• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest służb mundurowych - jaki dla nas efekt?

Yogi

Aktywny użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2017
Posty
306
Punkty reakcji
64
Dużo jest informacji odnośnie protestu służb mundurowych i stawianych postulatów. Czytałem również, że rząd ugiął się i uwzględnił część postulatów - nie wiem jednak, co nasza SCS już wywalczyła :confused:
Czy wiecie coś w tym temacie, a jeśli tak to proszę o informacje.
 
... co nasza SCS już wywalczyła :confused:
...


To znaczy ... KTO wywalczył ??

O ile ma wiedza jest aktualna, SCS - to nadal parę tysiączków ludzi.
Wydaje mi się, że coś do mnie by dotarło, gdyby SCS o coś walczyła,
bo mimo wykreślenia mnie z jej szeregów, ciągle mnie interesuje.

Kilka osób, owszem, stara się "podziałać", ale ciężko jest nazwać tych
paru wytrwałych mianem "SCS" podczas, gdy 99,9% stanu osobowego
tej Służby nie robi NIC, a co więcej - nawet NIE WIE, co wokół się dzieje ...
 
Dużo jest informacji odnośnie protestu służb mundurowych i stawianych postulatów. Czytałem również, że rząd ugiął się i uwzględnił część postulatów - nie wiem jednak, co nasza SCS już wywalczyła :confused:
Czy wiecie coś w tym temacie, a jeśli tak to proszę o informacje.

Gościu weź się ogarnij bo chyba niewiele z tego wszystkiego zrozumiałeś i nie wiesz o czym piszesz. A Ty co zrobiłeś dla waszej SCS? A wiesz przynajmniej jak rząd się ugiął i jakie postulaty uwzględnił i w jakim zakresie a jakie nie i jak to zostało przyjęte?
 
To znaczy ... KTO wywalczył ??

....
bo mimo wykreślenia mnie z jej szeregów, ciągle mnie interesuje.
....
Wiesz, to trochę tak, jak z narodowością i obywatelstwem...

Obywatelstwo nadaje państwo, narodowość, to jest Twój wybór. Ty sam się z określoną ideą utożsamiasz.

Jak byłeś zollem, mogą zabrać Ci mundur, ale jeśli będziesz pamiętał po co tyrałeś na przysłowiowych pasach, nit Ci godności nie odbierze.

Byłem Celnikiem i nadal nim jestem - nie zeszmaciłem się, choć okazja była nie raz, i było by łatwiej, robiłem co mogłem, najlepiej jak umiałem, bo tak trzeba było. Może dlatego obecnie nie mogę odnaleźć się w tej całej scs... W tym molochu z totalnie rozmytą odpowiedzialnością, gdzie dominuje piar i zarządzanie zasobami ludzkimi rodem z korporacji...
 
Wiesz, to trochę tak, jak z narodowością i obywatelstwem...

Obywatelstwo nadaje państwo, narodowość, to jest Twój wybór. Ty sam się z określoną ideą utożsamiasz.

Jak byłeś zollem, mogą zabrać Ci mundur, ale jeśli będziesz pamiętał po co tyrałeś na przysłowiowych pasach, nit Ci godności nie odbierze.

Byłem Celnikiem i nadal nim jestem - nie zeszmaciłem się, choć okazja była nie raz, i było by łatwiej, robiłem co mogłem, najlepiej jak umiałem, bo tak trzeba było. Może dlatego obecnie nie mogę odnaleźć się w tej całej scs... W tym molochu z totalnie rozmytą odpowiedzialnością, gdzie dominuje piar i zarządzanie zasobami ludzkimi rodem z korporacji...


Ot właśnie, stąd te moje wątpliwości wobec "zainteresowania" autora
tematu, działaniem tejże służby ...
 
Pytanie było proste, a odpowiedzi nie ma.
Wynika z tego, że odpowiedzi nie znacie.
Wypowiedź typu cyt. "gościu ogarnij się" to nie odpowiedź, a jedynie oznaka braku kultury.
 
Oli: Przeczytałem artykuł z załączonego linku i przyznać muszę, że postulaty są jak najbardziej celowe. Problem polega na tym, że to postulaty nie nasze, a Służby Więziennej (SW). W tej sytuacji SW walczy o swoje i pewnie wywalczy, a my nie walczymy i pewnie nic nie dostaniemy. Szkoda, że nie potrafimy się zorganizować ...
 
Back
Do góry