• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Protest w SCS

Ponawiam pytanie - w związku z powyższym- w jakich instytucjach pojawiła się informacja o tym "evencie"? Niezależnie od forum...?

Proszę bardzo - pierwsze z brzegu:





 
No to szkoda że My - jako związek oficjalnie nie wsparliśmy tej akcji na poziomie urzędów - a przynajmniej, nie we wszystkich urzędach. Inaczej się czyta coś w sieci, a inaczej pismo podpisane przez organ związkowy - taka chyba powinna być droga informacji? Nieprawdaż?
 
Pismo rzeczkowskiej mnie nie uspokoiło...

Przeciwnie...

Wzbiera we mnie niepokój...

I gniew...

Który jak przy poprzednich okazjach, znajdzie ujście...

Czy nasze poprzednie, skuteczne protesty, niczego ich nie nauczyły?

Mądry podobno uczy się na własnych błędach...

To jak się do tego ma pismo rzeczkowskiej?

Dla mnie jego przesłanie jest dość czytelne...
 
Pismo Rzeczkowskiej dało mi jasno do zrozumienia, że pieniędzy nie będzie o ile nie zaprotestujemy. Po tym kryzysie zamrożą nam wynagrodzenia na długie lata. Inflacja będzie szalała, wiec nominalnie stracimy sporo.
To jest ostatni moment, aby zawalczyć o pieniądze dla naszych dzieci, dla nas, dla naszych rodzin.
 
Pismo Rzeczkowskiej dało mi jasno do zrozumienia, że pieniędzy nie będzie o ile nie zaprotestujemy. Po tym kryzysie zamrożą nam wynagrodzenia na długie lata. Inflacja będzie szalała, wiec nominalnie stracimy sporo.
To jest ostatni moment, aby zawalczyć o pieniądze dla naszych dzieci, dla nas, dla naszych rodzin.

To nie jest na razie żaden protest. KAS również miało obiecane od pół roku podwyżki .
Prasa, telewizja , radio już trąbią , że skarbówka powinna otrzymać podwyżki . Nikt tego
nie neguje.
 
To nie jest na razie żaden protest. KAS również miało obiecane od pół roku podwyżki .
Prasa, telewizja , radio już trąbią , że skarbówka powinna otrzymać podwyżki . Nikt tego
nie neguje.

Co wynika z twojej wypowiedzi?

To jest najwyższy czas na opamiętanie skasu i emefu.
Prawdziwy protest to dopiero się zacznie , gdy ludzie ruszą .................
jak za dawnych lat.
 
Back
Do góry