• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Telefony- służba

Fax IX

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Czerwiec 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam, słyszałem od znajomych, że już zaczęli wydzwaniać ws służby. Proszę o informację czy dzwonili już do osób które składały ankietę 31.07.2018 r. - czyli tzw 2 grupa. Wiem, że były już telefony do osób które składały ankietę 24.07.2018 r.
 
Wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć grupę na FB z ludźmi z naszego naboru. Będzie łatwiej nam się komunikować w różnych sprawach dotyczących naboru, bez ryzyka zamknięcia tematu tu forum. Każdy kto już dotarł do tego etapu i jest chętny należeć do takiej grupy napiszcie do mnie w prywatnej wiadomości tu na forum swoje imię nazwisko z fb, lub gotowy link fb to dodam.
 
Wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć grupę na FB z ludźmi z naszego naboru. Będzie łatwiej nam się komunikować w różnych sprawach dotyczących naboru, bez ryzyka zamknięcia tematu tu forum. Każdy kto już dotarł do tego etapu i jest chętny należeć do takiej grupy napiszcie do mnie w prywatnej wiadomości tu na forum swoje imię nazwisko z fb, lub gotowy link fb to dodam.

Kolego jestem za ale niestety nie posiadam FB
 
Wpadliśmy na pomysł, żeby stworzyć grupę na FB z ludźmi z naszego naboru. Będzie łatwiej nam się komunikować w różnych sprawach dotyczących naboru, bez ryzyka zamknięcia tematu tu forum. Każdy kto już dotarł do tego etapu i jest chętny należeć do takiej grupy napiszcie do mnie w prywatnej wiadomości tu na forum swoje imię nazwisko z fb, lub gotowy link fb to dodam.

Ja jestem zainteresowany
 
Back
Do góry