• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

W scs podwyżkę dostaną tylko eksperci i cała kadra, łącznie z szefem kas, dla betonu nic, albo grosze. Zasada - masz maks mnożnik nie dostajesz nic. Ale poczekam jeszcze na komunikat P. Przew.. Nadzieja umiera ostatnia.
Przeczytałem porozumienie i nic takiego z niego nie wynika wręcz przeciwnie!
 
dawać ich na czoło każdej strony w wątku. celebrytów pełnymi gębami ...

oryg428921.jpg
 
Facet zważ co i do kogo mówisz! Ogarnij się!

Proszę też, żeby aktualnie nie skupiać się na bulwersujących oczywiście kwestiach personalnych.
Niektórym może właśnie o to chodzić, a poza tym wydaje mi się, że emocje dopiero mogą się pojawić.
Kolega Cat dał sobie zresztą doskonale (i inteligentnie, i kulturalnie) radę.
: )
Skupmy się na meritum, zgodnie z tytułem wątku.
 
Przeczytałem porozumienie i nic takiego z niego nie wynika wręcz przeciwnie!

Ok to jak zinterpretujesz par2. pkt2?
Bo dla mnie sprawa jest jasna, ograniczeniem jest mnożnik, a mł i spece mają wąskie widełki i dość wysokie mnożniki [ja mam maks] za to kadra i eksperci dość szerokie i często najniższe w swoich stanowiskach. np dias zdaje się od 3,2 do 5,0 to on się złapie na 655xD A ja ni wuja xD
 
Ostatnia edycja:
pokażmy więc naocznie i praktycznie, że ta banda sprzedawczyków ze zdjęcia nie ma żadnego poparcia w służbie celnej. Tfu , to typowo swołocz. Trzeba im pokazać , że nikogo nie reprezentują. Tym bardziej, że kierownicy zmian po cichu popierają nasz protest.

Widać kto ma kręgosłup, mądrość i doświadczenie - CELNICY. Banaś chciał nas upokorzyć. ALE NIE Z NAMI TE NUMERY.
To dopiero początek.
 
Widzę, że emerytowany związkowiec Arek też tam był. Po co ? Jego związek to już chyba tylko z 5 osób. Tacy ludzie podpisali to porozumienie. Szkoda gadać. Ciśnienie mi skoczyło. To chyba poważna sprawa. Idę do specjalisty
 
Ta fotka... I na dodatek w mundurze... Przykro mi patrzec, jak mundur, ktory od tylu lat nosze... zhanbiono!
 
I jeszcze jedno. nie chcemy porozumienia z Banasiem . Nie jest decyzyjny, do tego kłamie. To tak jakby policjanci podpisali porozumienie z Zielińskim...
Co najmniej pani minister i do tego konkrety a nie obietnice !!
tak jest!!!!! zadnego Banasia!!!!! to klamca !!!!! nie dajmy sie koledzy i kolezanki. Ufajmy tylko Slawkowi!!!!! tylko on jest wiarygodny a nie jakies inne sprzedawczyki. Pokazmy ze tez mamy jaja jako formacja mundurowa!!!! ludzie tak dluzej byc nie moze. Slawrk sam tego wozu nie pociągnie. Podajmy mu ręke i do przodu ...... zrobmy to dla nas i dla naszych dzieci..... nie szmaćmy sie, miejmy troche honoru i godnosci!!!!!
 
Przeczytałem porozumienie i nic takiego z niego nie wynika wręcz przeciwnie!

Ok to jak zinterpretujesz par2. pkt2?
Wg mnie beneficjent to np. mł specjalista w danej grupie stanowisk specjalistycznych do których należą młodszy specjalista , specjalista i straszy specjalista, następna grupa to eksperci tj. młodszy ekspert, ekspert i st. ekspert i póki nie przekroczy się najwyższego mnożnika w danej grupie stanowisk to podwyżka będzie 655 zł - tyle.
 
Wg mnie beneficjent to np. mł specjalista w danej grupie stanowisk specjalistycznych do których należą młodszy specjalista , specjalista i straszy specjalista, następna grupa to eksperci tj. młodszy ekspert, ekspert i st. ekspert i póki nie przekroczy się najwyższego mnożnika w danej grupie stanowisk to podwyżka będzie 655 zł - tyle.


Nie wiem czy jesteś celnikiem, ale u nas każde stanowisko ma swoje widełki, nie cała grupa. Nie można być specjalistą z widełkami starszego specjalisty, albo młodszym specem z widełkami speca. Zeby przejść w wyższe widełki konieczny jest awans stanowiskowy... ale wytłumacz jaśniej, bo może czegoś nie zrozumiałem... No chyba, że mf zmieni mnożniki, ale o tym mowy w porozumieniu nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Rozumiem, że wszyscy musimy odreagować te skumulowane przez ostatnie tygodnie i dni w szczególności emocje.
Ale spróbujmy, Koleżanki i Koledzy, teraz spojrzeć na sytuację w czasie rzeczywistym, a nawet z pewną dozą przewidywania rozwoju wydarzeń i naszych najlepszych możliwości działania.

Powtórzmy wszyscy jeszcze raz:
TRZYMAJMY LINIĘ,
jedną, zwartą i niezachwianą!

Sam Sławek nie zdziała tego, czego oczekujemy.
 
Wg mnie beneficjent to np. mł specjalista w danej grupie stanowisk specjalistycznych do których należą młodszy specjalista , specjalista i straszy specjalista, następna grupa to eksperci tj. młodszy ekspert, ekspert i st. ekspert i póki nie przekroczy się najwyższego mnożnika w danej grupie stanowisk to podwyżka będzie 655 zł - tyle.

młodszy specjalista Służby Celno-Skarbowej 1,227-1,413
już rozumiesz?
 
Banaś podpisał porozumienie z samym sobą i grupą przydupasów, chcąc wych...ć przede wszystkim mł., st. i specjalistów czyli przytłaczającą większość funkcjonariuszy z granicy. Oni nie zyskują praktycznie nic, zresztą całość porozumienia to tylko mdłe obietnice. Zamelduje Panisko jutro Premierowi , że załatwił protesty w Służbie Celnej. Udowodnijmy mu, że nie damy się traktować jak pospolite bydło...
 
Banaś podpisał porozumienie z samym sobą i grupą przydupasów, chcąc wych...ć przede wszystkim mł., st. i specjalistów czyli przytłaczającą większość funkcjonariuszy z granicy. Oni nie zyskują praktycznie nic, zresztą całość porozumienia to tylko mdłe obietnice. Zamelduje Panisko jutro Premierowi , że załatwił protesty w Służbie Celnej. Udowodnijmy mu, że nie damy się traktować jak pospolite bydło...

nic dodac nic ując
 
Back
Do góry