• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Mniej budujace były wypowiedzi z narzekaniem lub mijajace sie z tematem. Niech kazdy stara sie dzialac w naszej sprawie to bedzie dobrze.
 
Koleżanki i Koledzy!

Ruszamy na Warszawę i do boju!
Chcę poznać Wasze zdanie.

12.12.2018 -€“ godz. 12:00 manifestacja pod Sejmem i przemarsz pod KPRM. Zgłoszenia do udziału do dnia 07.12.2018r. do godz. 12:00 u Przewodniczących ZOI. Funkcjonariusze uczestniczą w umundurowaniu. Flagi narodowe, gwizdki, syreny, wuwuzele, etc.

TRZYMAMY LINIĘ!


Pozdrawiam
Sławomir Siwy


Nie jestem członkiem Celnicy.pl ale zgłaszam się na wyjazd do Wa-wy. Zamelduje się 12.12.2018 godz. 12:00 pod sejmem.
 
Już się cieszę na spotkanie z dawno niewidzianymi kolegami z innych izb. Jestem ucywilniony, ale 12.12 będę w umundurowaniu, bo zawsze nosiłem go z dumą. Do Wa-wy po nasze!!
 
Ja wysyłam do Pani Ministry Finansów... do rak wlasnych... Barman jest... za krotki... 😉
 
Ostatnia edycja:
Przypominam tym koleżankom i kolegom, którzy wyrywkowo czytają Celnicy.pl .OD DZISIAJ MAMY PROTEST OSTRZEGAWCZY I WYSYŁAMY DO MF=u WDOWI GROSZ.
 
No jak to .Gdzie te e-maile ZZ. Ja rozpropagowałam akcje w Dziale .To żart ????
 
Ostatnia edycja:
Chyba MF przestraszyło się liczebnością 'mniejszościowego' ZZ i zaczęło prace nad rozporządzeniem o uposażeniu funków.
 
Witam... Wdowi grosz, taka inicjatywa oddolna... Róbmy swoje... Pomozemy Slawkowi i samym sobie....Do Pani Ministry Finansów wysyłajmy grosik - do rak wlasnych.
3mamy linie... 😉
Ja wysylam...15
 
Ostatnia edycja:
Tak mysle... jakby tylko 10 tysiecy osob wyslalo po... 10 sztuk to juz jest.... 100000 listow!!!! 😀 Ale jazda!
 
Back
Do góry