• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Odmeldowując się tymczasem, mogę powiedzieć, że w tym bardzo gorącym przyszłym tygodniu również będę nieobecny w służbie, ale tym bardziej "dysponowany czasowo", by z pełnym zaangażowaniem śledzić rozwój wypadków.
Myślę, że to właśnie już w przyszłym tygodniu sporo się może wydarzyć.
Pozdrawiam
 

Mam nadzieję, że przyzwoici ludzie nie odzywają się teraz,
bo siedzą w długiej kolejce do lekarza ...

Nie uogólniajmy :)

Niektórzy zaczęli nie od dzisiaj ale już w ubiegłym tygodniu

Ważą się nasze losy - tylko masowe działania odniosą skutek

Albo będziemy skuteczni jak policja, albo nie dostaniemy nawet okruszków

Trzymać linię
 
Niezłe nagrody, jak świętować to świętować ;) co do lidla to błagam przestańcie porównywać nasze zarobki..
W odbiorze społecznym wygląda to fatalnie a i ja osobiście też nie chcę aby porównywać moja prace z pracą w lidlu i moje zarobki z tamtymi zarobkami. To są dwie różne bajki
 
Co do Lidla i Biedronki... Musimy przejrzeć na oczy i zrozumieć, w którym jesteśmy miejscu... Musimy to zrobić teraz przede wszystkim dla Siebie... Odbiór społeczny?! Musimy wywalczyć szacunek... Pokazać, że potrafimy! Nie ma chwili do stracenia... Za chwilę ruszą nauczyciele...
 
Nie obrażajmy pracowników Lidla i biedronki w czym oni są gorsi od nas?źle to wygląda takie porównanie. Bądźmy tolerancyjni, zadna praca nie hańbi
 
Protestuję od 14 dni, trzymaj linię, trzymaj linię, i co ? Beznadziejni jesteśmy i tyle...
I nie ma być koordynacji, to ma być protest oddolny xD Jutro idę do pracy, na pojutrze jestem zapisany do lekarza, walczę sam .
 
Ostatnia edycja:
Retronix... czytaj ze zrozumieniem i nie rozmywaj tematu...
Trzymajmy linie...
Juz bylo, ale przypomnijmy sobie, ze Policjanci zaczeli od poszczegolnych... komisariatow!
Przestanmy usprawiedliwiajac sie ciagle pie.... yc o sygnalach... Zadbajmy o zdrowie... i tyle...
To takie trudne do zrozumienia i... zrobienia? Pozdrawiam...
 
Ostatnia edycja:
Retronix... czytaj ze zrozumieniem i nie rozmywaj tematu...
Trzymajmy linie...
Juz bylo, ale przypomnijmy sobie, ze Policjanci zaczeli od poszczegolnych... komisariatow!
Przestanmy usprawiedliwiajac sie ciagle pie.... yc o sygnalach... Zadbajmy o zdrowie... i tyle...
To takie trudne do zrozumienia i... zrobienia? Pozdrawiam...

Bredzisz:)
Ja trzymam linię, ty, Anastazja, Bolo i ktoś jeszcze. To już nas jest pełna dycha. Słabo się nam pali ten oddolny protest....
 
Tzn trzymam linię a jak reszta?

No włašnie a jak reszta???

Retronix... czytaj ze zrozumieniem i nie rozmywaj tematu...
Trzymajmy linie...
Juz bylo, ale przypomnijmy sobie, ze Policjanci zaczeli od poszczegolnych... komisariatow!
Przestanmy usprawiedliwiajac sie ciagle pie.... yc o sygnalach... Zadbajmy o zdrowie... i tyle...
To takie trudne do zrozumienia i... zrobienia? Pozdrawiam...


No właśnie.
Ile razy można to samo przeczytać?
W gruncie rzeczy te same pytania i te same odpowiedzi powtarzają się od dobrych kilku tygodni.
To świadczy o niskim poziomie determinacji pytających, ich obawach, chęci zasłonięcia się jakimiś jednoznacznymi dyrektywami wydanymi przez kogoś, najlepiej jeszcze kilka razy powtórzonymi, a nawet wręcz zaakceptowanymi przez światłych przełożonych.

Oczywiście ironizuję. Jeszcze niby możemy sobie pozwolić na ironizowanie ale zdecydowanie już pora na powszechne zrozumienie naszych działań.

NIE BĘDZIE ODGÓRNYCH DYREKTYW!
NIE BĘDZIE ICH OGŁASZANIA, POWTARZANIA, POTWIERDZANIA PRZEZ WYDAJĄCYCH JE I ZATWIERDZANIA PRZEZ PRZEŁOŻONYCH!
O SKUTKACH (REAKCJI DRUGIEJ STRONY) DOWIEMY SIĘ WSZYSCY BEZ KONIECZNOŚCI POŚREDNICTWA I UDZIAŁU SŁAWKA, GDYŻ JEŻELI NASZE DZIAŁANIA BĘDĄ SKUTECZNE, TO PRZYNIOSĄ WYDŹWIĘK MEDIALNY SŁYSZALNY PRZEZ NAS WSZYSTKICH Z RELACJI MEDIALNYCH!

Potem dopiero pojawi się kwestia ewent. koordynacji dalszych ruchów.

Dlatego wszyscy, którzy życzą nam i sobie powodzenia, powinni słuchać i wziąć sobie do serca poglądy, rady i spostrzeżenia Sławka oraz... wszystkich zaangażowanych, pozytywnie myślących i zdeterminowanych Koleżanek i Kolegów z Forum.
Pozdrawiam
 
PS. W związku z powyższym nie bójmy się i nie rozglądajmy trwożliwie wokół siebie, w chęci uzyskania za wszelką cenę potwierdzenia, że robimy dobrze, że się za mocno nie wychylamy, że nie wychodzimy na durniów itp.

Jeśli powszechnie się zastosujemy do działania w takim "mężnym" i świadczącym o odwadze cywilnej wydaniu, to musi być nie tylko dobrze, a wręcz bardzo dobrze.
 
No właśnie.
Ile razy można to samo przeczytać?
W gruncie rzeczy te same pytania i te same odpowiedzi powtarzają się od dobrych kilku tygodni.
To świadczy o niskim poziomie determinacji pytających, ich obawach, chęci zasłonięcia się jakimiś jednoznacznymi dyrektywami wydanymi przez kogoś, najlepiej jeszcze kilka razy powtórzonymi, a nawet wręcz zaakceptowanymi przez światłych przełożonych.

Oczywiście ironizuję. Jeszcze niby możemy sobie pozwolić na ironizowanie ale zdecydowanie już pora na powszechne zrozumienie naszych działań.

NIE BĘDZIE ODGÓRNYCH DYREKTYW!
NIE BĘDZIE ICH OGŁASZANIA, POWTARZANIA, POTWIERDZANIA PRZEZ WYDAJĄCYCH JE I ZATWIERDZANIA PRZEZ PRZEŁOŻONYCH!
O SKUTKACH (REAKCJI DRUGIEJ STRONY) DOWIEMY SIĘ WSZYSCY BEZ KONIECZNOŚCI POŚREDNICTWA I UDZIAŁU SŁAWKA, GDYŻ JEŻELI NASZE DZIAŁANIA BĘDĄ SKUTECZNE, TO PRZYNIOSĄ WYDŹWIĘK MEDIALNY SŁYSZALNY PRZEZ NAS WSZYSTKICH Z RELACJI MEDIALNYCH!

Potem dopiero pojawi się kwestia ewent. koordynacji dalszych ruchów.

Dlatego wszyscy, którzy życzą nam i sobie powodzenia, powinni słuchać i wziąć sobie do serca poglądy, rady i spostrzeżenia Sławka oraz... wszystkich zaangażowanych, pozytywnie myślących i zdeterminowanych Koleżanek i Kolegów z Forum.
Pozdrawiam

Właśnie udowodniłeś, że sam niezbyt czytasz.... Mój poziom determinacji jest wysoki od 2 tygodni, i co ?
 
Back
Do góry