• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyskusja wywołana przez użytkownika skarbowcy.pl

Status
Zamknięty.

bing

Aktywny użytkownik
Dołączył
31 Maj 2017
Posty
138
Punkty reakcji
44
Mirku83 - skoro już tu na personalia wskazujesz- czy Ty nie jesteś przypadkiem byłym przewodniczącym Solidarności w Urzędzie Skarbowym w Lublińcu? I jak Ci z tym teraz? Przyznasz się?
 
Mirku83 - skoro już tu na personalia wskazujesz- czy Ty nie jesteś przypadkiem byłym przewodniczącym Solidarności w Urzędzie Skarbowym w Lublińcu? I jak Ci z tym teraz? Przyznasz się?

Dostosowując się do standardów panujących u skarbowców.pl (wszechobecna cenzura, anonimowość) nie zamierzam odpowiadać na powyższy post niewątpliwie kogoś stamtąd. A od znajomych z branży wiem, że Solidarności w przywołanym urzędzie już nie ma - widocznie tak bardzo ludzie byli zadowoleni z działań tego szacownego związku :)

Pozdrawiam wszystkich oberwatorów ze strony skarbowców, łącznie z bing'em ;)
 
Skarbowych.pl zablokowali już wszystkich myślących inaczej niż dj_toga.
 
Czyli Mirku nie masz odwagi się przyznać. To było do przewidzenia. Odwagę to Ty masz za to obrażać, na tutejszym forum, kobiety pracujące w skarbówkach, które Twoim zdaniem są @ niemyślącymi gospodyniami domowymi czekającymi na 500 plus o mentalności niewolnika, utrzymywanymi przez mężów. Waszym zdaniem na Skarbowcach panuje cenzura? ... Cenzura na obrażanie i chamstwo na pewno. Może tu też powinna, gdyż co z przykrością stwierdzam, na tym forum szerzy się od szowinistycznych (przez duże S!) wypowiedzi Mirka83, a Pan Panie Sławku na to pozwala?
 
Panie @bing na skarbowcy.pl to nie ma żadnych reguł. A przepraszam są zasady dj_togi. Wylatujesz za prawdę, która Solidarności nie jest obecnie na rękę.
 
Bardzo proszę przestać pisać już o forum skarbowców. Każdy myślący człowiek, jak tam zajrzy, nigdy więcej tam nie wróci. Zajmujmy się swoimi sprawami, a tam niech się tych kilkanaście osób (tyle tam pisze) kisi we własnym sosie.
 
Dokładnie, przestańcie już ciagle przytaczać kto i co napisał na skarbowcach - co często tu robicie- widać lubicie tam wracać :)
 
Czyli Mirku nie masz odwagi się przyznać. To było do przewidzenia. Odwagę to Ty masz za to obrażać, na tutejszym forum, kobiety pracujące w skarbówkach, które Twoim zdaniem są @ niemyślącymi gospodyniami domowymi czekającymi na 500 plus o mentalności niewolnika, utrzymywanymi przez mężów. Waszym zdaniem na Skarbowcach panuje cenzura? ... Cenzura na obrażanie i chamstwo na pewno. Może tu też powinna, gdyż co z przykrością stwierdzam, na tym forum szerzy się od szowinistycznych (przez duże S!) wypowiedzi Mirka83, a Pan Panie Sławku na to pozwala?

jeśli jesteś ze Skarbowców to może pomożesz nawiązać dyskusję na temat akcji protestacyjnej? oficjalnie na forum. Bardzo proszę. Każdy sam oceni gdzie jest cenzura. Możemy założyć osobny wątek.
 
Ktoś tu podnosi szerzący sie szowinizm. Zatem zapytam przedstawicieli skarbowców tak bardzo odwołujący się do haseł sprawiedliwości społecznej
Gdzie byli podczas reformy KAS, kiedy na bruk wylatywały kobiety w ciąży, osoby chore na nowotwory lub z innych przyczyn pozostające na długotrwałym zwolnieniu lekarskim, o których pisał tu na forum z imeinia i nazwiska jako lider związkowy Sławomir Siwy ?
 
