• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Przeczytałam odpowiedź... Ręce opadają... To nie jest szef kas tylko koń trojanski w kas. już się boję o moje zdrowie psychiczne... Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia co zrobić to pomyślcie, że ostanie podwyżki były w 2016 r więc do kolejnych mamy czekać minimum 4 lata. Chyba każdy wie jak przez ten czas wszystko podrozalo. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdy celnik jest jedynym zywicielem rodziny a uwierzcie, że są tacy. Albo teraz albo nigdy
 
Odpowiedź MF na postulaty szokuje.
Proszę, niech mi ktoś wyjaśni, bo nie potrafię tego zrozumieć, jak można aż tak bardzo ignorować swoich podwładnych?
Jak można aż tak kpić z ludzi?
TRZYMAMY LINIĘ!!!
 
Odpowiedź MF na postulaty szokuje.
Proszę, niech mi ktoś wyjaśni, bo nie potrafię tego zrozumieć, jak można aż tak bardzo ignorować swoich podwładnych?
Jak można aż tak kpić z ludzi?
TRZYMAMY LINIĘ!!!

W zakresie podwyżek jakieś będą w 2019, w zakresie emerytur napisała że są jakie są i dodany na koniec stek bzdur bo politycy PIS robią odwrotnie z emeryturami niż pisze ta babina,w pozostałych zakresach też że jest to co jest,wymijające pismo które niczego nie mówi.
 
Na koniec tego bełkotu babina z logistyki dodała że podała informacje wystarczające dla przewodniczącego bez potrzeby organizowania spotkania w tym zakresie,śmieszno naiwne pisemko
 
Pani Hanna odpowiada na pismo z 21.09.2018 w dniu 15.11.2018. Rozumie to tak, że pani Hanna była tak zajęta przez 2 miesiące odpisywaniem na pismo ZZ Celnicy pl. że nie zauważyła że w między czasie zostało zawarte porozumienie SM z rządem i są jakieś ustalenia o których ta pani nic nie wie. No nie potrafię inaczej sobie tego wytłumaczyć.
 
Witam... lekcewazenie... lzenie... hipokryzja siegnela zenitu... mb poczul sie... niesmiertelny... trzymajmy linie i... dbajmy o zdrowie... to jedyna... recepta... na ta zgnilizne... 😎
 
Back
Do góry