• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Tylko i wyłącznie wschodnia GR
ANICA. bEZ iCH DETERMINACJI NIC NIE B,ĘDZIE.
Zapamiętajcie! To Oni ! Są na pierwsZej linii.................szacun Wschód! My w wewnętrznych to chude bolki................niestety. Bez WAS nic nie istnieje.
 
O czym wy mówicie. Trzeba wiedzieć jak wygląda Podkarpacie. Konflikt, który tu trwa jest na rękę szefostwu. Tu wszystko owiane jest wielką tajemnicą. Jak czytam te nawoływania do buntu na wschodzie to śmiać mi się chce. Tu celnicy walczą między sobą.
 
Dzisiaj barman wpadl na "jednego" do Katowic. Zenil kit. Dalej wciska ciemnote dotyczaca podwyzek. Maja nas za debili. Rozdaje kase... ktorej nie ma!
 
No widzicie, nawet na forum nie ma jedności.A co dopiero w całej Formacji.MF się cieszy. Harmonogram akcji został przygotowany. Pierwszym etapem miało być wysyłanie groszy i co ? Wysłaliście? / wysyłacie ?Wcześniej mieliśmy dbać o zdrowie i co ? Ile/ ilu dbało o zdrowie?Standby2 zatrzymaj wschodnią granicę, jak masz taką moc sprawczą.Jestem za.
 
Wszystko, co robimy w slusznej sprawie jest wazne. Pewnie, ze granica jest bardzo istotna. Ale wazne, aby mowiono o Naszych Sprawach! Gdyby wplynelo 100 tysiecy listow z pewnoscia nie przeszloby bez echa. Wyobrazcie sobie na biurze podawczym wiecej korespondencji o... 100 tysiecy! Po prostu robmy, co powinnismy i tyle, tylko tyle.
 
Zdecydowanie popieram protest!!! Uważam, że oprócz podwyżek wynagrodzeń szczególnie ważne są postulaty dotyczące emerytur mundurowych!!!
Uważam również, że jedyny skuteczny argument dla rządu to argument siły (mam tu na myśli blokadę granic aż do skutku). Służbę pełnię w dochodzeniówce, ale kolegów z granicy chętnie wspomogę chociażby gotówką (proszę o informację, gdzie mogę przekazać środki i jak określić tytuł przelewu).
Akcja wysyłania grosika też nie zaszkodzi i może przyczynić się do nagłośnienia naszych postulatów.
Bardzo proszę o informacje odnośnie jak adresować koperty. Wiem, że takich pytań było więcej, ale odpowiedzi nie znalazłem.
 
Posłuchaj jestem za tym co piszesz ale te grosiki w kopertkach to idiotyzm! Jedyne co to konto, na które można przesłać kasę Ludziom ze wschodu za nieobecność i to ma sens! Ptrześlę tylko podajcie nr konta.
 
Back
Do góry