Dokładnie, przestańcie już ciagle przytaczać kto i co napisał na skarbowcach - co często tu robicie- widać lubicie tam wracać :)


Zbyt łatwo Panie @bing przechodzisz Pan z liczby pojedynczej do mnogiej.
Łącząc to, nawet z krótkimi wypowiedziami, dajesz się Pan prosto rozszyfrować ...
 
Mirek, daj już spokój. Nie będę wchodzić z Tobą w merytoryczną dyskusje co zrobiła S, a dużo zrobiła (zespół ds rekomendacji np.) bo i tak odpiszesz swoje, ale odpowiedz Ile osób z Twojego US straciło pracę po wejściu w KAS? Podaj liczby, konkrety.
 
Ostatnia edycja:
Mirek, daj już spokój. Nie będę wchodzić z Tobą w merytoryczną dyskusje co zrobiła S, a dużo zrobiła (zespół ds rekomendacji np.) bo i tak odpiszesz swoje, ale odpowiedz Ile osób z Twojego US straciło pracę po wejściu w KAS? Podaj liczby, konkrety.

czyli tylko wypominanie, konstruktywna dyskusja nie interesuje Skarbowców?
 
W ogóle uważam, że personalia .... jak ten radny ze skarbowców, pisowskich lizusów, powinny być jawne. Żeby porządni ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia. I uciekali jak najdalej. Bo ludwińską ... już chyba wszyscy celnicy namierzyli :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AdamDworcow - ja wypominam? Nie interesuje mnie dyskusja z Mirkiem, bo jako kobieta, feministka (cat :) źle rozszyfrowałeś) nie dyskutuje z męskimi szowinistami.
 
W ogóle uważam, że personalia ... jak ten radny ze skarbowców, pisowskich lizusów, powinny być jawne. Żeby porządni ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia. I uciekali jak najdalej. Bo ludwińską ... już chyba wszyscy celnicy namierzyli :cool:
. Co za żenujący poziom dyskusji. Jedynie Adam chciał dyskutować, ale wybacz po takich wpisach pełnych nienawiści, obraźliwych opuszczam to towarzystwo. Dodam, ze lubiłam to forum, często czytałam, mam znajomych celników i lubie ich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W środowisku skarbowców jest wielu, których darzę sympatią i wielkim szacunkiem. Niestety związek zaw. "S" już wielu zniechęciło do jakiejkolwiek działalności związkowej i poróżniło środowisko. Zdecydowanie nie tylko mi bliżej do środowiska ZZ Celników PL z wielu przyczyn, zaczynając od niezłomnej postawy i bycia niezależnym związkiem zawodowym.
Co do wspaniałych zasług "S" - w ślaskiej izbie dzięki postawie Pani Zejmy reforma przebiegła faktycznie prawie bezboleśnie. Niestety w innych izbach tak różowo nie wyglądało. ZZ Celnicy PL ma pełne dane globalne o skali tych nieprawidłowości.

Forum celnicy.pl przyciąga wolnoscią słowa i możliwością wypowiedzenia się bez cenzury pokroju dj_togi i jego pomocników. .Jeśli jest podobnie u czcigodnych kolegów ze str. skarbowcy.pl to W.Czc. @ Mr Bing jako pełnoprawny forumowicz wrzuć wątek na skarbowcach dot. akcji protestancyjnej w KAS. Jeśli się ostoi przez kilka dni, to zwracam honor ;-)
 
Wolnością słowa? Chyba żartujesz!! Nazywanie kogoś ..., ...nazywasz wolnością słowa. Wstyd mi za Was, urzędników, funkcjonariuszy że prezentujecie taki poziom. Zwrócisz mi honor!!! Ja pierd.... !!!! Może wcześniej bym się zastanowiła, ale teraz !!!! Żal mi Was.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry