Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 15 do 19 z 19

Temat: KAS zatrudnia funkcjonariuszy na CZARNO!?

Domyślnie

Zazwyczaj Bolo jest obcykany z przepisów, choć nie zawsze się zgadzamy w kwestiach ocennych.
    Dlatego tym razem jestem zdumiony tym co Kolega Bolo napisał.
    Ta sytuacja jest niedopuszczalna. Nie ma żadnego domniemania kontynuacji służby, ani wydłużonej przygotowawczej, ani niczym nie potwierdzonej stałej.
    To jest typowa służba/ praca bez podstawy prawnej.
    I zapewne jest to podyktowane tym, co niektórzy słusznie dostrzegli: brakiem pieniędzy na zagospodarowanie.
    Ale jeśli jednak nie o to chodzi, to sytuacja kompromituje całkowicie kierownictwo.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Cytat Napisał lupus Zobacz post
    Zazwyczaj Bolo jest obcykany z przepisów, choć nie zawsze się zgadzamy w kwestiach ocennych.
    Dlatego tym razem jestem zdumiony tym co Kolega Bolo napisał.
    Ta sytuacja jest niedopuszczalna. Nie ma żadnego domniemania kontynuacji służby, ani wydłużonej przygotowawczej, ani niczym nie potwierdzonej stałej.
    To jest typowa służba/ praca bez podstawy prawnej.
    I zapewne jest to podyktowane tym, co niektórzy słusznie dostrzegli: brakiem pieniędzy na zagospodarowanie.
    Ale jeśli jednak nie o to chodzi, to sytuacja kompromituje całkowicie kierownictwo.

Samo Twoje zdumienie, mogłoby dać Ci powód do głębszego zastanowienia.
    Łącząc je z - słusznym skądinąd - własnym przeświadczeniem o istniejącej
    sytuacji, mógłbyś dojść do jeszcze bardziej zdumiewających wniosków, które
    w obecnej rzeczywistości, tworzą jej prawdziwy obraz.

Nie mogę (nie chcę) przedstawiać tego przystępniej, gdyż tylko własne
    wysnucie wniosków, pozbawia w rezultacie wszelkich wątpliwości, ale dwie
    kwestie mogę podpowiedzieć:

- Jeśli w rozważaniu "mierzysz" coś z pewnością niewłaściwego, to użycie
    "miary" dla rzeczy właściwych, samoczynnie fałszuje wynik.

- "Obszar" działania danej niewłaściwości, zazwyczaj jest wielokroć większy,
    od "obszaru" zainteresowania, każdego - indywidualnego jej "adresata".

Wspomniana przez Ciebie kompromitacja, jest nie tylko oczywista, ale też
    obejmuje więcej, niż jej "realizatorów" ...

I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem" !!

Domyślnie

W Olsztynie to nawet niektórzy pisali prośbę o przedłużenie służby przygotowawczej i wcale nikt ich do tego nie "namawiał".

Domyślnie

Cytat Napisał garrob Zobacz post
    W Olsztynie to nawet niektórzy pisali prośbę o przedłużenie służby przygotowawczej i wcale nikt ich do tego nie "namawiał".
    To widać na każdym kroku że nowa zmiana wogóle nie zna się nie ma pojęcia i chyba niechce się znać na służbie,wprowadzają swoje zmiany ludzie doświadczeni w służbie wyszkoleni poszli na bruk albo do skarbówki a w mundur pracowników cywilnych dali którzy patrząc z boku nawet nie potrafią go nosić prywatne spodnie koszula służbową,panie balerinki i mundur inne dodatki wstyd tylko przynoszą służbie na całym świecie celnicy są szanowani w Polsce obraz nasz będzie zaburzony i spietnowany chyba do końca, nowe osoby wdrożone w mundur jak i władza nie ma pojęcia o zarządzaniu i reprezentowaniu służby ale ważne podatki i karuzele VAT

Domyślnie

Ludzie nie bójcie sie walczyć o swoje prawa, Sławek zawsze powtarza, że wygramy, bo ....
    Ostatnio edytowane przez Marabut ; 13-11-2018 o 20:43

Uprawnienia