Strona 51 z 86 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 357 z 601

Temat: Protest w SCS

Domyślnie

Cytat Napisał Mały Zobacz post
    Celnicy się mobilizują. Ja wiem, że dawna skarbówka i jej protest jest mniej medialny. Ale przestańmy być bierni. To my bedziemy musieli wyegzekwować pieniądze na podwyżki dla policjantów. Już czas zawalczyć o podobne.

Święta racja ...

Bez tytułu.png

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Posłuchajcie tego klipu z Don Marianem pt. Bunt w skarbówce (umieszczony w połowie artykułu), i wszystko jasne większość zadowolona:

https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2420742.html

Domyślnie

Cytat Napisał Wschodnia Tamożnia Zobacz post
    Liczba przeglądających stale rośnie (140) przypominają się czasy 2016 gdy było nas coś koło 1k . Czuć w powietrzu to napięcie.
    Dobrze, że tak myślisz......................

Domyślnie

Powinniśmy podziękować Pytlakowi i wszystkim sponsorom, dzięki którym taki szkodnik jeszcze egzystuje. Pogonić go i to czym prędzej

Domyślnie

Obejrzałam, Marian jak zwykle udowodnił że nie wie o czym mówi i należy mu się tytuł jednego z największych klamcow RP. Łga i nawet powieka mu nie mrugnie ani głos nie zadrży. To jest grabarz naszej służby... Nie ma z kim gadać

Domyślnie

oj tam, oj tam. kiedyś te algi w końcu przestaną działać. może wtenczas wróci do realu ?

Domyślnie

Cytat Napisał ZGK Zobacz post
    Posłuchajcie tego klipu z Don Marianem pt. Bunt w skarbówce (umieszczony w połowie artykułu), i wszystko jasne większość zadowolona:

https://www.money.pl/gospodarka/wiad...0,2420742.html
    Taaa...........a teraz w Katowicach kongres klimatyczny...................ponoć kontrole na granicach.............Zatem SG dokona odpraw - potrafią ponoć wszystko.....aż pewnego dnia...prokurator zapyta:" kto odcisnął stempel VAT?" Strażnik graniczny ponoć tak wyszkolony?! Ciekawe!

Uprawnienia