• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS



Bądź sprawiedliwy!

Wprawdzie budzi moje wątpliwości uchwalenie w dniach 1-3 października
przeprowadzenia manifestacji i obwieszczenie tego dopiero 31 października,
ale:
- postulaty dotyczą i pracowników i funkcjonariuszy;
- wyszczególniono postulaty dotyczące i "zwolnionych" i "ucywilnionych";
- zaproszono inne organizacje związkowe (do manifestacji);
co dla mnie wyraźnie oznacza "wyciągnięcie ręki" z gotowymi konkretami.

Nie byłoby mądrym odrzucenie tego ...

 
Bądź sprawiedliwy!

Wprawdzie budzi moje wątpliwości uchwalenie w dniach 1-3 października
przeprowadzenia manifestacji i obwieszczenie tego dopiero 31 października,
ale:
- postulaty dotyczą i pracowników i funkcjonariuszy;
- wyszczególniono postulaty dotyczące i "zwolnionych" i "ucywilnionych";
- zaproszono inne organizacje związkowe (do manifestacji);
co dla mnie wyraźnie oznacza "wyciągnięcie ręki" z gotowymi konkretami.

Nie byłoby mądrym odrzucenie tego ...


Ok.
Co na to Zarząd? Skoro FZZPS dostała od Naszego ZZ oficjalne zaproszenie na spotkanie w Warszawie 06.11.br.?

Tu trzeba konsolidacji, aliasu całęgo środowiska we wspólnej sprawie!
 
Ostatnia edycja:
jedno nie wyklucza drugiego

słabsi i chorzy na l4

pozostała garstka zdrowych - skrupulatna ochrona obszaru celnego ue

wyłącznie w zgodzie z przepisami

obsługą tylko tego, do czego zostało się przeszkolonym

niekorzystania z nie w pełni sprawnego, a więc niesprawnego, sprzętu

z nieubezpieczonych od ac aut

w razie wątpliwości - konsultacje z przełożonymi, ale nie na zasadzie puszczania bo ma jechać, a raczej jak w zgodzie z przepisami nie dopuścić do ryzyka przepuszczenia kontrabandy wskutek braku należytej kontroli

itp.

to dla nas przecież nie pierwszyzna

:)
 
Masz rację bolo. Ja tylko wyłuszczyłem ten najbardziej newralgiczny i medialny punkt. Bo jak stoi granica to od razu zlatują się polsaty i tvn i jest głośno. Reszta też, ale np w przypadku dś czy realizacji nie będzie to tak medialne.
Ale z tych komórek może iść wsparcie na granice. O to w jakiej formie będzie to wsparcie, zależy wyłącznie od Nas.

Panowie, zewrzeć szereg! Stać jak pies koło psa !
 
Czytam posty powyżej i nie potrafię zrozumieć tego że, zz cywili zabiera głos w sprawach dotyczących funkcjonariuszy, niech każdy pilnuje swoich spraw a nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Cywile mają swój związek a my swój niech każdy pilnuje swego, po jakiego diabła mieszać się w nie swoje sprawy. To wszystko jakieś chore jest.
 
Co ty pieprzysz chłopie ? Do zz Celnicy należę od lat, jestem teraz przymusowym cywilem. Według ciebie mam związek zmienić, bo nie pasuję ? Lecz siś człowieku.
 
Czytam posty powyżej i nie potrafię zrozumieć tego że, zz cywili zabiera głos w sprawach dotyczących funkcjonariuszy, niech każdy pilnuje swoich spraw a nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Cywile mają swój związek a my swój niech każdy pilnuje swego, po jakiego diabła mieszać się w nie swoje sprawy. To wszystko jakieś chore jest.
W federacji i solidarności jest też dużo funkcjonariuszy,
 
Czytam posty powyżej i nie potrafię zrozumieć tego że, zz cywili zabiera głos w sprawach dotyczących funkcjonariuszy, niech każdy pilnuje swoich spraw a nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Cywile mają swój związek a my swój niech każdy pilnuje swego, po jakiego diabła mieszać się w nie swoje sprawy. To wszystko jakieś chore jest.

STEFAN123 - mam nadzieję, że to takie ups z twojej strony inaczej memento!!!!
 
To wpis jednego z liderów "Solidarności" skarbowców (radny - wg mojego rozeznania Dominik L. ze ślaskiej izby). Raczej nie widzę w takim tonie możliwości jakiejkolwiek wspólnego działania ze stroną SOL(i)Darnościową:


skarbowcy.jpg
 
Czytam posty powyżej i nie potrafię zrozumieć tego że, zz cywili zabiera głos w sprawach dotyczących funkcjonariuszy, niech każdy pilnuje swoich spraw a nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Cywile mają swój związek a my swój niech każdy pilnuje swego, po jakiego diabła mieszać się w nie swoje sprawy. To wszystko jakieś chore jest.

Jak czytam wpisy powyższej maści, to mam ochotę nie kontynuować członkostwa w ZZ Celników PL.
 
To wpis jednego z liderów "Solidarności" skarbowców (radny - wg mojego rozeznania Dominik L. ze ślaskiej izby). Raczej nie widzę w takim tonie możliwości jakiejkolwiek wspólnego działania ze stroną SOL(i)Darnościową:


Pokaż załącznik: 5896
Ten koleś mnie przeraża swoimi wpisami, a niejaki inspektor pisze by głosować na bieżącą ekipę to plan modernizacji przejdzie. Wiadomo kto jest ten inspektor. Z nimi będzie ciężko negocjować bo przykleili się do strony rządowej.
Moim zdaniem dla pracowników jedyna forma strajku to wyjazdy do Warszawy by być widocznym i nagłośnić temat.
 
Stefan 123 chce tylko likwidacji 15a bo to jest tylko w jego interesie. Reszta niech się dzieje co chce:mad: Nie słuchajcie takich osób. Razem stanowimy siłę której już się boją. Granica wie o czym mówię:p
 
Te artykuły na skarbowcy.pl o modernizacji, podwyżkach itp. pojawiły się zaraz po tym jak tutaj o referendum i akcji protestacyjnej...Sądzę, że kontekst jest oczywisty i nie trzeba tego głębiej tłumaczyć...
 
"Co ty pieprzysz chłopie ? Do zz Celnicy należę od lat, jestem teraz przymusowym cywilem. Według ciebie mam związek zmienić, bo nie pasuję ? Lecz siś człowieku"
.Daj spokój Silene. Stefan od dawna robi na forum za tzw. wiejskiego głupka. czytaj z przymrożeniem oka to co on wypoci.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry