• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

WARSZAWA czeka na sygnał.

Stan zdrowia mazowieckich funkcjonariuszy z godziny na godzine coraz gorszy.

Trzymamy linię !!!!!!
 
Kur... kolejny raz wydymają specjalistów. Szlak mnie już trafia! Ludzie trzymajmy się razem!!! Jak to podpiszą to wypisuje się ze związków..
 
Każdy specjalista, który ma więcej niż minimum nie dostanie tych 650zł. Na ten przykład byłaby to największa wyru****a grupa, bo mieli podniesione do magicznych 3048 brutto, a obecne maksimum w widełkach dla specjalisty to 3300 brutto (1,761 x kwota bazowa).
Rzeczywiście porozumienie jest w trakcie podpisywania. Nie podpiszę, gdyż w mojej ocenie w tej wersji jaką zaproponowano, podwyżki pominą albo będą mniejsze dla tysięcy osób wykonujących służbę na pierwszej linii.
Szczegółowo to opiszę, dlaczego nie podpisałem, jeszcze dzisiaj wieczorem.
 
Rzeczywiście porozumienie jest w trakcie podpisywania. Nie podpiszę, gdyż w mojej ocenie w tej wersji jaką zaproponowano, podwyżki pominą albo będą mniejsze dla tysięcy osób wykonujących służbę na pierwszej linii.
Szczegółowo to opiszę, dlaczego nie podpisałem, jeszcze dzisiaj wieczorem.

Czy w porozumieniu jest jakaś mowa o zwolnionych i ucywilnionych?
 
Czy do przedłożonego projektu prze MF zostały wprowadzone jakieś zmiany? I co to za negocjacje co trwają 2 godziny w tym jeszcze przerwa!
 
CZYLI... PROTEST! PROTEST! PROTEST!
Po raz kolejny kolaboranci dokonuja rozbioru...
Brawo Panie Przewodniczący!!!
Wiemy, co jutro... Niech bedzie... barmanka!!!
 
Czyli Banaś podpisał porozumienie z Solidarnością ( zero poparcia wsród funkcjonariuszy), swoją panią dyrektor przewodniczącą zrzeszenia i chyba sam ze sobą. Funkcjonariusze czas do boju, pokażmy gdzie jest miejsce miłośnika alg. Tym bardziej , że premier ma go odwołać jeśli nie zapobiegnie protestom na granicy....
 
Mysle, ze powinnismy pozostac na tym forum. Wiekszosc wie o temacie protest wlasnie na forum...
Do dziela...!!!
 
Back
Do góry