• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyskusja wywołana przez użytkownika skarbowcy.pl

Status
Zamknięty.
AdamDworcow - ja wypominam? Nie interesuje mnie dyskusja z Mirkiem, bo jako kobieta, feministka (cat :) źle rozszyfrowałeś) nie dyskutuje z męskimi szowinistami.


Hi, hi, hi ... Właśnie dowodzisz, że bardzo dobrze!

Jakoś Kolega @
młspeclat67 potrafił odpowiednio zrozumieć, że dobra "podpucha",
nie może być zła.

ps
"Szowiniści" ?!
Wystarczyło jedno słowo, którego zwykle nie używam ...

 
...... Wstyd mi za Was, urzędników, funkcjonariuszy że prezentujecie taki poziom. Zwrócisz mi honor!!! Ja pierd.... !!!! Może wcześniej bym się zastanowiła, ale teraz !!!! Żal mi Was.

a więc....
zdsFkqu.png

do swoich.
 
#854 bolo1999
oni rozumieją tylko jeden język...

#857 AdamDworcow
To jest efekt przygotowywanej akcji protestacyjnej. Widać jak bardzo się boją. I widać, że idziemy w dobrym kierunku.

#858] blackwidow
Boją się mendy

#860] PJS
Deklaracja SSC-S może być chęcią załagodzenia nastrojów w obawie o przygotowywany protest.

Buha haha ha.
Wy tak na poważne?
:D :D :D

#832 Skarbowiec Nieetosowy
Jawne poparcie dla działań ministerstwa wykazuje ( wykazywał ? ) tylko pseudo związek zawodowy na czele którego stoi T. Ludwiński. Robi to ( to znaczy popiera ludzi obecnej władzy ) od czasu kiedy przekształcił swoje forum ( tak z dziesięć lat temu plus minus rok w każdą stronę ) w jawną propisowską elektroniczną jaczejkę.

I Ty Paweł też tak samo uważasz jak poprzednicy? :confused:
 
W ogóle uważam, że personalia .... jak ten radny ze skarbowców, pisowskich lizusów, powinny być jawne. Żeby porządni ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia. I uciekali jak najdalej. Bo ludwińską ... już chyba wszyscy celnicy namierzyli :cool:
Ostatnio edytowane przez slawomir.siwy ; Dzisiaj o 16:39 Powód: Słownictwo

Zaraziłeś się mową miłości od KODu?
Czy jesteś jego, za przeproszeniem... członkiem? :confused:
 
Ostatnia edycja:
Na forum skarbowców totalna cenzura- kasują posty dot. Akcji protestacyjnej, organizowanej przez zzcelnicy.
 
Epitet mocny, ale potrzebny. Skarbowcy muszą zrozumieć, że są rozgrywani przez takie ekspozytury władzy jak pseudosolidarność. Tak, i stąd wasza dramatyczna sytuacja finansowa i zawodowa. Nauczyciele, pielęgniarki, górnicy, służby mundurowe. A wy nigdy nic, ani grosza. No hello ten "radny" odtrąbił sukces z odmrożeniem kwoty bazowej... raz na dziesięć lat, też mi łaska. Jak to przeczytałem to opadło mi wszystko, a mam fajną żonę. Skarbowcy chodźcie z nami, nie z kokotami :) To Mogło by być nasze hasło :)
 
Buha haha ha.
Wy tak na poważne?
:D :D :D



I Ty Paweł też tak samo uważasz jak poprzednicy? :confused:

o czym ty piszesz i gdzie?


odpowiedz lepiej skarbowcowi nieetosowemu:

"Mamy lipiec, działy SER działają jak działały. KASowski g*wnojadzie - gdzie moje 5.000 PLN?"

jesteś słowny czy tylko mielesz ozorem?
 
Panie @bing na skarbowcy.pl to nie ma żadnych reguł. A przepraszam są zasady dj_togi. Wylatujesz za prawdę, która Solidarności nie jest obecnie na rękę.

dokładnie

dwa razy dostałem bana

mimo że nie łamałem regulaminu, ale moje wypowiedzi były krytyczne wobec głównego nurtu
 
Parę słów jeszcze odnośnie wolności poglądów na naszym forum. Gdy wchodziła ustawa o kas, a zarząd naszego zz podjął uchwałę by otworzyć się na środowisko skarbowe, wielu funków, w tym ja było temu przeciwnych. Wyraziłem swoje poglądy wbrew zarządowi. I co, czy ktoś mnie za to zbanował, wywalił, zawiesił? Otóż nie, wręcz przeciwnie, pamiętam, że PPrzew koncyliacyjnie argumentował racje zarządu. A pamiętacie jaki to był czas, czas strachu i pogardy. I stąd też tamte animozje.

Do skarbowców, jednego możecie być pewni ZZ CELNICY.PL w wała was nie zrobi.
Zresztą, celnicy, skarbowcy, uksowcy... teraz to kasowcy po prostu.
 
Ostatnia edycja:
Bing - "Wolnością słowa? Chyba żartujesz!! Nazywanie kogoś ..., ...nazywasz wolnością słowa. Wstyd mi za Was, urzędników, funkcjonariuszy że prezentujecie taki poziom. Zwrócisz mi honor!!! Ja pierd.... !!!! Może wcześniej bym się zastanowiła, ale teraz !!!! Żal mi Was."
Zastanawiam się - ta wypowiedź to tylko dno, czy już kloaka...?
 
Aby protest pociągnął za sobą skarbowców, ZZ Celnicy muszą przede wszystkim odrzucić narrację stosowaną przy połączeniu KAS: że skarbowcy to "brzydki, ślepy i kulawy partner" itp., które to uwagi padły z ust kierownictwa Waszego związku zawodowego. Przydałyby się może przeprosiny. Ponadto ZZ Celnicy zbyt często mówią w swoich wystąpieniach wyłącznie o funkcjonariuszach, a zapominają o (raz) zwykłych skarbowcach i (dwa) ucywilnionych kolegach i koleżankach. Z części komunikatów ZZ przeciętny skarbowiec wyczyta: to nie jest związek dla mnie i nie reprezentuje moich interesów.

"Solidarność" nie jest w stanie pomóc skarbowcom, co pokazał już m.in. strajk w LOT. Jako związek upolityczniony stali się impotentni: nie mogą zbyt mocno pogrywać z rządem, bo stracą przywileje. A po ew. zmianie władzy będą widziani jako zwyczajna opozycja, a nie partnerzy do rozmowy.

Z Forum Skarbowców jest trochę jak jak z TVPiS - czytają je już głównie koneserzy. Z forum znikają już nawet dość neutralne wypowiedzi, co chyba świadczy o pewnym strachu w ekipie.
 
Poróżniony, nie ma się nad czym zastanawiać. To dno kloaki. Trudno jest pisać o czymś takim jak "forum" skarbowców. Skarbowcy pl to żadne forum. To tablica ogłoszeń jedynej słusznej treści. Na forum możesz się wypowiedzieć. Tam nie.
 
Ostatnia edycja:
Zastanawiam się - ta wypowiedź to tylko dno, czy już kloaka...?

hmmm..... jak to leciało?.....
Źdźbło w oku bliźniego widzisz a belki w swoim oku nie dostrzegasz (Mt 7, 3-5)


Tak to leciało?
 

Attachments

  • kreatury, lizusy, prostytutki.jpg
    kreatury, lizusy, prostytutki.jpg
    74,9 KB · Wyświetleń: 253
Poróżniony, nie ma się nad czym zastanawiać. To dno kloaki. Trudno jest pisać o czymś takim jak "forum" skarbowców. Skarbowcy pl to żadne forum. To tablica ogłoszeń jedynej słusznej treści. Na forum możesz się wypowiedzieć. Tam nie.

A przysłać ci trochę screenów postów z tego forum, które kiedyś tu były, a których już dawno tutaj nie ma?
Ile chcesz? 5? 10? 15?
I co wtedy na to powiesz?
 
Akcję protestacyjną ZZ Celników PL przytaczany wcześniej przedstawiciel "S" nazwał szyderczo "szeregowaniem zwieraczy". Z takimi ludźmi nie warto rozmawiać.
Trzeba liczyć jednak na zdrowy rozsądek szeregowych " skarbowców", którzy widząc losy wielu celników przy reformie KAS, zdołają dostrzec niebezpieczeństwo repliki tego samego na własnym podwórku.
 
Ostatnia edycja:
A przysłać ci trochę screenów postów z tego forum, które kiedyś tu były, a których już dawno tutaj nie ma?
Ile chcesz? 5? 10? 15?
I co wtedy na to powiesz?


Przyślij, wtedy się zobaczy ...

 
odpowiedz lepiej skarbowcowi nieetosowemu:

"Mamy lipiec, działy SER działają jak działały. KASowski g*wnojadzie - gdzie moje 5.000 PLN?"

jesteś słowny czy tylko mielesz ozorem?

Opanuj sie chłopie.

Czy ja dawałem jakiekolwiek słowo jakiemuś nieetosowemu skarbowcowi?

Gdyby był etosowy to może i dałbym słowo honoru.

To że on sobie w swojej chorej wyobraźni coś wymyślił to nie znaczy że to istnieje.

Równie dobrze mógłbym żądać od ciebie np. przeprosin wszystkich skarbowców za wszystkie inwektywy pod ich adresem jaki padły na tym forum.
 
A przysłać ci trochę screenów postów z tego forum, które kiedyś tu były, a których już dawno tutaj nie ma?
Ile chcesz? 5? 10? 15?
I co wtedy na to powiesz?

Trudno nie przyznać ci racji, tak było.
W tych podłych okolicznościach nerwy puszczały, mnie też, za co już przepraszałem. Ale zwróć uwagę, że większość z nas zmieniła poglądy.
Na forum skarbowców natomiast, działacze zz atakują celników i nasz zz. Tego u nas nie było nigdy.

BIng mam nadzieję, że zostaniesz z nami:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry