Strona 99 z 261 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 687 do 693 z 1822

Temat: Protest w SCS

Użytkownik
    Mieszka w
    zapomniany wschód

Domyślnie

Od jutra każdy dokument będę oglądał z 8 stron, a że ruch na granicy się wzmaga, a przy niedzieli nie będzie czasu na reakcję dla kierowników OC, może się udać żeby MB miał cieplutko, i mam nadzieję że jutrzejsza zmiana dzienna pokaże że potrafi walczyć o swoje.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Kochany Cooper prawidłowy kurs.Tak trzymać.

Domyślnie

Cytat Napisał slawomir.siwy Zobacz post
    Każdy cytat, z każdej gazety, jeżeli nie jest to autoryzowana wypowiedź, nie ma nic wspólnego z tym o co walczymy.
    Pamiętam o Was, pamiętam o pracownikach, pamiętam o nieco starszych stażem, tych z kilkuletnim i tych z ponad 10-o letnim i większym. Żałuję i ubolewam, że "młodsi stażem" tak mało się angażują. Bardzo Was potrzebujemy. Dla Was, obok systemu motywacyjnego, najważniejszy jest postulat zniesienia 55 lat i warunki służby, bezpieczeństwo. Pamiętam o tym i innych postulatach.
    Ale proszę Was, Wy też pamiętajcie. Wesprzyjcie mnie, wesprzyjcie Związek, już przed spotkaniem w środę.
    Spokojnie jak na 55 powiedzą że nie to na wschodzie zgasimy światło,nie tylko teraz ale przed wyborami też.

Domyślnie

Trzymajmy linie!!!
    Nie pozwolmy, by barman i kolesie dluzej deptali Nasza Godnosc!!!
    Od 19 zdrowko! Do skutku...
    Powtorzmy 2008...2016...
    Wierze w Nas! Dokopmy im... 😎
    Ostatnio edytowane przez Hunter1 ; 17-11-2018 o 20:42

Domyślnie

Trzymam linię.
    19 krew a potem ......

Domyślnie

A zapomniałem, SMS mam za darmo hmm.
    A wy?

Domyślnie

Dokladnie... Slijmy smsy do naszych kolezanek i kolegow... pracownikow i funkcjonariuszy... Mamy wspolny cel... i wspolnego wroga!!!

Uprawnienia