściwych danych wejściowych w postaci nieuwzględnienia wyników kontroli prowadzonych przez UKSy i oparciu się jedynie na informacji płynących z USów. Wiem jak to było robione, bo uczestniczyła w tym moja była pracownica i stąd moja wiedza.
 
Kasowski, my rozumiemy twoje argumenty, ochrzaniłeś nas i słusznie. A teraz napisz co zrobisz dla konsolidacji środowiska, jakie masz pomysły?
 
Kasowski, my rozumiemy twoje argumenty, ochrzaniłeś nas i słusznie. A teraz napisz co zrobisz dla konsolidacji środowiska, jakie masz pomysły?

sorry ale ja uważam że najpierw powinien potwierdzić swoją wiarygodność

zarzucił mi obrzucanie skarbowców inwektywami

czekam więc na te screeny

powiedziało się a, obrzuciło błotem?

karty na stół kasowski - sprawdzam!!!
 
sorry ale ja uważam że najpierw powinien potwierdzić swoją wiarygodność

zarzucił mi obrzucanie skarbowców inwektywami

czekam więc na te screeny

powiedziało się a, obrzuciło błotem?

karty na stół kasowski - sprawdzam!!!


Gdyby misiu @KASowski miał screeny tego, "czego już tu nie ma",
już dawno by ich użył! Nie doczekasz się.

Blefować trzeba umieć, a i tak można to czynić bardzo rzadko.
"Temu misiu" zdarzało się to kilkukrotnie, więc sam się zapędził
w "kozi róg" ...
 
(...) Kreatury, lizusy, prostytutki, wyp... stąd, g*wnojady.....
Poznać pana po cholewach, poznać człowieka po języku. (...)
KAS-owstwo ( zwłaszcza w wykonaniu tego "gościa" ), to jednak stan umysłu. Żeby tak nabluzgać na samego siebie...

Jak nie pamięta skąd taki a nie inny zwrot, to chętnie przypomnę.

(...)Wersja hard: g...o jesz i g...o wiesz.(...)
(...)Za dwa miesiące będziemy oficjalnie wiedzieć czy działy SER zostały zlikwidowane. Jeżeli tak, to wystarczy tylko, że udowodnisz, że banki przejęły ich rolę i zainkasujesz ode mnie 5.000 PLN. Jeżeli w lipcu działy SER będą dalej działać lub nie udowodnisz, że banki przejęły ich rolę taką samą kwotę przelejesz na mój rachunek bankowy ( dopuszczam dokonanie przelewów przez pośrednika - to będzie do ustalenia w terminie późniejszym ).
I z mojej strony jest jeszcze jeden warunek. Ponieważ starałeś się mnie obrazić słowem uznanym za wulgarne - po przegranym zakładzie zmienisz nicka na g...ojad.
I to powinno wystarczyć za cały komentarz.

A kolegom celnikom pod uwagę. Szkoda wchodzić w konwersację z tym trolem. Trolem, bo to na pewno nie jest aktualny pracownik skarbowości ( znaczy srASU ), Na 99,99% to spad z forum Ludwińskiego o nicku kominiarz ( znany też z nicku badman ). Zero treści merytorycznych, zero rzeczowej dyskusji. Zaczepia, zadaje głupie pytania a później wycofuje się na z góry upatrzone pozycje ( znaczy znika ). Po jakimś czasie znowu zaczepia i tak w kółko.

sorry ale ja uważam że najpierw powinien potwierdzić swoją wiarygodność

zarzucił mi obrzucanie skarbowców inwektywami

czekam więc na te screeny

powiedziało się a, obrzuciło błotem?

karty na stół kasowski - sprawdzam!!!

Podobno facet może dawać. Słowo honoru znaczy...
(...)to może i dałbym słowo honoru (...).
Chociaż może miał na myśli "słowo chonoru"?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry